Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më thuaj.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më thuaj....

+36
Ailin
fioll
Neta E
tipi engjellor
Besa
Space
Anakonda
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
EpiKada
Golden
Leo_uk
Durrsaku
Erii
Gjeto Gjetani
Aяtємιѕα
Alberti
Єямєℓiиdå
Docteur
leta
LaDescarada
Ajo goca
Maksi
Emona
T_o_n_i
Katniss
WebMaster
Albert
dajti modh
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Selda
Darius
Arabela
kasperi
40 posters

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:49

Më thuaj me zë dhe qartë ku ishe ne oret e vona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 20:53

me thuaj me cfare matet lumturia???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 20:57

me thuaj se je e lehte si nje flutur qe fluturon
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 20:59

me thuaj qe ti je me i lehte nga une sepse une nuk i bej dot kembet aq lart qesh qesh qesh 432965 432965 :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 21:00

me thuaj nje poezi qe te buron nga zemra
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 21:08me thuaj a te pelqen poezia??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Darius Wed 13 Apr 2011 - 21:24

Arabela shkruajti:

me thuaj a te pelqen poezia??
sa te bukura fjalet :| :| :| :|
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 21:33

me thuaj a je i e lumtur?? 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 21:59

me thuaj me ze ne heshtje fjalen te dua
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Wed 13 Apr 2011 - 22:03

me thuj cfare asht lumturis per ty ?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 22:07

kasperi shkruajti:me thuaj me ze ne heshtje fjalen te dua

kjo eshte aftesi :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 22:09

me thuaj nje kenge harabeli ne dritaren time,ta vertetoj se ka ardhur prasnvera
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 22:15

kasperi shkruajti:me thuaj nje kenge harabeli ne dritaren time,ta vertetoj se ka ardhur prasnvera

geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Wed 13 Apr 2011 - 22:22

me thuj ca thojne mesimet
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Wed 13 Apr 2011 - 22:29

Selda shkruajti:me thuj ca thojne mesimet
shtyhen geeegge
me thuaj kur do vish ne shqiperi?
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Wed 13 Apr 2011 - 22:31

ne fun te mujit me date 30 jam ne shkoder

me thuj je e lumtun?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 22:35

me thuaj te pelqen soronata
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Wed 13 Apr 2011 - 22:41

ku ka shkodrane qe nuk ban dhe nuk i pelqen serenata

me thuj ne pune je tash?
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 14 Apr 2011 - 3:12

Me thuaj, a eshte e mundur valle, te jemi bashke serish, ashtu sikurse dikur?!!!...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 14 Apr 2011 - 5:20

me thuaj nese eshte e vertete,mos me le ne dyshim geeegge
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 14 Apr 2011 - 8:43

me thuaj se je e bukur per qdo dite e me shumë
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Thu 14 Apr 2011 - 8:46

me thuj cdo gja qe ti menon pervec qe sje jeta jeme luletyyyyy
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga bobi 10 Thu 14 Apr 2011 - 8:51

Me thuaj

A i ke inat engjejt,sepse dike qe e quaje te tille te doli djall????
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Thu 14 Apr 2011 - 8:52

me thuaj po sa here qe te thirri ne disco dhe asnjehere mos me thuaj jo
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Selda Thu 14 Apr 2011 - 8:57

me thuj [You must be registered and logged in to see this image.]

dhe asht gjaja ma e bukur ne bote
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga dajti modh Thu 14 Apr 2011 - 9:00

me thuaj ku je te dergoj nje :5454787: tytepuuth
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga kasperi Fri 15 Apr 2011 - 5:21

me thuaj ka karburan mjaft makina qe te mos me len ne mes te rruges qesh qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:26

me thuaj si behet kjo cd se do e bej pc Men Men Men qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:27

pse kkaq nevrike ti
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 5:29

Me thuaj pse ekziston kaq servilizem ne kete bote qesh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:31

me thuaj pse te gjithe me cmendin mua :sa inattttt: :sa inattttt: :sa inattttt: Më thuaj.... 426788 Më thuaj.... 426788 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Apr 2011 - 5:32

Me thuaj pse un te njoh edhe hesht qesh 00027003
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:34

pse s me beson
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:35

me thuaj se valle a e di se nuk e çaj koken fare per asgje e askend nevrikuu nevrikuu nevrikuu qesh qesh
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:36

cfare ke ti
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:38

me thuaj se kjo bote vjen era mashtrim qesh qesh qesh qesh geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:40

Arabela shkruajti:me thuaj se kjo bote vjen era mashtrim qesh qesh qesh qesh geeegge
sepse njerzit nuk jan as kafshe po jane me keq se to
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:42

me thuaj se ti nuk do lejosh asnjeri kurre te t emashtroj 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Albert Fri 15 Apr 2011 - 5:45

Arabela shkruajti:me thuaj se ti nuk do lejosh asnjeri kurre te t emashtroj 432965
do te doja shume po nuk mundem te jap fjalen me kete bote qe na rrethon
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Arabela Fri 15 Apr 2011 - 5:47

Albert shkruajti:
Arabela shkruajti:me thuaj se ti nuk do lejosh asnjeri kurre te t emashtroj 432965
do te doja shume po nuk mundem te jap fjalen me kete bote qe na rrethon
me thuaj qe ti mght do perpiqesh ate rruge te mire te rrahesh gjithmone tytepuuth tytepuuth
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më thuaj.... Empty Re: Më thuaj....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi