Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ekziston dashuria në shikim të parë

+54
Besa
Fata
Aяtємιѕα
Anakonda
Dori_sweet
Durrsaku
Fragolina
Ariel
Poeti Dhimbjes
enis
bobi 10
Maksi
dajti modh
Selda
Arabela
T_o_n_i
Katniss
Ajo goca
Golden
kasperi
Emona
Prada
Americco
Bukurosh-Djal
Hera
Lolita
Ambra
xhylianna
mentor
MaNgUpJa
eldina
Neta E
Tonii
LaDescarada
/:UserCode"
Ardii
Shaban Cakolli
clod
naploni
Vellai
Aristogata
mela
Erti
Tigri i Zi
Gerushi
rifati
melina
gesti
Lot i derdhur
alketa
Naki
xhoel
WebMaster
metis
58 posters

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty A besoni ne dashurine me shikim te pare?

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:48

First topic message reminder :

a besoni shum ne dashuri me shikim te par
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Tonii Wed 12 Jan 2011 - 8:23

me ka shkuar jeta vetem me shikime te par hahaha tani i besoj shikimeve te dyta
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Jan 2011 - 8:24

[smile_1] Jo nuk besoj edhe pse mundet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Ajo goca Wed 12 Jan 2011 - 8:26

se di edhe ndoshta
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Wed 12 Jan 2011 - 8:27

me te paren jo por me te dyten mbase celebrate005
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Prada Thu 10 Mar 2011 - 4:15

nese esht e mir po nese nuk esht e mir jo
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Emona Fri 11 Mar 2011 - 5:27

Ncuk S'besoj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Katniss Fri 11 Mar 2011 - 5:29

Jo,eshte vetem pelqim momenti nga truri....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga T_o_n_i Fri 11 Mar 2011 - 9:19

simpati po por dashuri jo
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Arabela Fri 11 Mar 2011 - 9:20

nuk ka volume sa duhet keshtu qe jo
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 9:39

nuk menoj se eshte dashni menoj se asht fillimi i nje ndjeje qe fillon me u forcu me kalimin e kohes asht shkendija e pare per dike
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga dajti modh Fri 11 Mar 2011 - 9:40

edhe ndodh 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 9:41

dajti modh shkruajti:edhe ndodh 00027003

a thu dajt djali ? 00027003
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Maksi Fri 11 Mar 2011 - 9:42

jo
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga dajti modh Fri 11 Mar 2011 - 9:43

Selda shkruajti:
dajti modh shkruajti:edhe ndodh 00027003

a thu dajt djali ? 00027003
.. e di historine e helenes se trojes 00027003 00027003 00027003
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Selda Fri 11 Mar 2011 - 9:47

e kam nigju por nuk e besoj geeegge
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga bobi 10 Fri 11 Mar 2011 - 10:06

opo se c'me thote dicka qe duhet te besoj.

Me mire ia le simpatise kete shikimin e pare 724516
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Aristogata Fri 11 Mar 2011 - 10:33

ndaj te njejtin mendim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga bobi 10 Fri 11 Mar 2011 - 10:37

Aristogata shkruajti:ndaj te njejtin mendim
kemi pire uje ne te njejtin burim ne dy geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga dajti modh Fri 11 Mar 2011 - 10:38

po se pe per here te pare ku do e shohesh per here te dyte .............
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga enis Fri 11 Mar 2011 - 10:39

dashuri e mireillte jo thjesht nje ''goditje zeme''' qesh 441763
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga LaDescarada Sat 12 Mar 2011 - 2:55

joo se besoj hiq fare
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Mar 2011 - 2:58

po dhe jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Mar 2011 - 14:20

Deri me tash jo, mbase i besoj me vone.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga kasperi Sun 12 Jun 2011 - 2:12

A ekziston dashuria në shikim të parë


[You must be registered and logged in to see this image.]
Dashuria në shikim të parë ndodh në pesë për qind të lidhjeve dhe hulumtimet tregojnë që kjo është më shumë rrjedhojë e
shpresave të kota se sa i diçka tjetër. “Femrat të cilat menjëherë dashurohen po aq shpejt edhe ndahen.

Meshkujt që dashurohen në shikim të parë, qëndrojnë më gjatë të dashuruar. Pse? Sepse meshkujt dashurohen në pamjen e femrës. Pasi që karakteristikat fizike ndryshojnë shpejt, ai mbetet i kënaqur një kohë. Femrat, megjithatë, dashurohen në mendimet e tyre për mashkullin, tek e cila nuk është e mundur të arrihet për pesë minuta.

Kur femra ta kuptojë se ai nuk është i mençur, sharmant, argëtues... si duket, ndjenjat shumë shpejt treten”, shkruan Trejsi Koks në librin “Lidhjet e nxehta”. Dashuria në shikim të parë mund të ndodh pasi që jeni të gatshëm për të (momenti i përshtatshëm) apo se keni njohur dikë i cili në shikim të parë i ka kërkesat e dëshirueshme nga lista juaj.

Disa ekspertë mendojnë se ndërdija jonë thjesht përzgjedh persona të cilët u kujtojnë dikë që më parë e keni dashur (në ish-partnerin apo madje edhe në prindër). Në këtë rast paraqitet ndjenja e njohjes pasi që aroma dhe lëvizja janë të ngjashme sikur dikë që tashmë e njohim dhe e duam.

Truri jonë shumë shpesh dallon elemente të njohura sikur pamja e fytyrës apo aroma e paharruar. Kur t’i vërejë menjëherë fillon të përpunojë të dhëna dhe të shkaktojë përgjigje biologjike në trup. Rrahjet e zemrës bëhen gjithnjë e më të shpejta, gjaku qarkullon më shpejtë dhe ndieni sikur keni pirë gjashtë gota shampanjë. Në të njëjtën kohë, truri liron dopaminë dhe serotinë, të cilët na bëjnë më të lumtur dhe më të ndjeshëm.

E tmerrshme apo jo? Mendoni që keni njoftuar personin e vërtetë, ndërsa në fakt jeni dashuruar në eshtrat e faqeve të babait, apo në ngjyrën e zërit të nënës. Kështu që, nëse prisni që t’ju godet “vetëtima e dashurisë”, shumë shikoni televizor dhe hidheni atë roman të dashurisë që jeni duke e lexuar!

Kur ta njihni “personin e vërtetë” ju nuk do të jeni të vetëdijshëm në atë moment. Por, do ta keni të qartë vetëm pas disa muajve./yp
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Tonii Sun 12 Jun 2011 - 9:12

kjo tema esht si puna e ksaj historie:
me falni a besoni ne dashurin me shikim te par apo te kaloj edhe njeher?
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Ariel Sun 12 Jun 2011 - 10:43

si flaka e kunjit te shkrepses qe fiket shpejt... 724516
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga dajti modh Sun 12 Jun 2011 - 10:45

se di se kam provu nai here 724516
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Fragolina Tue 14 Jun 2011 - 2:38

Ekziston... mua ashtu me ka ndodhur... Nuk jam dakord qe eshte flake qe fiket shpejt. Cdo dashuri lind dhe vdes...me ose pa shikim te pare
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Durrsaku Tue 14 Jun 2011 - 5:03

po
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Dori_sweet Tue 14 Jun 2011 - 5:14

po ekziston
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:39

Po,se vetem me nje shikim u marrosa pas tij.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:05

Besoj,pasi sa e pashe njerin me nje shikim,e dashuroj marrezisht.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 14 Feb 2012 - 3:38

"A besoni ne dashurine me shikim te pare?"
me
"A ekziston dashuria në shikim të parë"

dy temat bashkohen
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Fata Tue 14 Feb 2012 - 4:43

Ndoshta dashuria s'kisha per te thenè,por nje lloj simpatie e kziston ne shikim te par!Kjo mund te shendrrohet edhe shpejt ne dashuri!

Ne raste te rralla!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Maksi Tue 14 Feb 2012 - 4:45

po se e kam qelluar
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Emona Tue 14 Feb 2012 - 5:29

Jo..!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Besa Tue 14 Feb 2012 - 12:41

Po ekziston,,nuk me ka ndodhur mua por kam pare njerez te tille...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 14 Feb 2012 - 12:47

Simpati mund ta quaj ose pelqim se te arrijme ne ndjenjen e dashurise eshte paksa e tepruar..Mos ngaterrojme emocionet momentale me ndjenjat e dashurise per dike...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Shkembi Tue 14 Feb 2012 - 12:49

ne ender...se ne realitet asnjiher

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Besa Tue 14 Feb 2012 - 12:59

Ekziton kur e them ekziston nuk e them pa fakte, ja nje shembull: nje femer e deshperuar nga tradhetia qe i bene i dashuri shkon ne nje lokal dhe mendon me mende qe mashkulli i pare qe t'i ofrohet do te kaloj naten me te dhe ashtu ndodh,largohet me prej atij vendi dhe ai mashkulli tere kohen mendon per t'a gjetur vajzen por nuk arrin dot te takoj ai vertet dashurohet ne ate dhe per nje vite te tere kerkon vajzen deri sa te gjej dhe ne fund e gjen por ja qe sot jane martuar dhe kane femije...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 5 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi