Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si kuptoni qe jeni dashuruar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si kuptoni qe jeni dashuruar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si kuptoni qe jeni dashuruar?

+28
Space
dajti modh
Klio
Shkembi
Aяtємιѕα
exploreri
Docteur
Leo_uk
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
bobi 10
ALKION
Prada
Eliana
kasperi
WebMaster
enis
Emona
Poeti Dhimbjes
AlBora
aleksander matrin
Darius
Maksi
Arabela
Yll Qielli
Selda
Golden
Ajo goca
32 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Ajo goca Wed 9 Mar 2011 - 1:23

Si kuptoni qe jeni dashuruar??????
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Golden Wed 9 Mar 2011 - 1:56

E kam treguar une [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Selda Wed 9 Mar 2011 - 8:51

asht e vetmja gja qe nuk fshihet te mashtron vetja pa e dite tytepuuth
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 9 Mar 2011 - 8:53

pyes zemren a rref fort [You must be registered and logged in to see this image.]
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Fri 11 Mar 2011 - 23:51

eshte e lehte ta kuptosh :0x9CLmqG1l: :0x9CLmqG1l:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 23:54

je e panktorllume nga ndjenjat zemra rreh fort menja asht vec tek ai cdo njiri qe shikon rruges kujton se ngjan me te imagjinon imazhin e tij cdo gja e tija bahet e jotja hum kontrollin e vedit padashjen tane :00bY053IohF:
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Fri 11 Mar 2011 - 23:56

e pamundur ti largosh mendimet nga ,,,,,, :10578: :10578:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Ajo goca Sat 12 Mar 2011 - 8:35

per ato qe e kane te veshtire te dallojne

A besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashurie Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri. 12 shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri: 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh 11. Ecen shume ngadale kur je me te 10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te 09. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt 08. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye 07. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje 06. Fillon te degjosh kenge te lehta 05. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te 04. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj 03. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te 02. Do beje cdo gje per te... 01. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen..
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Maksi Sat 12 Mar 2011 - 8:43

sa vej termometrin opssssssssss direkt ne te kuqe shkon hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Darius Sat 12 Mar 2011 - 8:45

se nuk dal fare nga dhoma ime rrij gjithe diten me te ne krevat qesh qesh
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 8:45

kuptohet kuptohet se je krejt tjeter ne cdo veprim dhe je e lumtun dhe me gjane ma te vogel
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga aleksander matrin Sat 12 Mar 2011 - 8:47

se cdo gje qe te rrethon te duket e bukur dhe kur je afer asaj te rrenqethet qimet e kokes
aleksander matrin
aleksander matrin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 189
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga AlBora Sat 12 Mar 2011 - 8:54

kur te dashurohesh celebrate005
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Darius Sat 12 Mar 2011 - 9:05

Arabela shkruajti:e pamundur ti largosh mendimet nga ,,,,,, :10578: :10578:
ketu jam po te pres geeegge geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga aleksander matrin Sat 12 Mar 2011 - 9:06

Kur te jem do tju them
aleksander matrin
aleksander matrin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 189
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2011
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Sat 12 Mar 2011 - 9:41

Romeo shkruajti:
Arabela shkruajti:e pamundur ti largosh mendimet nga ,,,,,, :10578: :10578:
ketu jam po te pres geeegge geeegge
per cfare?? geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Golden Sat 12 Mar 2011 - 10:57

Edhe keshtu mund ta kuptosh [You must be registered and logged in to see this image.] kur i le nuk i degjon më kenget RAP,ia fillon t'i degjosh keto psh [You must be registered and logged in to see this image.]


Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Selda Sat 12 Mar 2011 - 11:13

ha cokolata shume kur jam e dashurume qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Mar 2011 - 14:18

Kur fillon te gjitha leket e rroges duke blere buqeta lulesh, dhurata e cokollata, dhe shkon te marresh taksi per ne shtepi por sheh qe ske me asnje qindarke ne xhep... [You must be registered and logged in to see this image.]
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Emona Tue 15 Mar 2011 - 6:30

qesh...

Sedi Ju them Kur te Me ndodhe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga enis Tue 15 Mar 2011 - 6:53

sepse fillon e ritet temeratura e trupit///// qesh
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Mar 2011 - 6:54

Fillon vapa qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga kasperi Tue 15 Mar 2011 - 6:56

shpejtohen te rrahurat e zemres luletyyyyy
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Eliana Wed 20 Apr 2011 - 9:25

po sdo shum mend per ta kuptuar ahahahah
Eliana
Eliana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Letersia

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Yll Qielli Wed 20 Apr 2011 - 9:31

kur ja ben luletyyyyy
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Thu 21 Apr 2011 - 8:13

kur nuk duro dot permendjen nga ai te ndonje lloj femre tjeter qesh qesh qesh :sa inattttt: :sa inattttt: :lol!: :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Prada Thu 21 Apr 2011 - 8:18

se ngritet tensjoni per dikën
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga ALKION Thu 21 Apr 2011 - 9:24

bie shi i madh me bresher qesh
ALKION
ALKION
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 70
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/04/2011
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga bobi 10 Thu 21 Apr 2011 - 9:24

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KUR.

kur e ndien qe dikush ju do,edhe prania e tij/ saj ju ben te ndiheni i vleresuar i cmuar.
Kur ne c'do cast ne c'do moment mendon qe dikush ju mendon,edhe vetem nga prania e atij mendimi ndiheni mjaft mire.

Te them qe duket absurde se di????por sinqerisht ne fillim do ta kuptoje secili ne syrin e tij te shikimit,por jo me pak sikurse endesh mes reve ndihesh me plot fjalen(ME FAT)Fatlum,,,,,,,,
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Thu 21 Apr 2011 - 23:20

bobi 10 shkruajti:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KUR.

kur e ndien qe dikush ju do,edhe prania e tij/ saj ju ben te ndiheni i vleresuar i cmuar.
Kur ne c'do cast ne c'do moment mendon qe dikush ju mendon,edhe vetem nga prania e atij mendimi ndiheni mjaft mire.

Te them qe duket absurde se di????por sinqerisht ne fillim do ta kuptoje secili ne syrin e tij te shikimit,por jo me pak sikurse endesh mes reve ndihesh me plot fjalen(ME FAT)Fatlum,,,,,,,,

urime :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: sepse jam e bindur qe shume njerez do e njihnin veten e tyre ne keto rrjeshta hopphopp
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga bobi 10 Thu 21 Apr 2011 - 23:24

Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KUR.

kur e ndien qe dikush ju do,edhe prania e tij/ saj ju ben te ndiheni i vleresuar i cmuar.
Kur ne c'do cast ne c'do moment mendon qe dikush ju mendon,edhe vetem nga prania e atij mendimi ndiheni mjaft mire.

Te them qe duket absurde se di????por sinqerisht ne fillim do ta kuptoje secili ne syrin e tij te shikimit,por jo me pak sikurse endesh mes reve ndihesh me plot fjalen(ME FAT)Fatlum,,,,,,,,

urime [You must be registered and logged in to see this image.] sepse jam e bindur qe shume njerez do e njihnin veten e tyre ne keto rrjeshta [You must be registered and logged in to see this image.]


Flm,,,,,,,,,,se di?????
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga T_o_n_i Thu 21 Apr 2011 - 23:25

te shtohet dashuria per cokollatat qesh qesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Emona Thu 21 Apr 2011 - 23:26

EmoNa shkruajti:

Sedi Ju them Kur te Me ndodhe. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga T_o_n_i Thu 21 Apr 2011 - 23:28

EmoNa shkruajti:
EmoNa shkruajti:

Sedi Ju them Kur te Me ndodhe. [You must be registered and logged in to see this image.]

po me mua u martova pa dashuri ti moj whackbutt whackbutt whackbutt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Thu 21 Apr 2011 - 23:28

bobi 10 shkruajti:
Arabela shkruajti:
bobi 10 shkruajti:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,KUR.

kur e ndien qe dikush ju do,edhe prania e tij/ saj ju ben te ndiheni i vleresuar i cmuar.
Kur ne c'do cast ne c'do moment mendon qe dikush ju mendon,edhe vetem nga prania e atij mendimi ndiheni mjaft mire.

Te them qe duket absurde se di????por sinqerisht ne fillim do ta kuptoje secili ne syrin e tij te shikimit,por jo me pak sikurse endesh mes reve ndihesh me plot fjalen(ME FAT)Fatlum,,,,,,,,

urime [You must be registered and logged in to see this image.] sepse jam e bindur qe shume njerez do e njihnin veten e tyre ne keto rrjeshta [You must be registered and logged in to see this image.]


Flm,,,,,,,,,,se di?????
sipas meje ajo qe duhet te dijme eshte qe ndihet njeriu mire,,,,,te tjerat jane ne sherbim te atyre gjerave qe bejne ate ndjesi te lind geeegge luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy por dhe qe shume here nuk ka njeriu guxim ta lere veten ta pranoj ate ndjenje
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga bobi 10 Tue 10 May 2011 - 10:03

Ti je rreth meje, ty të ndjej përherë,
s'ka errësirë, e dashur, ku s'të shoh;
më shket mbi duar shiu pa u ndjerë [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Maksi Tue 10 May 2011 - 10:07

tremometri rrin vetem ne te kuqe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Arabela Tue 10 May 2011 - 10:08

kur je me ate e harron cdo gje tjeter ne ate moment luletyyyyy luletyyyyy luletyyyyy
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Golden Tue 10 May 2011 - 10:09

Maks shkruajti:tremometri rrin vetem ne te kuqe

[You must be registered and logged in to see this image.] dil nje xhirro rreth banese [You must be registered and logged in to see this image.] ftohu pak [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 10 May 2011 - 10:13

Kur hy ne forum shpesh... 00027003 qesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si kuptoni qe jeni dashuruar? Empty Re: Si kuptoni qe jeni dashuruar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi