Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem nje here ne jete.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetem nje here ne jete.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetem nje here ne jete..

+3
Anakonda
Endry
Alberti
7 posters

Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Alberti Sat 11 Jun 2011 - 11:35

Vetem nje here ne jete, dua te te kem ty pran..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Endry Sat 11 Jun 2011 - 11:37

vetem nje here ne jete deri me tani jam lenduar keshtu ,,,
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Alberti Sat 11 Jun 2011 - 11:38

...dashurova vertete

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:44

Vetem nje here ne jete me thuaj te dua,e atehere do te te le te lire te shkosh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga WebMaster Fri 10 Feb 2012 - 21:47

Dua te jem e realizuar vetem per nje sekond
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga pexha Fri 10 Feb 2012 - 23:51

vetum ni her njet do te ksha shku mr njr qe me len shum pershtypje
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Next Sat 11 Feb 2012 - 5:27

vetem nje her ne jete jepet mundesia per rrugen qe do te udhezoni pergjithmon
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Fata Sat 11 Feb 2012 - 5:32

Te ktheja kohen per disa vite prapa!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 19:30

Vetem njehere ne jete te kisha ndalur kohen qe te qendroja para syve te tu,e te merrja guximin te te thoja se shum te du.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetem nje here ne jete.. Empty Re: Vetem nje here ne jete..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi