Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju Lutem Klikoni Ketu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju Lutem Klikoni Ketu People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Lutem Klikoni Ketu

+5
santa
Ariel
Maksi
Selda
WebMaster
9 posters

Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Apr 2011 - 10:13Ju lutem shume kush e ka mundesi te Klikoj ne kete vidio sa me shum klikime ne kete vidio aq me mire per kete voglushen e vogel duke i uruar qe do fitoj Urime Aurora 432965


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Mon 9 May 2011 - 5:43, edituar 1 herë gjithsej
Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rc Pytje & Përgjigje Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Selda Tue 5 Apr 2011 - 22:20

urime per kyt gogel te vogel brava
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Maksi Tue 5 Apr 2011 - 22:56

brava brava brava brava
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Ariel Wed 6 Apr 2011 - 10:57

Kush eshte kjo pufke mi....

Hajde urime yllkes..


Ju Lutem Klikoni Ketu 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga santa Thu 7 Apr 2011 - 7:17

EDITUAR NGA KLEA JASHT TEME 432965
santa
santa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/04/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Apr 2011 - 8:05

She she kush me ka ardhur mua vdeksha un per ty jarebi sa xhan te kam me ka mor molli ore dreq hahaha
Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rc Pytje & Përgjigje Ju Lutem Klikoni Ketu 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Ajo goca Fri 8 Apr 2011 - 22:00

geeegge e kam a mi kete edhe ne festvale te tjera celebrate005 po e njeh ti kete? 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Selda Fri 8 Apr 2011 - 22:22

Ju Lutem Klikoni Ketu BRAVO
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Anila Wed 27 Apr 2011 - 10:15

432965 bravo Lolitaaaaa
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga dajti modh Wed 27 Apr 2011 - 10:18

432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 21:55

Video shum e bukur....bravo voglushes

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju Lutem Klikoni Ketu Empty Re: Ju Lutem Klikoni Ketu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi