Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehni ndjenjat me nje foto? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehni ndjenjat me nje foto? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shprehni ndjenjat me nje foto?

+53
Lazdrane
Dj Konti
bekimi
Neta E
Xhan
Arian 123
VanesaF
il conte
T_o_n_i
Emigranti
ReBeL
WebMaster
Alberti
Anakonda
LaDescarada
Kinxhi
Shuke
Labja
Ariel
CuN@BosS/
Free spirit
juristja
e panjohura
Erii
Shkembi
/:UserCode"
Darius
Milingona
dajti modh
Klio
EMI
Medina
Alisa
ak-47
Aяtємιѕα
Durrsaku
exploreri
Fragolina
Docteur
bobi 10
Єямєℓiиdå
Albert
Yll Qielli
tironse
Ajo goca
Emona
Golden
Selda
Arabela
Katniss
leta
kasperi
Maksi
57 posters

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Maksi Sun 10 Apr 2011 - 3:31

Shprehni ndjenjat me nje foto? Ira_g10_me_osfp1
per nje ore ktu do jem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Mon 11 Apr 2011 - 8:15

Shprehni ndjenjat me nje foto? 26pijet
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga leta Mon 11 Apr 2011 - 8:39

Shprehni ndjenjat me nje foto? 0c1k2ho4
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Katniss Mon 11 Apr 2011 - 8:42

Shprehni ndjenjat me nje foto? 1410398234_c341320704
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Arabela Mon 11 Apr 2011 - 9:33

Shprehni ndjenjat me nje foto? F03eed40
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Mon 11 Apr 2011 - 11:46

Shprehni ndjenjat me nje foto? U1_2
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Golden Tue 12 Apr 2011 - 1:05

Shprehni ndjenjat me nje foto? 940205

Shprehni ndjenjat me nje foto? 0831091

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Arabela Tue 12 Apr 2011 - 1:16

Shprehni ndjenjat me nje foto? FRIENDHUGANYTIME
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Emona Tue 12 Apr 2011 - 1:26

X-pIM GoLd shkruajti:Shprehni ndjenjat me nje foto? 940205

Shprehni ndjenjat me nje foto? 0831091


Shprehni ndjenjat me nje foto? 668312 Cka ka ylli?

T' Shprehni ndjenjat me nje foto? 17722

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Tue 12 Apr 2011 - 9:22

Shprehni ndjenjat me nje foto? DSC03197 dy kunatat leta dhe emona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Tue 12 Apr 2011 - 9:29

Shprehni ndjenjat me nje foto? The-girls-next-door-1
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Tue 12 Apr 2011 - 9:43

Shprehni ndjenjat me nje foto? My_love_top
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Golden Wed 13 Apr 2011 - 0:15

Lol
Shprehni ndjenjat me nje foto? Login

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Emona Wed 13 Apr 2011 - 0:19

kasperi shkruajti:Shprehni ndjenjat me nje foto? DSC03197 dy kunatat leta dhe emona


:lol!: :lol!: :lol!: :lol!:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 1:49

Shprehni ndjenjat me nje foto? Lovers%202
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Wed 13 Apr 2011 - 6:53

Shprehni ndjenjat me nje foto? Sarah_michelle_gellar_51931-480x360
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Apr 2011 - 9:40

Shprehni ndjenjat me nje foto? Lumturia1
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Fri 15 Apr 2011 - 9:42

Shprehni ndjenjat me nje foto? 166876_167972229915074_127167400662224_330376_1993120_n
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga leta Fri 15 Apr 2011 - 9:45

EmoNa shkruajti:
kasperi shkruajti:Shprehni ndjenjat me nje foto? DSC03197 dy kunatat leta dhe emona


:lol!: :lol!: :lol!: :lol!:


hehehe binake jemi hehehe qesh qesh qesh
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Apr 2011 - 9:46

Shprehni ndjenjat me nje foto? Kasperi3
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga leta Fri 15 Apr 2011 - 9:56

Shprehni ndjenjat me nje foto? B48e34fbd4b8307a250015dac0361159
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Fri 15 Apr 2011 - 10:00

Shprehni ndjenjat me nje foto? Avatar26501_2
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Apr 2011 - 10:08

leta shkruajti:Shprehni ndjenjat me nje foto? B48e34fbd4b8307a250015dac0361159
Shprehni ndjenjat me nje foto? Olsi-dhe-ilda erdha Te kam xhan
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Fri 15 Apr 2011 - 13:37

Shprehni ndjenjat me nje foto? I-love-you-suzzane-wallpaper
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Ajo goca Fri 15 Apr 2011 - 23:45

Shprehni ndjenjat me nje foto? Tumblr_ljqpr7LXSM1qb0zqgo1_500_large
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Sat 16 Apr 2011 - 0:18

Shprehni ndjenjat me nje foto? Kaspo1234
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Arabela Sat 16 Apr 2011 - 0:38

Shprehni ndjenjat me nje foto? 4jvwir
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 9:59

Shprehni ndjenjat me nje foto? 408621106_ab5cbeb5fd celebrate015
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Sun 17 Apr 2011 - 10:01

Shprehni ndjenjat me nje foto? Im_in_love
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga tironse Sun 17 Apr 2011 - 10:02

Shprehni ndjenjat me nje foto? Images?q=tbn:ANd9GcQf03cCcZIiGqv39vhcJX45gUPYe35ljuXiRO1SJBJw795z8qPhdg
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga tironse Sun 17 Apr 2011 - 10:04

Shprehni ndjenjat me nje foto? 492b1292b2e60_big
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Sun 17 Apr 2011 - 10:04

Shprehni ndjenjat me nje foto? Love%20embrace
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Selda Sun 17 Apr 2011 - 10:11

Shprehni ndjenjat me nje foto? Thank-you-126

per gjith ato njerz qe me rrespektojne
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga tironse Sun 17 Apr 2011 - 10:14

Shprehni ndjenjat me nje foto? Passionec013
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Tue 19 Apr 2011 - 9:20

Shprehni ndjenjat me nje foto? Romancevanityfairitalya
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Wed 20 Apr 2011 - 8:04

Shprehni ndjenjat me nje foto? Fotoromance01
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Thu 21 Apr 2011 - 9:19

Shprehni ndjenjat me nje foto? 3a533e5c6fcc7f7de5f60fa
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Yll Qielli Thu 21 Apr 2011 - 9:33

Shprehni ndjenjat me nje foto? Iloveyou1akpu16aprint
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga kasperi Thu 21 Apr 2011 - 9:40

Shprehni ndjenjat me nje foto? I_love_you_3d_heart
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Yll Qielli Thu 21 Apr 2011 - 9:51

Shprehni ndjenjat me nje foto? Viewthread
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehni ndjenjat me nje foto? Empty Re: Shprehni ndjenjat me nje foto?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi