Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje ... ...

+31
Xhan
Princ
Arian 123
Besa
Neta E
Anakonda
Yulia
Arabela
Selda
Durrsaku
Anila
**Jeta**
LaDescarada
dajti modh
Tonii
Katniss
bobi 10
T_o_n_i
CuN@BosS/
Amazone
Aristogata
Doktori
leta
kasperi
Emona
Єямєℓiиdå
Albert
Gjeto Gjetani
Maksi
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:52

First topic message reminder :

Atje ... ...

Vazhdojeni fjaline e mesiperme si te keni ju deshire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Feb 2011 - 11:12

Atje larg me presin gjithmone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Sat 19 Feb 2011 - 11:13

atje larg dua te iki dhe un nje dite lot lot
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Feb 2011 - 11:15

Atje larg eshte nje rruge pa kthim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Sat 19 Feb 2011 - 11:17

atje larg me pret amoria ime ...... merzitje shume
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 20 Feb 2011 - 12:07

Atje, kam lene kujtimet me te embla te jetes sime.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Feb 2011 - 12:10

Atje larg je dashuria ime

sa mall kam te flas me ledhatime

nje det na ndan nje nate na veshton

hena na ben drite gjithmone

qe zemrat tona ti bashkojm
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 20 Feb 2011 - 12:14

Atje...

Atje larg, sa larg qe gjendet.
Memedheu im i shtrenjt.
Toka ku u linda, u rrita, qava dhe qesha.
Atje larg pres nje dit te rikthehem.
Te c'mallem dhe te mos e braktis me perjete.

© Saimiri - Shkurt - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Feb 2011 - 12:19

Atje larg mendoj per ty babai im
nese me veshtron apo nese me degjon
Nese shikon lotet e mia te bien
eshte malli im qe ndjei per ty
nese me ndjek hap pas hapi si hije
te veshtroj edhe un flas me nje foton tende ne gji

lot lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 20 Feb 2011 - 12:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shume prekese vargjet me siper...
Cfar ti besh, i ka jeta edhe keto.

Rrespekte nga une.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 20 Feb 2011 - 12:27

Atje larg jetoj per heshtjen tende
jetoj sepse keshtu me ke mesuar
jeta vazhdon edhe pse ti me ke thene
se nese nje dite iki ne rruge pa kthim
mos harro kurre amanetin tim
sepse dua te jesh per ate qe je
edhe kurr mos harro te cmuarin Atdhe

lot lot lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 20 Feb 2011 - 12:30

Atje jam une, ti hajde mos u zbraps se ke une do gjesh ate qe ke deshiruar ..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Sun 20 Feb 2011 - 21:59

atje je ti...ketu jam une ...por jemi ne mendjen dhe shpirtin e njeri -tjetrit
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Feb 2011 - 7:33

atje atje jeni po he mos beni kshu qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Tue 22 Feb 2011 - 8:16

atje larg eshte nje histori qe do doja ta jetoja......komandanto che
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Tue 22 Feb 2011 - 8:17

Atje me thane qe mos leshoj asnje pike loti,sepse loti im kthehej ne lume,edhe mundon udhen.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Feb 2011 - 8:40

Amazone shkruajti:atje larg eshte nje histori qe do doja ta jetoja......komandanto che

atje atje ishte komandante :siurdho:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Tue 22 Feb 2011 - 8:56

atje ku rrezon dielli, dua te jeme me ju
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Tue 22 Feb 2011 - 9:46

,,,,,,,,,,,,,,, ish mbreteri,edhe une ndihesha mbret.

Kufiri i ve barrikade,edhe thika pret.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 23 Feb 2011 - 4:12

Atje...

Atje u linda duke qare.
E duke qeshur u rrita.
Atje u njoha me jeten.
E vdekjen pa frike e prita.

Atje pra, dua edhe njehere te kthehem.
Jeten time t'a njoh, akoma dhe me mire.
Atje dua qe krenar t'a pres vdekjen.
Jo ketu ku jam, larg i vetem ne erresire.

© Saimiri... Shkurt - 2011.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 8:49

atje ....dua te jem afer kassandres ..akilit dhe odisese me mungojne shume
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Feb 2011 - 8:53

atje esht ajo si me prit pa durim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Katniss Wed 23 Feb 2011 - 8:55

Atje dikush eshte zemruar...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Feb 2011 - 8:57

atje dikush nuk ka deshir te ket mik te vretet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Katniss Wed 23 Feb 2011 - 9:00

Atje dikur me kane nderuar...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 9:00

atje ....dicka po ndodh
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Feb 2011 - 9:04

atje esht amazona vajz shum e nderuar trendafila
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Tonii Wed 23 Feb 2011 - 11:14

atje ishte qetesi djelli po perendonte mbi det, nuk i permbajta dot deshiren per tu perkedhelur me valet e ngrohta te detit,
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 11:37

atje eshte nate e ketu eshte dite celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Feb 2011 - 11:41

Atje je ti edhe eshte ai qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Wed 23 Feb 2011 - 11:52

ATJE HIDHNIM ZARFE TE SHKRUAR ME POEZI
NJE E HIDHJA UNE,E ATE PRISJE TI
ISH NJE MUR I MADH PERTEJ TIJ NE RRINIM
ISH MURI I MADH-MURI I BERLINIT geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 11:54

atje isha shume lart ....po ashtu ngelem shume lart
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Wed 23 Feb 2011 - 11:56

atje thurnin endrra
ketu i praktikonin 724516
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 12:31

atje humbe ti .....ketu ndenja une
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 12:31

atje je ti ..
ketu do vij une ......
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 12:36

atje thone gjera
ketu ndodh ndryshe
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Feb 2011 - 12:38

atje e di une sec te boj...
po ketu sma mban ............. 00027003 qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 12:39

atje shuhen yje

ketu shuhen miqesite
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Emona Fri 25 Feb 2011 - 5:05

Atje ik pergjithmon ...ktu le Nje malle Qe se shuan njeri

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Fri 25 Feb 2011 - 6:10

atje ku kendon bilbili,atje ku qelin lulet,atje dua te jeshe se edhe une jame aty
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Feb 2011 - 6:16

Atje larg ndodhet babai im lot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 2 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi