Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na ishte , se c'na ishte....

+12
Albert
Kukulla vogel
Golden
bobi 10
Docteur
Lolita
T_o_n_i
Emona
WebMaster
Selda
Alberti
Katniss
16 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Mon 23 May 2011 - 3:48

First topic message reminder :

Tema eshte keshtu...

Do sajojme nje ngjarje, njeri fillon, e nderpren tregimin e tij/saj, dhe postuesi i ardhshem duhet te vazhdoje aty ku eshte nderprere, dhe keshtu ne vazhdim,edhe per postuesit tjere...

Ja une po e filloj...

Na ishte se c'na ishte, na ishte nji forum shqiptar, me vajza dhe djem te shoqerueshem. Ata shume shpejt lidhen miqesi mes veti , dhe......

(postuesi i ardhshem, vazhdon )


Shpresoj se do ju pelqeje tema....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga bobi 10 Tue 6 Sep 2011 - 9:33

***********edhe une quhem Rezearta,e ju falenderoj edhe mirenjohese qe jepni mundesine per shoqerimin e udhes sime,por pak metra me tutje me presin.Gjunjezuese per djalin qe per ato pak minuta kish menduar aq shume gjera sa mund te kish plotesuar nje ditar 100 faqesh,por aspak nuk e dha veten,sepse biseda e tyre e zhvilluar filloi te linte gjurme.Filluan te flisnin per,,,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Tue 6 Sep 2011 - 9:44

...per qytetet e tyre, per destinacionet e tyre,per jetet e tyre.Filluan te zgjonin kurreshtjen te njeri tjetri per gjithcka.Per nje moment, u bene miq me te mire,sikur gjithcka tjeter te mos ekzistoje. E ndiqnin njeri tjetrin me vemendje, duke u shikuar ne sy per ca caste ,pastaj shikimi shkonte tutje. Djali i thote : Cfare rrugesh misterioze ka fati, te dergon ne rruge qe nuk i dihet fundi, dhe te befason duke te prere rrugen me dike ,papritur. Vajza e turperuar nga keto fjale, ul koken dhe.....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga bobi 10 Tue 6 Sep 2011 - 9:51

******ndjeshmeria e saj e beri te humbe toruan por serish u perpoq te gjente forca edhe u ndal duke ngrit koken drejt qiellit edhe tha.Secili gjen nje shpjegim mes veti,por nqs do duhej te flasesh per fatin,une do shtoja qe enigmatike behet kur ia lejme atij ne dore te vendose per ne,sepse kur ai te buzeqesh sikurse eshte te thene.''Kjo eshte nje porte e hapur,,Nga ajo e thene iu duk vetja superiore packa se priste reagimin i cili ish,,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Tue 6 Sep 2011 - 9:55

..ky :

Une besoj qe asgje nuk ndodh pa patur nje arsye, dhe cdo hap i marre, nuk behet kot. Duhet te kete nje piknisje, dhe nje pasoje. Zhvillimi varet nga ne, se a do shkaktojme pasoje te mire, apo te keqe...
Edhe takimi yne, ndodhi per ndonje arsye... Thua, a do kemi kohe te mjaftueshme per ta zbuluar ?

Rezarta e sheh per ca caste, dhe pergjigjet....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga bobi 10 Tue 6 Sep 2011 - 10:03

Koha varet nga deshira,edhe deshira vjen nga fuqia e shpirtit,por perderisa ekziston nje arsye e cila e emrojme fati,une e them rastesia sepse telat kane te njejtin tingull,edhe tregues eshte udha qe kemi para,edhe fjalet qe shkembejme.Teksa fliste me padurim priste pergjigjen e marre,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Tue 6 Sep 2011 - 10:11

...Le te mos flasim per kete, se ndoshta cdo fjale e thene tani, do ishte e tepert, dhe do prishte momentin.

Dhe udhetimit te Artit, po i vinte fundi, ra sinjali per zbritjen e ardhshme,ku dhe ishte stacioni i tij.
I pikelluar qe po i shkembente fjalet e fundit me Rezarten, i thote lamturmiren, dhe nje kerkese te fundit...
"Do doja te te shihja prape.... "
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga bobi 10 Tue 6 Sep 2011 - 10:17

*****edhe teksa dhane doren si dy shoke qe u johen ne ate cope udhe ai po e verente teksa ajo zbriti me elegancen e saj ne te ecur verejti qe dikush e priste edhe i thirri ,edhe prania e saj i dha jete.

Ajo u rend ne kraharorin e tij duke mbeshtet koken,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Katniss Tue 6 Sep 2011 - 10:32

.... Ne ate moment, nje mendim i tij, u zhduk pergjithmone ne boten e te paditures me emrin " Cfare nese...".

Qyteti ku dy shoket e rinj u ndane,ishte Bresti,qyteti i bukur i Frances.
Pas nje cope udhe, i erdhi fundi udhetimit, edhe tjetrit.Duke hecuar rruges, kishte ne mendje nje person. Dhe mendimet iu prene nga thirrja e nje zeri te njohur, qe i erdhi nga pas, dhe e perqafoi me mall.

Ishte...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga bobi 10 Tue 6 Sep 2011 - 10:38

******** Ajo e cila me kembe te holla,edhe e bukur ne fizik,por natyra i kish dhuruar mprehtesine qe koeficienti i saj arrinte te shkalles 140,por kjo valle ish barrikade per ate qe te dhuronte aq shume dashuri sa ai deshironte,sepse si formule ekzistonInteligjentet e kane me te veshtire te jene te lumtur,,Ish Sara e dashura e tij.


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 9:53

filloi ti bente numra sikur nuk e donte,dhe po bente te veshtiren para tij kur ne te vertete i digjte zemra per te.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Jan 2013 - 12:25

Një natë, babai dëgjoi djalin e tij që po lutej: " Zot, më ndihmo të bëhem si babai im". Atë natë vonë, babai lutet: "I dashur Zot, më ndihmo që të jem, ashtu siç im bir dëshiron të bëhet.!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:18

Nje dite nje plak me tha "Kur njeh dike, dhe ky dikush e ben zemren
tende te ndaloj per ca sekonda, ki kujdes: ky person mund te jete njeriu
me i rendesishem i jetes tende.
Nese syt takohen dhe ka nje drit qe ndricon kur e shikon, ki kujdes: mund te jete njeriu qe po pret qe kur linde.
Nese kur u puthet syte u mbushen me lote, mendo: ka diçka magjike midis jush.
...
Nese
mendimi i pare dhe i fundit i dites eshe per ate njeri, nese deshira
per te ndejtur bashke arrin te shtrengoj zemren, gezohu: qielli te
dergoi nje dhurate hyjnore... DASHURINE
Nese nje dite i kerkoni falje
njeri tjetrit per ndonje gabim dhe u kthehet nje perqafim, nje
buzeqeshje, nje ledhatim dhe gjestet vlejn me shume se njemije fjale,
dorezohu: ju jeni bere per njeri-tjetrin.
Nese eshte i merzitur, nese
jeta e ka vrare dhe ti vuan dhimbjen e tije, qan lotet e tije dhe i
fshin me dashuri, sa mrekulli. Ai njeri mund te kete besim te ty gjithe
jeten.
Nese arrin, me mendimin, te ndjesh eren e njeriut qe do sikur
ta kesh afer, dhe mendon se eshte perfekt edhe veshur me bizhame, shapka
dhe flok te pakrehura. Nese nuk punon dot gjate dites, teper i
emocionuar per takimin qe keni... nese nuk arrin dot te imagjinosh ne
asnje menyre nje te ardhme pa ate person, dhe do doje me gjithe shpirt
ti ishe pran kur plaket dhe, prap, mendon se do e doje marrezisht edhe keshtu. Nese preferon te vdesesh se sa ta shikosh te iki... atehere
do te thote qe dashuria ka hyre ne jeten tende! Eshte nje dhurate."
Pastaj
buzeqeshi dhe me tha "Ca njerez dashurohen shume here ne jete, pak duan
vertet dhe gjejne nje dashuri te vertet. Ndonjehere e takojne dhe nuk u
vene rendesi ketyre sinjaleve, dhe e lene te iki pa e jetuar. Eshte
deshira e tyre. Keshtu qe, mos lejo kurre qe marrezirat e çdo dite te
bejne te mos shohesh gjene me te bukur ne bote: DASHURINE"....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Na ishte , se c'na ishte.... - Faqe 3 Empty Re: Na ishte , se c'na ishte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi