Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua sepse.......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua sepse.......... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te dua sepse..........

+36
Space
Anakonda
Milingona
il conte
T_o_n_i
/:UserCode"
Intriganti
Durrsaku
Medina
Dori_sweet
Kukulla vogel
Alisa
Leo_uk
enis
Docteur
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
kasperi
Arabela
Bukurosh-Djal
Selda
bobi 10
Yll Qielli
ZeQo
Naki
dajti modh
Maksi
enigma
Gentta
CuN@BosS/
Aristogata
Gjeto Gjetani
Darius
Albert
WebMaster
Amazone
40 posters

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 7:40

sepse je klea geeegge :|
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Amazone Fri 14 Jan 2011 - 7:41

se me dukesh njeri i mire
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 7:49

spese e do boten e kafsheve :|
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga WebMaster Fri 14 Jan 2011 - 7:52

Sepse je njeri shum i qete hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 7:56

sepse je shqiptare nga dursi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 7:59

nga shikimi geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:00

...je Sorkadhe!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:02

se je zemerluan 432393.gif" alt="43646" longdesc="142" />
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:03

Mos fillo kercimet, se me keput zemren...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:05

sepse i pelqen kercimi i im celebrate005 celebrate005 Te dua sepse.......... 426788 geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Albert Fri 14 Jan 2011 - 8:06

je e mire
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:11

je cool mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Darius Fri 14 Jan 2011 - 8:15

sepse je pjese e jetes time..je loti qe pikon nga syri im..je zemra ime qe rreh c'do moment per ty,, luletyyyyy
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Amazone Fri 14 Jan 2011 - 8:17

te dua ...se keshtu ma dha fiksimi luletyyyyy
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:19

...pa justifikim!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Albert Fri 14 Jan 2011 - 8:19

te kam mik
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:19

sepse asht vajz guximtare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Albert Fri 14 Jan 2011 - 8:20

je miku im
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Jan 2011 - 8:38

se je mik i sinqert
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 19:06

sepse je shume king,,ke prezence,,sepse je babe celebrate005 geeegge geeegge tytepuuth
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 20:53

.....sepse je si blete,je si flutur krahelehte....
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 20:55

te dua me fjalen dashuri qe shume dimesione i mban,,per llojin e njeriut qe je
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:03

....sepse shpirti yt plot pasion dashurise i jepe kuptim....
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 21:06

sepse asnjehere nuk i pergjigjes fjales time nevrikuu nevrikuu nevrikuu [smile_1] [smile_1] merzitje shume merzitje shume 0000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:09

....sepse rendesi ka qe ne kuptohemi.... tytepuuth tytepuuth tytepuuth
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 21:15

,,sepse thuajse gjithmone ke te drejte nevrikuu nevrikuu [smile_1] celebrate005 mireseerdheet geeegge :puthje:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:20

....sepse e drejta jone eshte e perbashket.... :5454787:
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 21:21

hhearts hhearts hhearts luletyyyyy luletyyyyy geeegge
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:25

....edhe zemra ime te ndjen... luletyyyyy 00000 :puthje:
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 21:30

sepse me ben te dridherohem nga fjalet plot shpirt geeegge hhearts geeegge tytepuuth
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:34

....sepse shpirti yt ka brenda dashurine e zjarrte... luletyyyyy 00000 :puthje:
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Vizitor Tue 18 Jan 2011 - 21:35

zjarr fare thuaj celebrate015 celebrate015 geeegge 0000000000000 0000000000000
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Gjeto Gjetani Tue 18 Jan 2011 - 21:43

....dhe ky zjarr tek zemra ime arrin.... luletyyyyy luletyyyyy 00000 merzitje shume
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 8:46

Te dua sepse te don zemra ime............... luletyyyyy
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Amazone Mon 24 Jan 2011 - 8:48

te dua sepse ......te kam vene ne zemren time si nje moter te vertete tytepuuth
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Jan 2011 - 8:50

Te Dua sepse te kam xhan motra tytepuuth
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Aristogata Fri 11 Feb 2011 - 12:25

te kam si moter te madhe tytepuuth
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Darius Fri 11 Feb 2011 - 12:28

sepse te rrespektoj shume...
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Aristogata Fri 11 Feb 2011 - 12:31

je shum i dashur :5454787: :5454787:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Feb 2011 - 12:44

Se te kam moter hopphopp hopphopp
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua sepse.......... Empty Re: Te dua sepse..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi