Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet

2 posters

Shko poshtë

Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet Empty Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet

Mesazh nga kasperi Thu 5 May 2011 - 10:00

Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet




Shikimi në pasqyrë, vetëm sa ju nxjerr në pah rrudhat tuaja në ballë. Nuk e pëlqeni vetveten, por ky është rasti me 97 për qind të femrave. Në të vërtetë, femrat çdo ditë mendojnë për mangësitë e tyre.Studimi i revistës "Glamour" ka përfshirë 300 femra dhe ka zbuluar se disa femra kanë më shumë se 100 mendime negative në lidhje me pamjen e tyre dhe formën e trupit. Një femër mesatare së paku 13 herë mendon diçka negative në trupin e saj dhe atë gati çdo orë.

“Në kohët e sotme është bërë gati normale që secila të jetë e pakënaqur me pamjen e saj, ndërsa edhe kur një femër të deklarojë se është e kënaqur, të gjithë do ta shikoni të habitur. Është shumë më e pranuar të keni qëndrim negativ rreth pamjes suaj, ndërsa vetëbesimi apo ndonjë lloj vetëkënaqësie me pamjen fizike nuk janë të pranuara mirë në shoqëri”, ka deklaruar psikologia Ann Kearney-Cooke./ypSecila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet Secila_femer_ndjehet_e_pasigur
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet Empty Re: Secila femër ndjehet e pasigurt për shkak të trupit të vet

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 18:04

Pra te gjitha duan ta ken trupin si kjo ketu siper,edhe pse disa nuk munden dot.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi