Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatari me i bukur!!!!

+43
Bukurosh-Djal
bekimi
Labja
valtori
Gladiola
Anakonda
zymer
Dori_sweet
Klio
Ariel
kasperi
CuN@BosS/
Tonii
EMI
il conte
Medina
Durrsaku
Arabela
Selda
Shaban Cakolli
WebMaster
tironse
leta
Daku
Yll Qielli
T_o_n_i
Atin@
xhoni_bravo
bobi 10
BlEro25
daniel_X1
EpiKada
Poeti Dhimbjes
Albert
Leo_uk
Darius
Katniss
Єямєℓiиdå
Golden
Emona
Maksi
dajti modh
Ajo goca
47 posters

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Ajo goca Mon 21 Mar 2011 - 4:13

First topic message reminder :

I kujt eshte avatari me i bukur ???


thoni mendimet tuaja celebrate005
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 9:39

Emona dhe Ermelinda gjithmone kane vene avatare ta bukur... :)

Kete here me pelqen edhe i Tonii-t
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 9:40

pse un jo eeeee ??? Pff mos me merz
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Sep 2011 - 9:42

Calliope shkruajti:Emona dhe Ermelinda gjithmone kane vene avatare ta bukur... [smile_1]

Kete here me pelqen edhe i Tonii-t

Edhe ti....gjithmone te vecante :|
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Tonii Tue 20 Sep 2011 - 9:44

nuk di ke te zgjedhesh se te gjith te bukur e kan avatarit
Calliope sa simpatike ajo vajza tek avatari yt
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 9:45

EMI shkruajti:pse un jo eeeee ??? Pff mos me merz

Emi, i joti patjeter i bukur, sepse shumicen nga fotografite ne Galerine e forumit, i kam vene une [smile_1] patjeter qe e ke te bukur [TePuC]

------------

Flm Linda [TePuC]
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 9:46

Tonii shkruajti:nuk di ke te zgjedhesh se te gjith te bukur e kan avatarit
Calliope sa simpatike ajo vajza tek avatari yt

Vajza eshte simpatike, une kam bere vetem zgjedhjen :;):
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 9:48

hahah po mir eke ti se ne fakt po kerkoj per nje foto te tipit tim po spo gjej dicka qe me pelqen,,prandaj po kenaqem me fotot e galeris se forumit... [TePuC]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 9:48

Calliope shkruajti:Emona dhe Ermelinda gjithmone kane vene avatare ta bukur... [smile_1]


Mu i joti me pelqen 'Flok portokalle'' 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 9:49

[You must be registered and logged in to see this image.] Calli paska avatar shume kot sonte.. si punoka mire Vista.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Vizitor Tue 20 Sep 2011 - 9:53

ermelinda
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 9:54

Elvisi dr...

Timi... :|

Toni!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Sep 2011 - 9:55

Flm Kushtrim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 9:55

EmoNa shkruajti:Elvisi dr...

Timi... [You must be registered and logged in to see this image.]

Toni!![You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 9:58

Leo_uk shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Calli paska avatar shume kot sonte.. si punoka mire Vista.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ndersa ky i yti, i ketij aktorit skocez, si quhej bre se ja harrova emrin... nejse, kot fare :[LoL]: :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 9:59

Leo_uk shkruajti:
EmoNa shkruajti:Elvisi dr...

Timi... [You must be registered and logged in to see this image.]

Toni!![You must be registered and logged in to see this image.]

C'ka u bo???

P.s jo me ikona ne teme :;):

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:00

Ewan McGregor, por njihet thjesht si Leo_uk... [You must be registered and logged in to see this image.]na ke zili, ne jemi rac e bukur.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:01

EmoNa shkruajti:
Leo_uk shkruajti:
EmoNa shkruajti:Elvisi dr...

Timi... [You must be registered and logged in to see this image.]

Toni!![You must be registered and logged in to see this image.]

C'ka u bo???

P.s jo me ikona ne teme [You must be registered and logged in to see this image.]Une s'jom i bukur aaa? A ji normal bre? [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Sep 2011 - 10:04

Emona
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 10:05

Leo_uk shkruajti:Ewan McGregor, por njihet thjesht si Leo_uk... [You must be registered and logged in to see this image.]na ke zili, ne jemi rac e bukur.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nese e kishe kete, super do ishte :

[You must be registered and logged in to see this link.]

:[LoL]: :[LoL]:

Ama ky qe ke, s'ben, me fal qe te them Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:07

Leo_uk shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Leo_uk shkruajti:
EmoNa shkruajti:Elvisi dr...

Timi... [You must be registered and logged in to see this image.]

Toni!![You must be registered and logged in to see this image.]

C'ka u bo???

P.s jo me ikona ne teme [You must be registered and logged in to see this image.]Une s'jom i bukur aaa? A ji normal bre? [You must be registered and logged in to see this image.]

Leo...Shejton nuk po flas per bukurin e asnjerit prej antarve ktu ,po per perzgjedhjen e tyre ne Avatare.. :;):

S'po me pelqen avatari [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:08

Eямєℓiиdå shkruajti:Emona

Flm... [TePuC]

si gjithmon ke shije perfekte per Avatare!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:10

Calliope shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Ewan McGregor, por njihet thjesht si Leo_uk... [You must be registered and logged in to see this image.]na ke zili, ne jemi rac e bukur.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nese e kishe kete, super do ishte :

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ama ky qe ke, s'ben, me fal qe te them [You must be registered and logged in to see this image.]Ke per kete po thoje ti? Nuk ta prush une ty... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Tonii Tue 20 Sep 2011 - 10:12

hahahahahha i L eos [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 10:13

O Asllan, e tani, e meriton edhe kuroren per avatar me te bukur Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:15

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Shejton do i lesh pa gjum sonte gjysen ..sa i tmerrshem Avatari [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:16

Po pra kshu i kom floket edhe ne jeten reale... Pyt Klean qe i ka pare ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 10:17

qyqa..ca te gjeti ty me...c'jane kta floke mo..hahha :[hahgahgahagha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga WebMaster Tue 20 Sep 2011 - 10:18

Hahahahaha leo me plasi duke qeshur hahahaah
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:19

Leo_uk shkruajti:Po pra kshu i kom floket edhe ne jeten reale... Pyt Klean qe i ka pare ... [You must be registered and logged in to see this image.]

[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]


I knowe...T'kom pa 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:21

EMI shkruajti:qyqa..ca te gjeti ty me...c'jane kta floke mo..hahha [You must be registered and logged in to see this image.]si ben kjo sikur nuk vdes te flej nje nate me floket e mi... [You must be registered and logged in to see this image.] Ju ne amerike vdisni per thekthin anglez.. [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga Leo_uk në Tue 20 Sep 2011 - 10:21, edituar 1 herë gjithsej
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Katniss Tue 20 Sep 2011 - 10:21

O Leo, shih sa tu rrit popullariteti nga ky avatar... Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:23

Po pra po, me ne fund edhe Klea me do.. se me plasi.. [You must be registered and logged in to see this image.]Emona vec per te abuzuar me bukurin natyrale time e ka mendjen.. nuk me vlereson hiq.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:25

Leo_uk shkruajti:Po pra po, me ne fund edhe Klea me do.. se me plasi.. [You must be registered and logged in to see this image.]Emona vec per te abuzuar me bukurin natyrale time e ka mendjen.. nuk me vlereson hiq.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788

S'kam faj un qe je aq i keq...si ky ne avatare... Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 426788 !!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 10:26

Leo_uk shkruajti:
EMI shkruajti:qyqa..ca te gjeti ty me...c'jane kta floke mo..hahha [You must be registered and logged in to see this image.]si ben kjo sikur nuk vdes te flej nje nate me floket e mi... [You must be registered and logged in to see this image.] Ju ne amerike vdisni per thekthin anglez.. [You must be registered and logged in to see this image.]


hahah po pra po fiksim me ngelen floket e tua...do ti mar nje xhiro borxh.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Tonii Tue 20 Sep 2011 - 10:27

dhe Emona e paska te bukur teper romantik
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:32

Tonii shkruajti:dhe Emona e paska te bukur teper romantik

Flm...


Per ty e thashh me lart.!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga CuN@BosS/ Tue 20 Sep 2011 - 10:33

Emona kur vendos elvana gjaten [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:34

Emona e ka kot fare... me mire te kishte vene foton e vet, por me duket ka turp... [You must be registered and logged in to see this image.]Emona, hajd se nuk te kritikoj vendose foton... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Emona Tue 20 Sep 2011 - 10:37

Leo_uk shkruajti:Emona e ka kot fare... me mire te kishte vene foton e vet, por me duket ka turp... [You must be registered and logged in to see this image.]Emona, hajd se nuk te kritikoj vendose foton... [You must be registered and logged in to see this image.]

[QeSh] [QeSh] [QeSh] Kot per ty se mu me like ky avatari ime celebrate005

Se ve foton time se te ngelin syte ne to...me bine syshe hhearts 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Leo_uk Tue 20 Sep 2011 - 10:39

EmoNa shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Emona e ka kot fare... me mire te kishte vene foton e vet, por me duket ka turp... [You must be registered and logged in to see this image.]Emona, hajd se nuk te kritikoj vendose foton... [You must be registered and logged in to see this image.]
Kot per ty se mu me like ky avatari ime [You must be registered and logged in to see this image.]

Se ve foton time se te ngelin syte ne to...me bine syshe [You must be registered and logged in to see this image.]

une e kam pare te Liridona... [You must be registered and logged in to see this image.]Po vendose mos u ndihej e turperuar se i kam floket me mire se ty... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Avatari me i bukur!!!! - Faqe 4 Empty Re: Avatari me i bukur!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi