Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

+12
Maksi
Poeti Dhimbjes
enis
NEnSy47
Selda
WebMaster
Gjeto Gjetani
Arabela
Єямєℓiиdå
Lolita
Leo_uk
kasperi
16 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 Empty Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga kasperi Mon 4 Apr 2011 - 1:00

First topic message reminder :

FILOZOFIA E QERSHISE


Eshte nje thenje filozofike kur ne dore e ki mbajtur qershine,shikon qershine tjeter ne dege mos eshte me e mire apo me e mbel.

kjo ndodhe edhe ne jeten e perditshme te njerezeve qe kane te dashura dhe shikojne qershijat tjera.

qfare komente do te jepshi ne lidhje me kete teme te nderuar anetare[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Mar 2012 - 7:08

Kerkojme me shume nga ajo qe kemi prandaj kur nuk realizojme dicka mundohem te kenaqemi me ato qe kemi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 18:21

sepse don te arrish majat prandaj..........
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 3:54

sepse dua te arrij gjithshka.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore..... - Faqe 2 Empty Re: Perse nuk kenaqesh me ate qe ke ne dore.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi