Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie, fytyra e re e Vuitton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jolie, fytyra e re e Vuitton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jolie, fytyra e re e Vuitton

2 posters

Shko poshtë

Jolie, fytyra e re e Vuitton Empty Jolie, fytyra e re e Vuitton

Mesazh nga Emona Mon 13 Jun 2011 - 22:45

Jolie, fytyra e re e Vuitton 13jolie_1306112204_1

Angelina Jolie është fytyra e re e fushatës “Core values” nën firmën e Louis Vuitton që do shpërndahet të mërkurën.

Ylli i Hollywood, 36 vjeç, është bombarduar nga fotografja e modës Annie Leibovitz në Kamboxhia, ku aktorja ka adoptuar djalin e parë, Maddox.

Sipas ekspertëve, Angelina mishëron “mitin e udhëtimit”. Në pamje ajo është ulur në një stol druri, në mes të pyllit, pa këpucë dhe pothuajse pa truk

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jolie, fytyra e re e Vuitton Empty Re: Jolie, fytyra e re e Vuitton

Mesazh nga Anakonda Mon 11 Jun 2012 - 22:51

uk ecin vitet fare per ket mi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi