Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal)

2 posters

Shko poshtë

Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal) Empty Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal)

Mesazh nga WebMaster Wed 25 May 2011 - 0:23

Pershendetje te gjitheve

Duke lexuar e rilexuar kete shprehje"Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe,por fatkeqesia don; qe kush deshiron te beje engjellin ben bishen" me linden disa pyetje qe deshiroj t'jua drejtoj edhe juve,te nderuar kolege.
Sa,kjo varet nga fatkeqesia e sa varet nga ne?Mendoni se ne jemi ata qe duam te jemi o faktoret e jashtem na pengojne te jemi siç duam?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal) Empty Re: Njeriu nuk eshte as engjell e as bishe (Pascal)

Mesazh nga Anakonda Thu 16 Feb 2012 - 19:17

Njeriu eshte ajo krijese e perkryer qe perendia e ka krijuar per te arritur qellimet e tyre.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi