Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
me pranoni edhe mua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
me pranoni edhe mua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

me pranoni edhe mua

+7
engel_boy
naploni
zafina
EZMERE
YLLI
EDMONDI
Adushi
11 posters

Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty me pranoni edhe mua

Mesazh nga Adushi Sat 1 Aug 2009 - 22:10

:hi: hi te gjith mir se ju gjeta te gjithve edhe shpresoi te kaloi mir ne kete forum adushi nga italia lule
Adushi
Adushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 43
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Aug 2009 - 22:12

adushi, mir se na erdhe ne mesin tonn, je i pranuarr ketu tek neee

kalo bukur te uroj te kaloshh mirr, ne forumin Klea loveee mir se vini
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Adushi Sat 1 Aug 2009 - 22:13

flm shum elhamia rrespekte vella
Adushi
Adushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 43
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Aug 2009 - 22:18

adushiiii, po munde vere nji fotot, ke tek profili, tani tek ikona personalee edhe vere nji foto
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Adushi Sat 1 Aug 2009 - 22:23

flm elhamia e vura po mesoi tani flm shum
Adushi
Adushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 43
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sat 1 Aug 2009 - 22:24

spps
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga EDMONDI Sat 1 Aug 2009 - 22:36

PATJETER ORE PSE JO KA VEND PER TE GJITH NE KETE FORUM MIR SE ERDHE SHOKU :birre:
EDMONDI
EDMONDI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 18
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga YLLI Sat 1 Aug 2009 - 22:50

po mua me pranoni juhjjjjj
YLLI
YLLI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 25
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga EZMERE Mon 3 Aug 2009 - 8:36

patjeter se ju pranojme ketu ne shoqerin tone mir se erdhet
EZMERE
EZMERE
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga zafina Fri 28 Aug 2009 - 9:51

me pranoni dhe mua ne shoqerin e juaj
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 9:52

jeni ter te mirepritur ne kete forum lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga naploni Fri 28 Aug 2009 - 9:58

mire se me keni gjet ... juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Fri 28 Aug 2009 - 11:19

e mire se na erdhe :hi:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga engel_boy Sun 30 Aug 2009 - 1:15

Pershendetje dhe mir se paske ardhe kalo mir ;)
engel_boy
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Me von

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sun 30 Aug 2009 - 1:25

po mua me pranoni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sun 30 Aug 2009 - 2:20

zafina shkruajti:me pranoni dhe mua ne shoqerin e juaj
po si jo moj te pranojm une bile me gjith zemer lule lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Aug 2009 - 2:21

i pranojme te gjit ne kete forum mir se te vini :bobe:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sun 30 Aug 2009 - 2:23

BESSI shkruajti:po mua me pranoni


jo ty bessi ste pranojm pa bilete :gezim: :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vellai Sun 30 Aug 2009 - 2:23

lule
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Sep 2009 - 4:01

me pranoni edhe mua 626121 per te gjith antaret e rinje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Princi tr Sun 13 Sep 2009 - 7:22

a ka ven edhe per mua jaho
Princi tr
Princi tr
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne ferr te zi
Postime Postime : 28
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2009
Hobi Hobi : muzik sport

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Sep 2009 - 7:26

patjeter princi e kom shtepin emodhe une ze ne nje vend mos ki merak
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Vizitor Sun 13 Sep 2009 - 7:41

po mua me pranoni a jo me pranoni edhe mua 895722
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Sep 2009 - 7:42

patjeter floriri motres hm puc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 17:48

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

me pranoni edhe mua Empty Re: me pranoni edhe mua

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi