Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

+12
Maksi
Poeti Dhimbjes
enis
NEnSy47
Selda
WebMaster
Gjeto Gjetani
Arabela
Єямєℓiиdå
Lolita
Leo_uk
kasperi
16 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga kasperi Mon 4 Apr 2011 - 1:00

FILOZOFIA E QERSHISE


Eshte nje thenje filozofike kur ne dore e ki mbajtur qershine,shikon qershine tjeter ne dege mos eshte me e mire apo me e mbel.

kjo ndodhe edhe ne jeten e perditshme te njerezeve qe kane te dashura dhe shikojne qershijat tjera.

qfare komente do te jepshi ne lidhje me kete teme te nderuar anetare[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 10:25

mbase ajo qe kam ne dore eshte e gabuara per mua, nuk me terheq..
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Lolita Mon 4 Apr 2011 - 10:31

sepse ate qe ke e kupton vetem kur e humbet
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 10:33

ose i hame te dy qershite edhe ajo ne dore edhe ajo ne peme.. vecse, problem eshte mos na nglen berthamat ne fyt.. qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Lolita Mon 4 Apr 2011 - 10:46

jo more dashke te mbash dy kunguj ne nje sqetull ti eeee ska ktu qesh qesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 10:49

po une s'thashe kunguj, thashe qershi.. 00027003 qesh

I mbajm ne dhembe... 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Lolita Mon 4 Apr 2011 - 10:51

Leo_uk shkruajti:po une s'thashe kunguj, thashe qershi.. 00027003 qesh

I mbajm ne dhembe... 00027003

e shof un ke per te ngel pa dhemb ti qesh qesh qesh qesh qesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 11:00

vendosim proteza... qesh qesh qesh vetem qershit mos na mbarojne.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Lolita Mon 4 Apr 2011 - 11:01

Leo_uk shkruajti:vendosim proteza... qesh qesh qesh vetem qershit mos na mbarojne.. 00027003

ku pysin per proteza kto berthamat e sotme qesh qesh qesh qesh qesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Leo_uk Mon 4 Apr 2011 - 11:04

i kaperdijm pa kafshuar... qesh qesh qesh qesh qesh

Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Lolita Mon 4 Apr 2011 - 11:05

te ngecin ne fyt qesh qesh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Apr 2011 - 19:32

Se dikush dikush sado te kete nuk kenaqet...me mire kenaqu me pak e mire sesa lyp shume e mbetesh pa hiç.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Thu 7 Apr 2011 - 1:02

sepse qofte dhe nje mall pa e pasur mundesine per ta krahasuar me mallrat e tjera nuk ja di vleren geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 14 Apr 2011 - 19:29

......te kenaq pa dyshim ajo qe ke,por njeriu synon te arrij gjithmone me teper dhe me mire....
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Apr 2011 - 19:41

Kerkojme edhe me shume duke pare vullnetin tone duam te arrim aty ku duam
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Thu 14 Apr 2011 - 19:54

Klea@Love shkruajti:Kerkojme edhe me shume duke pare vullnetin tone duam te arrim aty ku duam
me duket se te kjo tema eshte llafi per partner,,partnere dhe jo per arritje ne jete geeegge geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 14 Apr 2011 - 19:58

Arabela shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Kerkojme edhe me shume duke pare vullnetin tone duam te arrim aty ku duam
me duket se te kjo tema eshte llafi per partner,,partnere dhe jo per arritje ne jete geeegge geeegge
....kenaqesia eshte e pakufishme edhe ne kete drejtim,prandaj kerkojme edhe me shume........
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Thu 14 Apr 2011 - 20:00

Gjeto Gjetani shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Kerkojme edhe me shume duke pare vullnetin tone duam te arrim aty ku duam
me duket se te kjo tema eshte llafi per partner,,partnere dhe jo per arritje ne jete geeegge geeegge
....kenaqesia eshte e pakufishme edhe ne kete drejtim,prandaj kerkojme edhe me shume........
shume mire ben qe kerkon,,,,askush nuk ka te drejte te te ndaloj tytepuuth
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Selda Fri 15 Apr 2011 - 8:50

kush nuk kenaqet me at qe ka ne dore do thote qe nuk kenaqet me veten e tij se ate qe kena ne dore do thote qe e kena zgjedhe vete dhe sdum veten tone
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga NEnSy47 Mon 2 May 2011 - 9:04

Sepse vete shoqeria ku jetojme esht teper egoiste dhe asnjeehr nuk mjaftohet me ate qe ka por gjithmon priret te kerkoj shum me teper derisa i humbet dhe ato pak gjera qe ka fituar
NEnSy47
NEnSy47
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 51
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/05/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga enis Mon 2 May 2011 - 9:59

sepse ne jemi ne kerkim qithmon te me se mires........
nese do te kenaqeshim me ato qe kemi ne dore do te beheshim pasiv dhe shoqeria do te mbetej e prapambetur................
ose nje arsyje tjter
SE NE NJEREZIT NUK KEMI TE NGOPUR ASNJEHERE............
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 2 May 2011 - 10:10

Syri dhe deshirat e njeriut nuk ngopen asnjehere, kjo eshte nje vertete qe nuk mundet te mohohet asnjehere.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 0:47

edhe lakmia e mire do cike karar se te kerkosh me shume se çmundesh te mbash ,,i humb te gjitha pastaj,,,por ska dhe ndonje gjo t ekeqe ti humbesh se ze mend per here tjera njeriu Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... 426788 Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... 426788
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Maksi Tue 3 May 2011 - 0:51

nuk kenaqem sepse vete jeta cdo dite na servir nga nje surprize .........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 0:55

Maks shkruajti:nuk kenaqem sepse vete jeta cdo dite na servir nga nje surprize .........

jeta mund ti servirin njeriut me shume se nje e dy,surpriza ne dite, por puna eshte se bejne dem te duash ti pervetesosh te gjitha 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Maksi Tue 3 May 2011 - 1:00

Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:nuk kenaqem sepse vete jeta cdo dite na servir nga nje surprize .........

jeta mund ti servirin njeriut me shume se nje e dy,surpriza ne dite, por puna eshte se bejne dem te duash ti pervetesosh te gjitha 00027003
UN DO PERVETESOJ POZITIVITETIN DHE ELEMINOJ ATO QE BEJNE DEM
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 1:01

Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:nuk kenaqem sepse vete jeta cdo dite na servir nga nje surprize .........

jeta mund ti servirin njeriut me shume se nje e dy,surpriza ne dite, por puna eshte se bejne dem te duash ti pervetesosh te gjitha 00027003
UN DO PERVETESOJ POZITIVITETIN DHE ELEMINOJ ATO QE BEJNE DEM
shume mire ben :tokeee:

Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Maksi Tue 3 May 2011 - 1:04

NQSE DO FLISNIM PER DASHURI NUK U KENAQA KUR E KISHA NE DORE SEPSE U ZHGENJEVA NE DY RASTE ......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 1:06

Maks shkruajti:NQSE DO FLISNIM PER DASHURI NUK U KENAQA KUR E KISHA NE DORE SEPSE U ZHGENJEVA NE DY RASTE ......
zhgenjimi pjese e jetes eshte,,,mos e humb toruan :tokeee:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Maksi Tue 3 May 2011 - 1:13

Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:NQSE DO FLISNIM PER DASHURI NUK U KENAQA KUR E KISHA NE DORE SEPSE U ZHGENJEVA NE DY RASTE ......
zhgenjimi pjese e jetes eshte,,,mos e humb toruan :tokeee:
plaga e vjeter mbyllet me nje dashuri te re arabela keshtu qe se kam humb toruan
saper temen nuk kenaqem me ate qe kan ne dore sepse nuk marr ate qe meritoj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 1:14

Maks shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maks shkruajti:NQSE DO FLISNIM PER DASHURI NUK U KENAQA KUR E KISHA NE DORE SEPSE U ZHGENJEVA NE DY RASTE ......
zhgenjimi pjese e jetes eshte,,,mos e humb toruan :tokeee:
plaga e vjeter mbyllet me nje dashuri te re arabela keshtu qe se kam humb toruan
saper temen nuk kenaqem me ate qe kan ne dore sepse nuk marr ate qe meritoj
ehh ju i dini keto pune celebrate005 celebrate005 arabela eshte spektatore ketu 724516
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga bobi 10 Tue 3 May 2011 - 1:25

Teksa hapa nje dere spitali,edhe endesha neper te pa pergjigje,,,,,,,,kujtova qe dje,,,,, kisha qene ndier mire,,,,mjaft mire,edhe se kisha kuptuar.

Jeta eshte s'prove,edhe te pushosh se kerkuari,hyn ne kategorine e atyre qe thjesht marrin fryme 724516

Tashme duhet thene si formule qe ti gezohemi te sotmes,edhe te ngulmojme per te nesermen qe ajo te jete sa me e mire te behet.

A arrihet kjo lind pyetja???
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Tue 3 May 2011 - 1:27

bobi 10 shkruajti:Teksa hapa nje dere spitali,edhe endesha neper te pa pergjigje,,,,,,,,kujtova qe dje,,,,, kisha qene ndier mire,,,,mjaft mire,edhe se kisha kuptuar.

Jeta eshte s'prove,edhe te pushosh se kerkuari,hyn ne kategorine e atyre qe thjesht marrin fryme 724516

Tashme duhet thene si formule qe ti gezohemi te sotmes,edhe te ngulmojme per te nesermen qe ajo te jete sa me e mire te behet.

A arrihet kjo lind pyetja???
,,,,,,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 3 May 2011 - 1:42

.....nuk do preferoja per veten filozofine e qershise,por nje gje te tille nuk do ti rekomandoja as te tjereve.......
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 18:41

Sespse pret me shume nga jeta.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga kasperi Mon 20 Feb 2012 - 22:21

sepse mendon qe jeta te afron gjera te pafundme
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Mar 2012 - 21:30

Sepse nuk mi ploteson kushtet qe i kerkoj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Maksi Fri 9 Mar 2012 - 21:34

Sepse gjithmone synojme dicka me te mire
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga EMI Fri 9 Mar 2012 - 23:25

Sepse njeriu kenaqet me pak me ate qe ka , se sa me ate qe shpreson, synon...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Arabela Sat 10 Mar 2012 - 7:02

pse jo?? gjerat qe i kam dhe pelqej ne jeten time i ruaj ,,,cfare sma mbush mendjen perpiqem ta permiresoj,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi