Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rifillojmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rifillojmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rifillojmë

2 posters

Shko poshtë

Rifillojmë Empty Rifillojmë

Mesazh nga WebMaster Sat 11 Jun 2011 - 13:28

Jepini gjithmonë një mundësi tjetrit. Kush dashuron bën çdo tentativë para se të thotë mjaft Të rifillosh me një shpresë të re, pasi të kesh kuptuar se çfarë ka krijuar përçarje dhe pasi të jeni sqaruar, pasi të jeni pajtuar. Kjo bën që gjërat të ndryshojnë rrënjësisht, i përmirëson ato dhe kjo do të thotë që jo çdo ndarje është e fundit. Të rifillosh është gjithmonë një rimarrje sëbashku e ecjes, është rinovimi i besimit që keni te njëri-tjetri. Të rifillojmë pa u shtirur sikurse nuk ka ndodhur asgjë por duke shikuar në fytyrë atë që ka ndodhur, kjo është e rëndësishme, sepse kështu rritet një mardhënie dhe kur rifillon nuk do të thotë të nisësh nga fillimi, por që vazhdon me gjëra të tjera të reja, me projekte. Rifilloni atëhere, me aq sa keni mundësi, sepse të bësh paqe i bën mirë dashurisë!

Sa eshte reale kjo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rifillojmë Empty Re: Rifillojmë

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:43

Ja rifillojme nga e para,dhe le te harrojme keqkuptimet qe kemi pasur ne te shkuaren.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi