Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une nuk e kuptoj kete gje.,. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une nuk e kuptoj kete gje.,. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une nuk e kuptoj kete gje.,.

+8
Arabela
Anakonda
Tonii
T_o_n_i
Docteur
WebMaster
Poeti Dhimbjes
Lolita
12 posters

Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Lolita Fri 29 Apr 2011 - 9:39

Une nuk e kuptoj kete gje.,.
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 29 Apr 2011 - 12:28

... cfare po ndodh valle me qenien njerzore?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Apr 2011 - 12:41

Une nuk e kuptoj kete

Pse vall duhet te jem gjithmone e fundit per veten time
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Docteur Mon 9 May 2011 - 20:16

Une nuk kuptoj kete gje, pse jemi kaq te etur per pushtet per para per gjera materiale dhe kemi harru gjerat e bukura sic eshte familja, nena babai femija gruaja etj,mos valle do marrim me vete pasurine kur te vdesim jooo, mos valle do blejme pa vdekshmerine joooo atehere cfare ?

jeto i lumtur me njerzit qe te rrethojne sepse nje dite do mplakesh dhe sdo kesh force per asgj,nje dite as leku sdo kete vlere per ty,nje dite do kerkosh dashurine e njerzve qe me pare ata kane kerkuar nga ty dhe sjua ke dhene,
kjo dite do tete gjeje i vetem prane shtratit te vdekjes dhe do thoje o zot pse une pa njeri afer
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Docteur Mon 9 May 2011 - 20:18

harrova te them kur te vije kjo dite eshte teper vone per ty tjeret dhe mua
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga T_o_n_i Tue 10 May 2011 - 0:29

pse duhet te grihen jo fotova un jo ti e pse mos te pritet rezultati ne fund te numerimit
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga WebMaster Tue 10 May 2011 - 0:32

Pse gjithmone te fitoj dreqi i korrupsionit e lejne familjet te vdesin per copen e bukes kaq gusto kan te shohin njerezit te vuajne keto politikanet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga T_o_n_i Tue 10 May 2011 - 0:42

qe akoma do vazhdojme me keto lojra politike ...
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga WebMaster Mon 16 May 2011 - 5:42

Une nuk e kuptoj kete gje pse dikujt i mbet hadri per gjerat qe thuhen ne sy edhe jo mbrapa shpine sikur bejne disa amon kendej te thone rrespekte per ty andej ta fusin sa krahu qesh me ben te qesh me disa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Tonii Mon 16 May 2011 - 9:51

une nuk e kuptoj kur flasin per dicka kur nuk e dine as rrjeshtin e par te filozofise per te cilen capiten duke folur ter diten njerezit
eshte njelloj sikur te flasesh per fen pa lexuar asnje varg
apo te behesh prift pa lexuar Biblen
thjesht e sakt puna jon eshte kshtu shikon rrushi rrushin e piqet dardha ne maj te fikut
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Anakonda Thu 16 Feb 2012 - 19:22

Pse valle duan te tregohen si engjej kur thelle ne shpirtin e tyre jane djaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Arabela Sat 24 Mar 2012 - 7:03

pse nuk po poston bobi10???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga WebMaster Sun 25 Mar 2012 - 21:24

Pse nganjehere behen sikur dine me ane te googelit se kuptoj eshte e vertet qe asnje ne shumicen e virtualitetit nuk din te shprehin ate qe ndjenje se kuptoj pse nuk shkruaj ne ate qe mendojne me verte ..Rrofte googel se na ndihmon shum per te mesuar me teper po jo te themi se shkrimet jan te tonat sepse nuk eshte ashtu .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga era85 Sun 25 Mar 2012 - 21:52

nuk e kuptoj pse dikush lufton me jeten dhe dikush ben qef dhe fiton ma shum se ai qe lufton

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 26 Mar 2012 - 1:28

..une nuk po e kuptoj kete teme.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Labja Mon 26 Mar 2012 - 4:15

.....un nuk po e kuptoj kete bote.........
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Maksi Mon 26 Mar 2012 - 4:17

pse duhet te sakrifikosh per njeres qe sta dine vleren ???????
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Labja Wed 28 Mar 2012 - 5:00

pse e kuptojm rendesin e disa personave vetem pasi i kemi humbur????
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Apr 2012 - 2:18

Pse njerez jan ziliqar sidomos ne virtualitet ndaj njeri tjetrit se kuptoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une nuk e kuptoj kete gje.,. Empty Re: Une nuk e kuptoj kete gje.,.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi