Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

+7
Emona
Arabela
Leo_uk
dajti modh
tironse
WebMaster
Darius
11 posters

Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Darius Fri 29 Apr 2011 - 8:40

Do doja te dija me shume per ate qe mendoni ju mbi barazine ndermjet femres dhe mashkullit ne shoqerine shqiptare qe po zhvillohet c'do dite e me shume.
Eshte kjo dicka pozitive per ju apo mendoni ndryshe..?
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga WebMaster Tue 17 May 2011 - 10:18

Deri ne nje fare rruge jeta e njerzve pasqyron deri diku po asnjehere skan qene gati per ndryshim apo te jemi barazim me mashkullin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga tironse Tue 17 May 2011 - 10:22

te shpia ime po une i kam ndare punet me amoren une fshi e ai la , une gatuj e ai hekuros qesh qesh pranoj e mora pepino me nda punet e shpise A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga dajti modh Tue 17 May 2011 - 10:26

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 po gjo tjeter sboni ju qesh qesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga tironse Tue 17 May 2011 - 10:29

dajti modh shkruajti: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 po gjo tjeter sboni ju qesh qesh

bojm ri si jo per ate qe meno ska barazi aty, ai komando kot squhet burre qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh qesh
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga dajti modh Tue 17 May 2011 - 10:31

shef ti ke tavolina ne darke besoj .komando A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga WebMaster Tue 17 May 2011 - 10:32

Ju lutem jo temen chit chat amon se do ju fshi postimet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Leo_uk Tue 17 May 2011 - 10:51

Nuk ka barazi.. burrat bejne cju thote gruaja.. ndryshe sherr! Jam rehat pa gru.. 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga dajti modh Tue 17 May 2011 - 10:56

Leo_uk shkruajti:Nuk ka barazi.. burrat bejne cju thote gruaja.. ndryshe sherr! Jam rehat pa gru.. 00027003
qesh qesh qesh celebrate005 celebrate005 celebrate005 e di se ke te drejte A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788 A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 18:42

barazia eshet veshtire te verehet,,,si femra ,si mashkulli kane nevoje per hapesire geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Emona Wed 18 May 2011 - 0:58

Nuk Ka aqe sa duhet te kete Barazi ne mes femres dhe mashkullit (Po flas Per Vendin Ku Un Jetoj) Duhet shum per Te arritur Barazn gjinore.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 18 May 2011 - 1:13

Barazia ne mes dy gjinive, as qe ka egzistuar dhe as qe do te egzistoje ndonjehere, flasim per barazi te plote te gjithckaje dhe jo vetem te nje fjale apo mendimi per tu shprehur...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 18 May 2011 - 1:19

Nuk ka ...nuk do kete asnjehere 100% barazi...burri duhet para gjithmone
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga bobi 10 Wed 18 May 2011 - 1:20

http://arkivi.peshkupauje.com/wp-content/uploads/2007/03/grua.jpg?q=wp-content/uploads/2007/03/grua.jpg Ka,,,,,,, A ka???? Se di a ka apo jo,edhe pse them S'ka. Perderisa ekzistojne fenomene keqtrajtimesh,nga ai mentalitet i dobet them jo. Akoma jo(ne shqiperi)
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 20:36

ata qe jan te arsimuar,ka barazi ndersa ne vendet ku ekziston kanuni nuk ka.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Mar 2012 - 20:39

Nuk ka pasur edhe nuk do kete kurre barazi ne shqiperi mashkulli edhe femra per nje arsye nuk jemi te zhvilluar kurre jo ne shqiperi po edhe sikur te hyme ne europe nuk do te ndodh kjo .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..? Empty Re: A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi