Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktori-ja i preferuar i juaji People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aktori-ja i preferuar i juaji People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktori-ja i preferuar i juaji

+29
Durrsaku
Medina
Intriganti
T_o_n_i
ak-47
EpiKada
esmerina
Alberti
Ariel
Docteur
Aristogata
Єямєℓiиdå
/:UserCode"
bobi 10
Katniss
Yll Qielli
Hera
LaDescarada
tironse
Daku
Albert
WebMaster
Gjeto Gjetani
Selda
Maksi
Arabela
leta
Tonii
kasperi
33 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 6:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Monica Bellucci
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 6:18

[You must be registered and logged in to see this image.] Jet Li
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Tonii Mon 11 Apr 2011 - 8:44

Robert Ndrenika dhe Kadri Roshi
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Mon 11 Apr 2011 - 8:50

[You must be registered and logged in to see this image.]Zeta Jones dhe


[You must be registered and logged in to see this image.] Steven Sagal
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Arabela Mon 11 Apr 2011 - 9:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
" alt="" />
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Maksi Mon 11 Apr 2011 - 9:05

mikele de placido
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Maksi Mon 11 Apr 2011 - 9:05

Maks shkruajti:mikele placido
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Maksi Mon 11 Apr 2011 - 9:06

MIKELE PLACIDO
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Arabela Mon 11 Apr 2011 - 9:18

[img][You must be registered and logged in to see this link.][/img]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Maksi Mon 11 Apr 2011 - 9:21

ROLAND TREBICKA
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 9:23

[You must be registered and logged in to see this image.] bruce wils
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 9:25

[You must be registered and logged in to see this image.] Jim Cerrey
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Maksi Mon 11 Apr 2011 - 9:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
sharon stone
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 9:51

[You must be registered and logged in to see this image.] halle berry
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 9:52

[You must be registered and logged in to see this image.] jesica alba
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 9:55

[You must be registered and logged in to see this image.] harrison ford
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Mon 11 Apr 2011 - 9:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Selda Mon 11 Apr 2011 - 11:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

adhuroj kete aktor Amir Khan indian ktu eshte nga filmi Fanaa
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 22:44

[You must be registered and logged in to see this image.] chow jun
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Gjeto Gjetani Mon 11 Apr 2011 - 22:44

Kadri Roshi....i pa zevendesuar....
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 22:48

[You must be registered and logged in to see this image.] john travolta
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 22:52

[You must be registered and logged in to see this image.] arta dobroshi
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 8:27

[You must be registered and logged in to see this image.] tom cruse
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Apr 2011 - 8:27

Sheron Ston
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Albert Sun 17 Apr 2011 - 8:28

bruce wils
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 8:35

[You must be registered and logged in to see this image.] janifer aniston
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 8:39

[You must be registered and logged in to see this image.]johnny dep
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Sun 17 Apr 2011 - 8:42

[You must be registered and logged in to see this image.] Kevin Kostner

leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Sun 17 Apr 2011 - 8:45

[You must be registered and logged in to see this image.]
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Arabela Sun 17 Apr 2011 - 8:45

leta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Kevin Kostner


zgjedhja ime e trete duhaniiiii


Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Selda Sun 17 Apr 2011 - 8:47

[You must be registered and logged in to see this image.] timo flloku aktor me vlera te medha
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Sun 17 Apr 2011 - 8:48

[You must be registered and logged in to see this image.] Blerim Destani
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Daku Sun 17 Apr 2011 - 9:07

Ke te ve me para 0000000000000
Sharon Stone
Brad Pit
Bruce Willis
AL Pacino
Robet De Niro
Joe Peschi
Johny Deep
Anthony Quuin
Kevin Kostner
Mat Demon
Rusel Crowe
Densel Washington
Andi Garsia
Pol Newman
Tom Cruise
Morgan Freman
Raul Bova
Jason Stathan
Visent Caseletj etj I love movies

Bet Ndrenika
Cip Xhepa
Timo flloko
kadri roshi
Bujar Lako
Bujar Asqeriu
Tinka Kurti
margarita xhepa
ema andrea
Eva alikajetj etj
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga tironse Sun 17 Apr 2011 - 9:35

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] bruce wils

ky me armagetem filmin e vetem qe kam pare 100 here
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 9:38

[You must be registered and logged in to see this image.] demi moore
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga LaDescarada Mon 18 Apr 2011 - 0:55

leta shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Blerim Destani

khaa krejt si colin farrell po doket

[You must be registered and logged in to see this image.]colin farrell

[You must be registered and logged in to see this image.] jackie chan

[You must be registered and logged in to see this image.]mel gibson

[You must be registered and logged in to see this image.] lucero

keta jan..nejse ka edhe am shum qe me pelqejn hehe (si aktor)
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Hera Mon 18 Apr 2011 - 4:15

bradly cooper dhe si gjithmone colin farrell,mgjth kta i adhuroj per nga dukja se po te shohim ne aktore te shquar eshte al pacino dhe robert de niro e richard gere..!!
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 18 Apr 2011 - 9:29

[You must be registered and logged in to see this image.] sandra bullock
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga kasperi Mon 25 Apr 2011 - 8:47

[You must be registered and logged in to see this image.] zeta jones
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga leta Mon 25 Apr 2011 - 9:01

[You must be registered and logged in to see this image.]..Kabir Bedi
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Aktori-ja i preferuar i juaji Empty Re: Aktori-ja i preferuar i juaji

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi