Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, sherr mes të rinjve, vritet kalimtari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, sherr mes të rinjve, vritet kalimtari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, sherr mes të rinjve, vritet kalimtari

Shko poshtë

Vlorë, sherr mes të rinjve, vritet kalimtari Empty Vlorë, sherr mes të rinjve, vritet kalimtari

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Feb 2011 - 6:26

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur pas një sherri mes dy personave në fshatin Gjormë të Vlorës.
Viktima, Luftar Shenja, 66 vjeç, kalimtar i rastit, ka humbur jetën teksa shtetasi Ruku Arshiaj, 25 vjeç, ka tentuar të përplasë makinën me shpejtësi ndaj Jeto Madanit, 28 vjeç.

Arshiaj dhe Madani kanë pasur më parë një konflikt mes tyre për gërvishtjen e një makine.

Duke u nisur nga kjo ngjarje, Arshiaj ka tentuar të ecë më shpejtësi në drejtim të Madanit, duke shkaktuar dhe viktimën.

Sipas burimeve në vendngjarje, i plagosur rëndë ka mbetur shtetasi Rushan Ajazaj, ndërkohë që policia është në kërkim të autorit të ngjarjes.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi