Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ekziston dashuria në shikim të parë

+54
Besa
Fata
Aяtємιѕα
Anakonda
Dori_sweet
Durrsaku
Fragolina
Ariel
Poeti Dhimbjes
enis
bobi 10
Maksi
dajti modh
Selda
Arabela
T_o_n_i
Katniss
Ajo goca
Golden
kasperi
Emona
Prada
Americco
Bukurosh-Djal
Hera
Lolita
Ambra
xhylianna
mentor
MaNgUpJa
eldina
Neta E
Tonii
LaDescarada
/:UserCode"
Ardii
Shaban Cakolli
clod
naploni
Vellai
Aristogata
mela
Erti
Tigri i Zi
Gerushi
rifati
melina
gesti
Lot i derdhur
alketa
Naki
xhoel
WebMaster
metis
58 posters

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty A besoni ne dashurine me shikim te pare?

Mesazh nga metis Thu 26 Feb 2009 - 11:48

First topic message reminder :

a besoni shum ne dashuri me shikim te par
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga EMI Tue 14 Feb 2012 - 13:01

jo ...s'besoj se ekziston..
nese shikon dike per her te pare, dhe te pelqen...ate cak ndien mund ta kuptosh me vone..
dhe dashuria vjen me pas...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga dajti modh Tue 14 Feb 2012 - 13:11

po gjithcka exziston ne kete bote celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 14 Feb 2012 - 13:13

Besa shkruajti: Ekziton kur e them ekziston nuk e them pa fakte, ja nje shembull: nje femer e deshperuar nga tradhetia qe i bene i dashuri shkon ne nje lokal dhe mendon me mende qe mashkulli i pare qe t'i ofrohet do te kaloj naten me te dhe ashtu ndodh,largohet me prej atij vendi dhe ai mashkulli tere kohen mendon per t'a gjetur vajzen por nuk arrin dot te takoj ai vertet dashurohet ne ate dhe per nje vite te tere kerkon vajzen deri sa te gjej dhe ne fund e gjen por ja qe sot jane martuar dhe kane femije...

Nuk ishte dashuria por pervoja qe personi ka kaluar me ate e ka dashur te ndodh perseri,si dime rrethanat,per cfare personash behet fjale psikologjika e personave e detaje te tjera,,,Ndonjehere na pelqen dicka qe bejme e kerkojme medoemos ta bejme pjese te jetes sone,,,Kjo ndodhi e me keta besoj pas takimit e marredhenies seksuale se ti je fut me thell tani sesa thjeshte nje shikim ai u terhoq pikerisht nga kjo e gjeti jetuan njeri tjetrin edhe me pas ndoshta jane dashurar e perfundojne ne martese...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga era85 Mon 5 Mar 2012 - 23:46

Aman ca theni ska shanc te dashuroesh ne shikimin e pare ndoshta e preferon por te dashuroesh sbesoj!!!!!!!!!!!!!!

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Labja Tue 6 Mar 2012 - 4:19

un nuk besoj per vete ndoshta egziston nuk i dihet
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Mar 2012 - 19:01

Sic ke me te besoj..............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ekziston dashuria në shikim të parë - Faqe 6 Empty Re: A ekziston dashuria në shikim të parë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi