Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

+2
kasperi
Katniss
6 posters

Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga Katniss Wed 15 Jun 2011 - 10:03

Ketu postoni kenge te rrymave te lartpermendura...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga kasperi Sat 1 Oct 2011 - 9:38

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga LaDescarada Tue 4 Oct 2011 - 22:45

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga Free spirit Wed 5 Oct 2011 - 0:12

Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga LaDescarada Sat 22 Oct 2011 - 5:09

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga Shkembi Tue 20 Dec 2011 - 14:47


Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 9:31


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House Empty Re: Pop / Pop Rock / R 'n' B / Hip-Hop / Techno-House

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi