Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hija jote!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hija jote!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hija jote!!!

+7
Anila
iliriana
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
kasperi
bobi 10
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 14:31

Mes mjegulles se dendur dallova yjet e harruar dhe nje frymee vaket me preku dritherueshem faqet. Ktheva koken , por isha e vetme ne ate terr mjegulluess �?�
Por e di qe ti je dikund dhe me sheh me mall , ndaj e dua kete shetitje nate ne terr �?�

P.s.Ketu mund te shkruani per ate qe eshte bere hija juaj e dyte dhe nuk ju ndahet as ne netet me hene...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 14:34

Ishe ti qe me lumturove dhe gjithcka ma zbukurove,por ishte perseri ti ai qe gjithcka e shkaterrove.Valle pse me lendove?Me vjen cudi se ti po me kerkon dhe si hije nga pas me ndjek,me fal shpirt qe po te mundoj por te shkuaren me duhet ta harroj.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 3:22

Do doja te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu... te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja ne buzet e tua.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 4:13

Hija jote plot mister
diten sec ma beri terr

Hija jote me perkuli
nuk isha me une bob herkuli

zemra ime u copetua
nga qe une shume te dua
00027003
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 4:56

Me ndjek cdo cast minut ne mendjen time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 5:08

Hija jote vije e drejte
mendjen se c'ma mori shpejte celebrate005
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 5:09

Hija jote me pushton zemren merzitje shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Feb 2011 - 5:11

me ndjek pas.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Feb 2011 - 5:13

Me lejon te humbas ne fotografine tend merzitje shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Feb 2011 - 5:51

hija jote me ben bllok merzitje shume merzitje shume merzitje shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga kasperi Fri 4 Feb 2011 - 5:54

me ndjek pas
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Feb 2011 - 5:57

hija jote me e gjate se e imja keshtu qe ti sme sheh dot ne jam une prapa duke te te ndjekur 724516 Hija jote!!! 426788
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga kasperi Fri 4 Feb 2011 - 5:59

huja e jote sikur peni ,andaj ste shofe dote [smile_1] [smile_1] 724516
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 14:05

Me ndjek cdo hap
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 5 Feb 2011 - 14:08

Me tregon rrugen per ke shpia ..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 14:12

Me tregon rrugen per tek komshiu hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 5 Feb 2011 - 14:18

Hija jote me shfaqet naten si lugat dhe me tmerron... [You must be registered and logged in to see this image.]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga iliriana Sat 5 Feb 2011 - 19:22

Hija jote ftyra ime
iliriana
iliriana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 444
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Sat 5 Feb 2011 - 21:19

Hija jote me ndjek nga pas po do ndjeki edhe shum pak kohe gjerat ndryshojne edhe hija zhduket
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga iliriana Sat 5 Feb 2011 - 21:54

hija jote mbetet kujtime
iliriana
iliriana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 444
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Feb 2011 - 13:26

Po me zhduket me ngadale
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Anila Wed 23 Feb 2011 - 7:44

hija jote ,jeta ime
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 0:14

hija jote ....sdo ike kurre se dhe po te dua une hija nuk i urdherohet asgjeje ngel hije pergjithmone
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Aristogata Fri 20 May 2011 - 0:48

me shfaqet kudo per te me treguar qe fantazma e kujtimit tend gjithnje eshte pas meje
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Selda Mon 23 May 2011 - 8:52

hija jote ....asht thjesht nji hije
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 5:52

Hija jote me eshte qepur pas,dhe nuk me shqitet as nga mendja e as nga zemra.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hija jote!!! Empty Re: Hija jote!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi