Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
weeeeeee erdhi edhe emo girl People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
weeeeeee erdhi edhe emo girl People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

weeeeeee erdhi edhe emo girl

+5
mergimtarja
kleopatra
WebMaster
emo girl
bukuroshi
9 posters

Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga bukuroshi Thu 13 Aug 2009 - 5:59

:hi: mir se te pruri rruga ketu ne forum klea love
bukuroshi
bukuroshi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 82
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl Thu 13 Aug 2009 - 6:20

mir se ju gjeta bukurosh dhee te gjitheve ketu, me falni sa te ambjentohem pak me shoqerin e re
emo girl
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 6:21

mir se erdhe yllo ja kalosh sa me mire ne kete shoqeri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl Thu 13 Aug 2009 - 6:22

mir se te gjeta klea dhe faleminderit per ftese, verte forum i kendeshem dhe i bukur
emo girl
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga kleopatra Thu 13 Aug 2009 - 6:27

wowowowowow kush qenka ahahahahaaha hyn kjo dhe s'na flet ,te thash qe ka per te te terhequr
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Aug 2009 - 6:38

flm yllo ja kaloshi sa me mire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga mergimtarja Fri 14 Aug 2009 - 3:56

mir se ke ardhur edhe ti ne kete forum
mergimtarja
mergimtarja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga LUANESHA Fri 14 Aug 2009 - 8:09

shiko shiko mergimtaria mir se erdhe mi femer se na thave syte :vras:
LUANESHA
LUANESHA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 81
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 8:15

mire se erdhe emo girlΑγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga LUANESHA Fri 14 Aug 2009 - 8:16

mir se erdhet te tere ne kete forum
LUANESHA
LUANESHA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 81
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor Fri 14 Aug 2009 - 8:24

:affraid: weeeeeeeee mire se erdhe me ne


Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga POETI Sun 16 Aug 2009 - 3:31

:frike: shiko shiko paskan ardhur cuca te reja sa mir :gezim: mir se erdhe mi cuce lule
POETI
POETI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 45
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga gesti Sun 16 Aug 2009 - 4:27

oooooooooo mir se na erdheeeeeeee
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga emo girl Sun 16 Aug 2009 - 4:58

jeni shum mikprites flm
emo girl
emo girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne erresiren e jetes
Postime Postime : 101
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : skllave e vetmis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Vizitor Sun 16 Aug 2009 - 5:17

veeeeeeeeee mire se erdhe imo kenaqesi e madhe midis nesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga WebMaster Sun 16 Aug 2009 - 5:32

emo mir se erdhe motrushe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 18:31

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

weeeeeee erdhi edhe emo girl Empty Re: weeeeeee erdhi edhe emo girl

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi