Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asaj / Atij - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Asaj / Atij - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asaj / Atij

+30
Gjilanasi
Xhan
Anakonda
Alisa
Dori_sweet
Neta E
Aяtємιѕα
Darius
eGo0sTyle
Ariel
CuN@BosS/
Durrsaku
Alberti
Docteur
EpiKada
Emona
Ajo goca
T_o_n_i
bobi 10
Golden
dajti modh
Maksi
Єямєℓiиdå
leta
Aristogata
WebMaster
Selda
kasperi
Gjeto Gjetani
Arabela
34 posters

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Fri 6 May 2011 - 1:55

First topic message reminder :

X-pIM GoLd shkruajti:Asaj: Vij une per 5 min [You must be registered and logged in to see this image.]

qesh qesh qesh qesh qesh atij,,,vdiqa nga gazi Asaj / Atij - Faqe 2 426788 Asaj / Atij - Faqe 2 426788 qesh qesh qesh t e qesh qesh keqen tende
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Maksi Sat 21 May 2011 - 9:29

:342299: atit i them klm
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Ajo goca Sun 22 May 2011 - 7:29

Atij i them merzitje shume ,,,,,,,,,,,,
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Emona Sun 22 May 2011 - 7:32

Asaj Ku je miiiiiiiiii?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Ajo goca Sun 22 May 2011 - 7:33

asaj i theme nake te loveroj shummmmmmmmmmmmm 432965
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Selda Sun 22 May 2011 - 7:35

asaj......dica qe i intereson

atij
[You must be registered and logged in to see this image.]
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Emona Sun 22 May 2011 - 7:35

Ajo goca shkruajti:asaj i theme nake te loveroj shummmmmmmmmmmmm 432965

Asaj T'Loviiiii shum mii me mungoveeeeeeeeeee 432965

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Ajo goca Sun 22 May 2011 - 7:43

EmoNa shkruajti:
Ajo goca shkruajti:asaj i theme nake te loveroj shummmmmmmmmmmmm 432965

Asaj T'Loviiiii shum mii me mungoveeeeeeeeeee 432965

asaj te kam zemerrrrrrr 432965 432965 432965 432965 432965

atij 876899
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga EpiKada Mon 23 May 2011 - 0:25

atij: qe ti je budalla une e di ...prandaj te hapa rruge...
asaj: mjera ti qe re ne gracken e atij....
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Maksi Mon 23 May 2011 - 0:40

asaj i them .nuk egzistoj me
atij i them .pune te mbare
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Mon 23 May 2011 - 2:27

Asaj bene frizura per meshkuj,nese po caktoma nje termin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Ajo goca Mon 23 May 2011 - 2:31

asaj kleas mojjjjj cma ke ber kete forum keshtu aman se se marri vesh hic
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Docteur Mon 23 May 2011 - 3:43

asaj i them te du shume atij i them plas tiiii qesh
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Ajo goca Mon 23 May 2011 - 4:09

atij ,,,,, te dua kush ishe te urrej kush je
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Maksi Mon 23 May 2011 - 4:39

asaj i them :ciao
atij i them :suksese
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Tue 24 May 2011 - 5:29

asaj dhe atij nga nje rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Alberti Tue 24 May 2011 - 10:58

Asaj i pelqen te postoj..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Selda Wed 25 May 2011 - 11:09

asaj i tham ...hesht mos ma

atij i tham .....sjam ma ktu
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Alberti Thu 26 May 2011 - 7:08

Asaj i pelqen muzika

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Thu 26 May 2011 - 9:02

asaj i beje te fala,dhe e perqafoj forte nga largesia
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 9:06

atij i them shiko firmen e seldes
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Selda Thu 26 May 2011 - 9:08

Arabela shkruajti:atij i them shiko firmen e seldes

asaj i tham ca ka firma jeme maj ? geeegge
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Maksi Thu 26 May 2011 - 9:09

nje akullore
atij nje puro
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 9:11

Selda shkruajti:
Arabela shkruajti:atij i them shiko firmen e seldes

asaj i tham ca ka firma jeme maj ? geeegge
pelqej kercimin luletyyyyy geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Golden Thu 26 May 2011 - 9:12

Asaj: Eja vallezojme atehere! [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 30

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Selda Thu 26 May 2011 - 9:13

asaj .....ta mesoj kercimin kur te dush

atij....nji fjale tk veshi 000
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 9:16

X-pIM GoLd shkruajti:Asaj: Eja vallezojme atehere! [You must be registered and logged in to see this image.]
geeegge eja :485636:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Thu 26 May 2011 - 9:28

atij afro koven :peshkatari:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga leta Thu 26 May 2011 - 9:33

Atij... 724516
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Thu 26 May 2011 - 9:40

ASAJ :3834742355:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 18:23

atij----nje dite te bukur engjell duhaniiiii :485636:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Sat 28 May 2011 - 10:10

asaj ki deshir te nisemi me veture apo me motor 000
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga leta Sat 28 May 2011 - 10:13

Atij te dyten qesh
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Sat 28 May 2011 - 10:17

asaj ,qikjo eshte jeta[You must be registered and logged in to see this image.] qesh
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Alberti Sat 28 May 2011 - 23:34

Atij siper i pelqen te potoj foto.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Tue 31 May 2011 - 10:38

asaj[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Tue 31 May 2011 - 10:57

asaj e ke radhen ti,une po prese :te them nje gj
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga leta Tue 31 May 2011 - 11:00

atij :thankyou:
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga kasperi Tue 31 May 2011 - 11:02

asaj gjume te embel tytepuuth
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Selda Tue 31 May 2011 - 11:11

asaj .....gjithmone heshtjen teme

atij......zemren teme
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Arabela Tue 31 May 2011 - 22:32

atij Kiss
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Asaj / Atij - Faqe 2 Empty Re: Asaj / Atij

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi