Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie do të jetojë me vjehrrit?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie do të jetojë me vjehrrit?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jolie do të jetojë me vjehrrit?

2 posters

Shko poshtë

Jolie do të jetojë me vjehrrit?  Empty Jolie do të jetojë me vjehrrit?

Mesazh nga Emona Mon 21 Feb 2011 - 7:49

Prindërit e Brad Pitt, Bill dhe Jane, janë duke u zhvendosur me të dhe partneren e tij Angelina Jolie për të ndihmuar çiftin të rrisin gjashtë fëmijët e tyre.
Aktori i filmit “Inglourious Basterds”, i cili rrit fëmijët Maddox, nëntëvjeçar, Pax, shtatë, Zahara, gjashtë, katërvjeçaren Shiloh, dhe binjakët dyvjeçarë Knox dhe Vivienne me aktoren, po ndërton një apartament të ri në pronën Chateau Miraval në Francë për të akomoduar Bill dhe Jane Pitt, të cilët planifikojnë të ndihmojnë çiftin për të rritur familjen e gjerë.

“E gjithë familja do të zhvendoset atje sapo të përfundojnë renovimet. Për momentin ata kanë gjashtë kujdestare – nga një për secilin fëmijë – dhe plani është të çlirohen nga to dhe të mbështeten në Bill dhe Jane”.

“Shtesa ku ata do të jetojnë është një ndërtesë e vjetër që është shfrytëzuar si kafaz pëllumbash. Është mjaft e madhe për të pasur një dhomë ndeje, kuzhinë dhe një dhomë fjetje për një çift. Aty do të bëhet një strofull e vogël dhe e dashur për ta”, ka thënë burimi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jolie do të jetojë me vjehrrit?  Empty Re: Jolie do të jetojë me vjehrrit?

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 18:29

lum ata nuse qe kan;nuse drogaxhie

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi