Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te kam thyer zemren, Me fal! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te kam thyer zemren, Me fal! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te kam thyer zemren, Me fal!

+4
Maksi
Amazone
Anila
WebMaster
8 posters

Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Feb 2011 - 7:48

Ata qe i duam edhe na lendojne, sa ia vlen kur na lendojne te na kerkojne falje,thone qe me lehte eshte te falesh se sa te kerkosh te falur, mirepo nese veprimi apo fjala qe na eshte thene na ka vrare aq shume,sa do kishte peshe nese na kerkojne te falur?
"Ndihem keq, tmerresisht keq per kete ,e di qe te kam thyer zemren,do me falesh?"
Cfare do benit ju?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Vizitor Thu 17 Feb 2011 - 7:56

zemer e dashuruar preket shume me lehte se ne jete normale nga veprimet e njrezve te shoqerise apo te tjera merzitje shume merzitje shume dhe ajo zemer perpiqet ta shprehi se po ndjen dhembje por kur e ve re se zemra tjeter nuk ben gje,,atehere ajo vuan ne heshtje sepse ska cte bej ndryshe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Anila Wed 23 Feb 2011 - 7:34

te kam thyer zemren,me fal.
te kam lenduar ate dite kur te thashe se me ste dua,te kam lenduar ,kete e di,me fal, kete bera ce ty te largoj nga une,sdesha ce ti te cendrosh me nje person ce eshte e gjykuar me vdekje,te lendova me fal,me fjale te them edne ste dua,por zemra ty e perket,fle me ty,zjgjohem me ty,do vdes me emrin tende duke peshperit.......me fale ,me fale .......
T e kam thyer zemren kete e di shume mire,te lutem te me falesh kur ateher une sjam me me ju......?
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Feb 2011 - 7:36

Te kam thyer zemren Me fal ..nese e kam bere me vetdije le te me denoje zoti nese e kam bere pa vet dije thjeshte sepse te kam dashur me lejo te jetoje ...asgje me teper
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Amazone Wed 23 Feb 2011 - 10:50

te kam thyer zemren ......"me fal" sepse nuk e bera me dashje por thjesht ti me cove drejt saj sepse asnjehere zemra nuk thyhet vetem por do ndihme ....amore se mos me thuen zemren ti se te thera ska falje celebrate015
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Maksi Wed 23 Feb 2011 - 11:12

te kam thyer zemren sepse te doja dhe heshtja ........... me fal qe te kam dashur me shume se jeta ime....................
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Amazone Fri 25 Feb 2011 - 0:29

te kam thyes zemren ....dhe me fal thjesht e bera nuk do te them psene as te te te kerkoj te me falesh thjesht me fjale te thjeshte dhe te sinqerte po te them me fal "koka e falur nuk pritet thone"
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga bobi 10 Fri 25 Feb 2011 - 0:41

Te kam thyer zemren mendova-por aspak s'ish e vertete edhe pse me the.


Per ty e lekund,e bej elastike mjafton te mos marr plasaritje zemra e askujt NE.

Me fal nqs kam lenduar dike.

Boboj ka lind per te dhuruar dashuri [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 Feb 2011 - 3:50

Nuk kam thyer asnje zemer deri me sot.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Kejla_mezemer Fri 25 Feb 2011 - 9:42

te kam thyer zemren uhhhhhhhhhhhhhhhhhh sa keq , kaq te brishte e kishe zemren?!.............tani duhet te me falenderosh te kam pergatitur per heret e tjera 00027003
Kejla_mezemer
Kejla_mezemer
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : andej nga veriu
Postime Postime : 587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/02/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : yyyyyy sa shume

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 5:59

Te kam thyer zemren pasi te kam dashur shume,nejse me fal pasi gjithshka ishte nje gabimi im.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam thyer zemren, Me fal! Empty Re: Te kam thyer zemren, Me fal!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi