Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

4 posters

Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga EZMERE Sat 25 Jul 2009 - 8:39

flm sidorela per linkun e keti forumi ja erdha une u futa shum nice lule :kis: :hi:
EZMERE
EZMERE
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Jul 2009 - 8:44

we mir se e rdhe motra te uroi nje argetim te knedshem ne forumin klea love love me respekt klea lule
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Jul 2009 - 9:45

wwweee mire se erdhe moj te pranojm si jo :kis:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga MATILDA Sun 26 Jul 2009 - 2:51

erdha edhe une mir se ju gjei te gjith edhe jam e bindur se do ja kaloi shum mire ne kete forum
MATILDA
MATILDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga Vizitor Sun 26 Jul 2009 - 2:55

weeee mir se erdhe moj po ky forum gjithnje deshiron shoqri te bukur si jeni edhe ju ju deshiroj argetim te kendshum me ne ktu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga MATILDA Sun 26 Jul 2009 - 2:56

flm shum elsaa edhe un kam pershtypjen se do ja kaloi shum mire se sa hyra u ndjeva mire
MATILDA
MATILDA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 13
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 18:43

mireserdhe dhe kalofsh kendshem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri Empty Re: weeeeeee erdha edhe un me pranoni edhe mua ne kete shoqeri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi