Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mark Zuckerberg bëhet kasap  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mark Zuckerberg bëhet kasap  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mark Zuckerberg bëhet kasap

2 posters

Shko poshtë

Mark Zuckerberg bëhet kasap  Empty Mark Zuckerberg bëhet kasap

Mesazh nga Emona Sun 29 May 2011 - 1:44

Mark Zuckerberg bëhet kasap  28fb4
Marrëzia e fundit vjetore e Mark Zuckerberg, krijuesi i rrjetit social Fb, është më makabre se kurrë.
Sipas revistës “Fortune”, misioni që miliarderi 27-vjeçar i ka vënë vetes për vitin 2011 është të hajë vetëm mishin e kafshëve të vrara me duart e tij.
Sipas “Fortune”, praktika në fjalë i është prezantuar 27-vjeçarit nga kuzhinierja Jesse Cool, që e ka marrë në fermën e saj në Palo Alto, duke i dhënë mundësinë të vrasë dhi, derra dhe pula.
Vendimi në fjalë ka shkaktuar polemika në rrjetin e krijuar nga vetë Zuckerberg dhe është shumë ndryshe nga ai i vitit 2009, kur ai vendosi të mbante kravatë çdo ditë dhe të mësonte gjuhën kineze.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mark Zuckerberg bëhet kasap  Empty Re: Mark Zuckerberg bëhet kasap

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:02

shife shife;ky edhe nje miz se vret dot;na u be kasap

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi