Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Atje larg.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atje larg..

+27
era85
Emona
Anakonda
Erii
CuN@BosS/
Maksi
enis
dajti modh
Docteur
T_o_n_i
kasperi
Selda
Darius
Lolita
Arabela
bobi 10
Prada
Poeti Dhimbjes
Lot i derdhur
Hera
LaDescarada
Aristogata
V-I-P
**Jeta**
WebMaster
Neta E
Alberti
31 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Atje larg.. Empty Atje larg..

Mesazh nga Alberti Tue 29 Jun 2010 - 1:30

ajte larg sot.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jun 2010 - 1:40

Me fet dikush
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Wed 30 Jun 2010 - 13:14

tek gotika

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Jun 2010 - 20:18

Jemi te gjithe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Thu 1 Jul 2010 - 0:14

asht venlindja e ime Atje larg.. Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Thu 1 Jul 2010 - 10:44

ska asgje

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Fri 2 Jul 2010 - 6:44

Esht familja ime.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Fri 2 Jul 2010 - 9:56

Atje larg gjdo kush jeton

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 9:38

Kam dike qe me mungon.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 9:40

ISHA MBREME DERI NE TRE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Jul 2010 - 9:41

Atje larg eshte mendja ime
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 9:43

KALOVA SUPER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 9:44

Atje larg ben vap dhe sonte.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 9:46

ERDHI DIKUSH
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 9:56

Do iki edhe pak....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 9:57

do te takoj ty jeta Atje larg.. 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 9:57

BINTE SHI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 10:02

atje larg asht nje vajz si me pelqen shummmmmmmmmmmmmmmmmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 10:05

Atje larg jam un ...hmmmmmmm........ [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 10:05

atje larg me prit jeta Atje larg.. 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 10:12

larg je ti Kusho...... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 10:13

larg je ti nga un ama dote bashkohemi Atje larg.. 8723 Atje larg.. 17722
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 10:18

Do vjen Kushtrimi..... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga V-I-P Sat 3 Jul 2010 - 10:19

esht arusha e madhe 00027003
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 10:20

do vi ne prishtine dhe dote rri 60. dit mjaftojn per te njoft nje vajz te bukur Atje larg.. 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Aristogata Sat 3 Jul 2010 - 10:22

do shkoj per pushime
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 10:47

Do te pres me padurim.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Jul 2010 - 10:53

dote vi me siguri dhe dote takoj vetum ty Atje larg.. 8723
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sat 3 Jul 2010 - 10:56

Do jem un ketu.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Alberti Sat 3 Jul 2010 - 11:27

Ajte larg ngele vetem.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga **Jeta** Sun 4 Jul 2010 - 10:18

Kam dike qe kam shum mall per te.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Mon 5 Jul 2010 - 4:18

atje larg me pret dikush
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 4:19

atje larg do te shkoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 4:23

jam une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Mon 5 Jul 2010 - 4:29

atje larg je ti dhe po ma ban me dor
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 4:30

atje larg jemi te gjithe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Mon 5 Jul 2010 - 4:32

atje larg ndriqon nje yll
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Hera Mon 5 Jul 2010 - 4:43

jane te gjithe
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Jul 2010 - 4:46

atje larg do vij une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga LaDescarada Mon 5 Jul 2010 - 4:47

atje larg ska vuajtje vetem lumturi
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Atje larg.. Empty Re: Atje larg..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi