Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pajisja që lexon ndjenjat tuaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pajisja që lexon ndjenjat tuaja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

2 posters

Shko poshtë

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja Empty Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

Mesazh nga WebMaster Fri 10 Jun 2011 - 21:20

Tokio, 8 maj - Vizitorët e Qendrës për studime “Necomimi” në Japoni kanë pasur rastin të testojnë çudinë e teknikës së re, e cila vepron në bazë të valëve të trurit.
Ata kanë krijuar veshë elektronikë në formë të maces, të cilët kanë aftësi të ulen, të forcohen dhe në këtë mënyrë tregojnë sesi ndjehet personi që i bart, transmetojnë agjencitë.
Nga kompania “Nerowear” thonë se kjo pajisje mund të tregojë sesi përdoruesit janë të relaksuar dhe kur janë nervozë përmes dy sensorëve.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja Empty Re: Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 18:45

Qyqa sdashka te mendhemi se na i nxorri sekretet ne shesh ky.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja Empty Re: Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Feb 2012 - 1:53

Nje gje e till besoj se ska nevoj per shkenc pasi cdo kush e di mjaft mir kur esht i nervozuar dhe po ashtu i relaksuar juhjjjjj juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja Empty Re: Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi