Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per ty lulet me te bukura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per ty lulet me te bukura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Per ty lulet me te bukura

+8
ak-47
esmerina
WebMaster
EpiKada
Aяtємιѕα
Maksi
Emona
kasperi
12 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Wed 25 May 2011 - 10:20

Per ty klea lule lule per ty
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Thu 7 Jul 2011 - 1:21

per calliupe[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 5:30

Weeee Po muua s'me dhuron Kush lule [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 5:31

EmoNa shkruajti:Weeee Po muua s'me dhuron Kush lule [You must be registered and logged in to see this image.]

iiiiiii sa e poshter po ke shpia jote kush te solli lule ty eee lot lot
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 5:34

Maks shkruajti:
EmoNa shkruajti:Weeee Po muua s'me dhuron Kush lule [You must be registered and logged in to see this image.]

iiiiiii sa e poshter po ke shpia jote kush te solli lule ty eee [You must be registered and logged in to see this image.]

excited Qyqa u bona hore, Ti mo tiiiiiiii mi sjell i vetmi qe s'm eharron ktuu je tii :scratch:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 5:37

mos qaj mos qaj se te sjell shqiptari sa te duash
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 5:38

Lumja un qe Kom Shqiptarin [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 5:38

:342299: per emona
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 5:44

Flm..Per ty.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Fri 8 Jul 2011 - 5:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
per ty emona te bardha si shpirti dhe sinqeriteti jot
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Emona Fri 8 Jul 2011 - 6:06

Maks shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]
per ty emona te bardha si shpirti dhe sinqeriteti jot
excited excited excited
Flm Shuummm Amigo!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Mon 18 Jul 2011 - 21:16

[You must be registered and logged in to see this image.]Per ty Arabela respekt
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 18 Jul 2011 - 22:00

Dege e kumbulles renduar nga bora
Me trokiti lehte mbi xhamin tim
Mua befas m’u kujtua nena
Kur me zgjonte heret ne agim

Ky mengjes i sotem, gri, i lagesht
Bryme e ngrire ne udhe e ne mendime
Si nje nape hollake dhe e akullt
Ma tronditi keq kujtesen time

Shpejt harrova ditet e veshtira
Kur mjerimi ulur rri ne fron
Por ndodh shpesh kur neteve pa gjume
Vjen nje ankth e fytin ma shtrengon

Mblidhem kruspull, pres nje dore te dashur
Te m’i largoje makthet dhe dyshimet
Jam si foshnje e trembur ato caste
Dua vetem fjale nga nena ime:

-Ngrehu, zemer, dielli u ngjit lart
Zgjohu, shpirt, se zogjte ia thirren kenges…
Dege e kumbulles qe troket mbi xham
Po me ngjan si dore e bardhe e nenes…

Per ty NENE
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga EpiKada Tue 19 Jul 2011 - 4:16

Personit qe me ka dhuruar jeten,dashurine,buzeqeshjen,gjitha te mirat e kesaj bote,eshte aq e shenjte per mua,prandaj me shume dashuri do t'ia dhuroja jo vetem lulet me te bukura te botes,por edhe jeten time.E ajo eshte - Nena ime
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Sat 6 Aug 2011 - 4:41

[You must be registered and logged in to see this image.]Per ty lulet me te bukura Klea
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga WebMaster Sat 6 Aug 2011 - 4:49

Flm kasper shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga esmerina Sat 6 Aug 2011 - 5:41

[You must be registered and logged in to see this image.]
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Sat 6 Aug 2011 - 5:43

[You must be registered and logged in to see this image.]

E S M E R I N A
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga esmerina Sat 6 Aug 2011 - 5:44

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

E S M E R I N A
ju falenderoj shume
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga ak-47 Sat 6 Aug 2011 - 22:14

per kte shejtanken siper 432965 131396
ak-47
ak-47
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 996
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/08/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : cdo gje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Sat 6 Aug 2011 - 22:22

[You must be registered and logged in to see this image.]
njof nje person qe ka shpirtin si kjo lulja e pare dhe per kte jane kto lule ..............la
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Arabela Sat 6 Aug 2011 - 23:11

,,per dike,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Mon 5 Sep 2011 - 9:16

Arabela shkruajti:,,per dike,,,[You must be registered and logged in to see this image.]jane per mua apo per tjeter kend? [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Wed 14 Sep 2011 - 6:05

[You must be registered and logged in to see this image.] per ty Letushe
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Arabela Wed 14 Sep 2011 - 7:03

[You must be registered and logged in to see this image.]per ty maks,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Wed 14 Sep 2011 - 7:07

Arabela shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]per ty maks,,
flm arabela
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Wed 14 Sep 2011 - 7:55

[You must be registered and logged in to see this image.] per Kaqurrelen Aristogaten
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Tue 20 Sep 2011 - 9:05

[You must be registered and logged in to see this image.] per ty Epikada
[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga EMI Tue 20 Sep 2011 - 9:09

ca u bo ktej mo...gjith kto lule..po per mua s'ka kshtu....???? [Kiss32]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Tue 20 Sep 2011 - 9:12

EMI shkruajti:ca u bo ktej mo...gjith kto lule..po per mua s'ka kshtu....???? [You must be registered and logged in to see this image.]
per ty jane
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Fri 30 Sep 2011 - 9:16

[You must be registered and logged in to see this image.]Pe ty Emona
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Tue 4 Oct 2011 - 1:34

[You must be registered and logged in to see this image.] Per ty lulet me te bukura EMI
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga EMI Tue 4 Oct 2011 - 1:36

UAUAUAU sa xhentil ky cun ,me kto detaje.... [Kiss32] :thankyou:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Maksi Tue 4 Oct 2011 - 1:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
per shefen tone
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 22:24

[You must be registered and logged in to see this link.]
Per klean.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 22:25

[You must be registered and logged in to see this link.]
Per star angel.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 22:26

[You must be registered and logged in to see this link.]
Per te dashuruarit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Labja Thu 9 Feb 2012 - 22:38

[You must be registered and logged in to see this image.]per ke eshte ne linje tani
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga kasperi Mon 20 Feb 2012 - 23:13

[You must be registered and logged in to see this image.]Per ty Reta labja
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Labja Mon 20 Feb 2012 - 23:16

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]Per ty Reta labja
shume te bukura faleminderit Kasperi [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per ty lulet me te bukura Empty Re: Per ty lulet me te bukura

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi