Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më shkruaj vetëm një letër mami...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më shkruaj vetëm një letër mami...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më shkruaj vetëm një letër mami...

2 posters

Shko poshtë

Më shkruaj vetëm një letër mami...  Empty Më shkruaj vetëm një letër mami...

Mesazh nga Docteur Tue 21 Jun 2011 - 6:09

Mami mbreme ne darke po enderroja...Ti trokisje ne deren time disi e humbur ne portret.Ishe hera e pare qe pashe ne syte e tu nje ndienje te cuditeshme.Ti e ndjeve per here te pare qe une e ti nuk ishim njesoj.E duke me perqafuar fort u cudite kur pe ne syte e mi gjithe ate trishtim e qetesine qe nuk e kisha me.Sa kohe e gjate kishte kaluar qe nuk te kisha perqafuar e ne ate qetesi qe u kriua ngadale te thashe me fal .Por mjaftoj nje zhurme per te me zgjuar nga gjumi.Per te me bere te qaj e per te me kthyer ne femijerine time .Ne ate femijeri kur qielli ne vere behej det.Une i krahasoja me ty kukullat e mia.Me ty mesoja te gjithe perrallat me te bukura qe ti mi tregonte me ze te ulet.E kur ne krahet e tua me zinte gjumi akoma nuk e kuptoja cfare ishte te ndjeheshe e lumtur.Por kur bera 18 vjec une ndryshova-Tani e shikoj veten se si kam qene atehere.dhe ne nje moment u ndjeva e vetme e deshperuar, sepse une nuk isha vajza qe ti meritoje te kishe.Dhe aty mbaroj kofidenca jone.Ato pak momente qe flisnim bashke ishin per mua gjeja me e madhe.Shpesh here fshihesha ne nje padurim te ftohte sepse mendoja qe ne ato momente ti po qaje per djalin qe kurre se pate.Kaloja shume kohe jashte shtepise.Nuk i duroja dot parashikimet e tua per gjera te kota.Fillova te behesha dhe xheloze sepse ti ishe e madhe e paarriteshme dhe me e bukur se une.E keshtu ju dhurova nje endrre kalimtare duke mbyllur zemren time ne nje shishe,Me mungonte kurajoja te te thoja 2 fjale sepse me vinte keq qe isha une vajza jote.Por ti nuk troket me ne deren time ndaj une kam pare nje enderr qe nuk mund ta realizoj.Sepse une e kam mendimin te mbushur plot me asgjen time dhe krenarija nuk do qe te me fal .Por nese do te trokisje ne deren time me te vertet.Nuk do te mundja te te thoja as edhe nje fjale.Ti do te me flisje me ate shikimin tend pak te eger e une do te ndihesha perseri e vetme.Ndaj te shkruajta kete leter konfuze.te pakten per te rigjetur pak paqe tek vetja.Jo per te kerkuar 100 here falje por vetem qe te mundem te te them mami me vjen keq.Nuk eshte me e vertet qe une kam turp nga vetja.Sepse e ndjej qe ne shpirt jemi shume te ngjashme.Une do te pres me padurim nje tjeter enderr.
Te dua shume mami,
Me shkruaj nje leter ne enderr.
Vajza jote.
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shkruaj vetëm një letër mami...  Empty Re: Më shkruaj vetëm një letër mami...

Mesazh nga Docteur Tue 21 Jun 2011 - 6:16

Nje tregim i bukur por i vonuar,padituria e ben njeriun te lig e ndryshon komplet gjera fjalet e embla te personit qe do thuaja sa e ke afer sepse ne kete jete nuk i dihet sa do jetojme dhe kur do pushojme se jetuari ne apo personat e dashur qe na rrethojne,sot shume shume njere te tille nuk i vlersojne ato qe kane afer duke u mare me gjera te tjera me te pa rendesishme por thjesht ndjenje mungesen e tyre pasi ato te zhdouken nje here e pergjithmone nga jeta e tyre,ne ate moment kupton se sa i rendesishem paska qene dikush per ty....bote e quditshme njerez te quditshem njeriu gabimi kryesor mendja e tij menyra e te menduarit menyra e te llogjikuarit...Oh zot njerzit qe dua me jep force dhe inteligjence qe mos ti nenvlersoj dhe tju tregoj se qa ndjej per to
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shkruaj vetëm një letër mami...  Empty Re: Më shkruaj vetëm një letër mami...

Mesazh nga Docteur Thu 23 Jun 2011 - 20:38Degjojeni kete kenge te mrekullueshme
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shkruaj vetëm një letër mami...  Empty Re: Më shkruaj vetëm një letër mami...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 4:59

Mami mos me le lamtumire pasi sot kam nevoje per ty,moj mami pse smund ti ndaloj lotet qe kam ne sy.Mami im me dhe jeten dhe te detyrohem shum,po moj mami pse nuk me ndalove te filloj drogen,ta shihja me sy tjeter boten.Pse sme ndalove nga shoqeria e keqe,pse moj mami ste degjova ste mora keshillat e tua.Mami mos te lutem se per ngrohtesi kam nevoj,mami moj jam thjesht nje 16-vjecare qe vuaj dhe vras mendjen sesi do jete jeta ime,mami moj pse ka te ftohte zemra ime.Mami te lutem me shkruaj nje leter te vertete,mami mos se sdua ta kaloj e vetmuar kete jete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më shkruaj vetëm një letër mami...  Empty Re: Më shkruaj vetëm një letër mami...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi