Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje ... ... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje ... ...

+31
Xhan
Princ
Arian 123
Besa
Neta E
Anakonda
Yulia
Arabela
Selda
Durrsaku
Anila
**Jeta**
LaDescarada
dajti modh
Tonii
Katniss
bobi 10
T_o_n_i
CuN@BosS/
Amazone
Aristogata
Doktori
leta
kasperi
Emona
Єямєℓiиdå
Albert
Gjeto Gjetani
Maksi
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 8 Feb 2011 - 12:52

First topic message reminder :

Atje ... ...

Vazhdojeni fjaline e mesiperme si te keni ju deshire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Feb 2011 - 6:16

atje esht vendlindja e ime
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 4 Mar 2011 - 5:48

Atje...

Atje, malli me shpien neper enderra, i perlotuar.
Dhe shpirti i dalldisur, tenton te dale prej kraharorit tim.
Atje dua te jem, ashtu sikurse isha ende pa merguar.
T'i mbush edhe njehere mushkerite me aromen e vendit tim.

© Saimiri... Mars - 2011...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga LaDescarada Fri 4 Mar 2011 - 5:49

atje eshte shum bukur po ktu edhe ma bukur:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga **Jeta** Fri 4 Mar 2011 - 6:05

Saimiri shkruajti:Atje...

Atje, malli me shpien neper enderra, i perlotuar.
Dhe shpirti i dalldisur, tenton te dale prej kraharorit tim.
Atje dua te jem, ashtu sikurse isha ende pa merguar.
T'i mbush edhe njehere mushkerite me aromen e vendit tim.

©️ Saimiri... Mars - 2011...Atje te lumt Saimiri per ket poezi shum te mir,por e cila na beri per te qa...... lot lot
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Fri 4 Mar 2011 - 6:08

atje do te kthehem nje dite ne cdo rrugice, ne cdo gur te saj ku fshehtas shkruajtem nje kujtim, aty ku magjia hedh grimca bore atje do mbetet shpirti im
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Anila Fri 4 Mar 2011 - 6:12

Atje-kur nje dite do te kem nje varr
Atje-te pres me shume mall
Atje-ku me sdo te me keni prane
Atje-ku dhe trupin tim skeni me per ta pare
Aje-do jete nje vende- qe per gjithmone do na ndan....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Fri 4 Mar 2011 - 6:38

Atje te dy u ndalem nen kaltersi
ne rrezet e diellit benim shoqeri
shume doja te thoja te beja premtim
thash''ndal Bob,mos thuaj se je ne gezim.

[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga **Jeta** Fri 4 Mar 2011 - 7:29

Atje je ti.....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Fri 4 Mar 2011 - 7:30

Atje jam une por je edhe ti i heshtur ne mendime ashtu sikur isha une dikur po tani mendoj edhe jetoj sikur dikur ishe ti
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Durrsaku Fri 4 Mar 2011 - 7:35

UNE JAM KETU NE FORUMIN E KLEAS DUKE VJEDHUR FRAZA QE KLEA DI TI THOTE DHE I COJ NE NJE VEND TJETER HAHAHAHAHAHA
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 4 Mar 2011 - 13:54

Atje...

Atje, ku dikur e dhashe nje premtim qe s'e mbajta dot.
Tretet ne heshtje nje shpirte, per te cilin une jam mekatar.
Atje, u shua nje dashuri e sapolindur dhe u qa me lot.
Ndaj me pendim ne shpirt, do te futem edhe ne varr.

©️ Saimiri... Mars - 2011
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Mar 2011 - 7:36

Atje larg ne Tirane ndodhet dikush qe me mungon jasht mase
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Sun 13 Mar 2011 - 7:41

atje ndodhet ..zemra..
ketu ndodhem une..
u bee disa net..
qe nuk po ka gjume ..
...........................
hopphopp luletyyyyy hopphopp
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Mar 2011 - 7:42

qesh Atje larg eshte ky cuni lart haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Selda Sun 13 Mar 2011 - 7:45

atje je ti
ktu jam une
bota jote jam une
bota jeme je ti
:0DQNbaIoEb:
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Sun 13 Mar 2011 - 7:49

atje larg ne ishull..
ka nje bukuri..
eshte porsi kukull..
zemren ka flori..
.........................
luletyyyyy luletyyyyy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Selda Sun 13 Mar 2011 - 7:59

atje je ti
ktu jam une
por shohim te jajten hane ne horizont
dhe shpirti jem nuk jena kaq larg njeni tjetrit
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Sun 13 Mar 2011 - 8:02

atje ngele ti..........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Sun 13 Mar 2011 - 8:03

atje larg je ti..
henen qe shikon..
une dergoj nje :5454787:..
ta nis me avion..
.........................
hopphopp
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Mar 2011 - 8:29

Atje eshte amoria ime qe me ka mor malli shume per te .. 432965
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Selda Sun 13 Mar 2011 - 8:32

atje asht njiri qe me jep kenaqesi ktu asht njiri qe me dha hidherim sa keq qe ti sje ne venin e tij te ishe ktu ne ven te tij luletyyyyy
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Mar 2011 - 8:42

Atje larg je ti, e ketu larg jam une dhe c'do dite takohemi ketu ne forum...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Arabela Sun 13 Mar 2011 - 8:45

atje larg botes ,,tek shkembi detar ne perendim dielli ,,,prisnin te perplaseshin dy vale :990210: :990210:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Selda Sun 13 Mar 2011 - 8:50

atje larg kjan bota per fatkeqesine qe ka nodh sa gjynah merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga bobi 10 Sun 13 Mar 2011 - 9:45

Atje ku kam lindur ruaj shume kujtime
edhe endrrat madje atje i shoh une
i ruaj i freskoj ne mendjen time
gjithmon ndiej mall-sepse me mungon shume

Me mungon ajo qe quhet femijeri
ishin farefis,ndieja dashuri
tashme e ka shartuar kjo kohe e rrepte
i ka derguar anekend quhen kurbetllinj.

Atje u linda shkova ne klase te pare
Atje ku vendi mban histori
Atje ku dua te prehem edhe une
Atje ku prehen idhujt e mi.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga kasperi Tue 15 Mar 2011 - 12:03

atje te molla te prese :28337:
atje te molla te puthi dhe te perqafoj zemla ime
atje te molla do te pime kafe 775654
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Maksi Tue 15 Mar 2011 - 12:12

atje larg do iki nje dite dhe ndoshta sdo te kthehesha kurre mbrapa ...........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Mar 2011 - 12:16

atje larg kam zemren time luletyyyyy qe ja ndiej rrafjet e saje luletyyyyy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Selda Tue 15 Mar 2011 - 13:49

atje larg je ti merzitje shume
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Mar 2011 - 14:16

atje larg je ti naqe luletyyyyy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Yulia Tue 15 Mar 2011 - 14:18

atje larg tmerri pushtoi boten
Yulia
Yulia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 519
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/08/2010
Hobi Hobi : te fle gjume :)

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga dajti modh Tue 15 Mar 2011 - 14:47

atje larg te them miremengjesi trendafila
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 18:34

atje rri e veshtroj horizontin e pafund te jetes qe po shuhet dita-dites.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 31 Mar 2012 - 13:34

... kudo qe te jesh, te pershendes dhe te uroj c'do te mire ne jete.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 0:29

atje pertej kaltersise se qiellit perfytyroj nje fytyre qe me sjell lot dhe zhgenjim

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 1 Apr 2012 - 0:31

Atje ..Larg eshte dikush qe me ka dhuruar buzeqeshjen
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Arabela Sun 1 Apr 2012 - 0:32

atje larg ku mbizoteron qetesia,,pastertia,,,bukuria fluturon shpirtii im,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 1 Apr 2012 - 1:21

atje tutje eshte vendi,nje grope e madhe ku se shpejti do te jete shtepia ime e ardhme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Arabela Sun 1 Apr 2012 - 21:19

e sinqerta shkruajti:atje tutje eshte vendi,nje grope e madhe ku se shpejti do te jete shtepia ime e ardhme
cfare sdegjon njeri ,,,zot na ruaj,,, [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga WebMaster Sun 1 Apr 2012 - 21:36

Atje larg eshte ai qe se di si ndjehet nese me shikon :qajjjjjj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje ... ... - Faqe 3 Empty Re: Atje ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi