Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

+6
Daku
Arabela
Єямєℓiиdå
Space
Docteur
WebMaster
10 posters

Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga WebMaster Thu 23 Jun 2011 - 8:29

Per te dashuruar grate duan meshkujt e famshem, por per tu martuar martohem me djem qe jane me te qete.Sa nga ju jane dashuruar me aktoret apo kengetaret e bukur dhe seksi qe kane pushtuar ekranin tone?! E di qe ta pranosh hapur eshte disi e turpshme per te gjitha ne, por eshte kaq interesante dhe joshese. Dhe para ketyre ka pasur sa e sa meshkuj me te vertete te bukur, qe keni enderruar te jeni prane tyre, per te kaluar qofte disa caste me ta?!

Dhe sa nga ju kane pasur raste qe t’i kene afer, te bisedojne dhe madje edhe te dashurohen me keta njerez te famshem, jashtezakonisht te bukur dhe ne fund te mos duan te kene nje lidhje, e cila ka synim martesen. Po eshte pikerisht keshtu.

Sipas kerkimeve te ndryshme qe jane bere kohet e fundit, duket se ka perfunduar koha e tyre. Sepse sot grate preferojne djem te mire, te besuar ato mbi te cilet ju gjithmone mund t’i keni prane. Keto jane rezultatet nga studimi i publikuar ne revisten “Shkenca” nga studiuesit ne Universitetin e Arizones ne SHBA. Studimi kishte si qellim analizen e zgjedhjeve seksuale dhe eshte kryer ne nje komunitet, te ndare ne disa grupe.

Ne fund eksperimenti ka treguar se pavaresisht se individe meshkuj me arrogant dhe me agresivet arrinin nje sukses me te madh nga kendveshtrimi i aspektit social, kur erdhi koha per te zgjedhur nje mashkull, femrat preferonin nje mashkull me te "besueshem".

Per te dashuruar grate duan meshkujt e famshem, por per t’u martuar martohem me djem qe jane me te qete. Rezultatet treguan se pavaresisht prej te ashtuquajturit "djemte e keqij", mund te ushtrojne nje magjepsje te caktuar, ne nje konflikt seksual shpjegojne studiuesit, ne fund jane djemte qe jane me te qete dhe te besueshem qe triumfojne.

Shumica e vajzave e shpjegonin zgjedhjen e tyre me faktin se djemte e tille jane te duhurit per t’u martuar pasi ata u ofrojne nje lloj sigurie, te cilen djemte seksi nuk e kane. Nje marredhenie e sigurt, nje martese e gjate dhe familje te lumtur, jane me te mbrojtura kur ke per partner nje djale te besueshem dhe te qete. Burimi Femra all
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Docteur Thu 23 Jun 2011 - 21:38

jane cmendur kta njerzit me kta shkrime tani po mendoj ku futem une tek djemte sexy apo tek ato te qete 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Space Thu 23 Jun 2011 - 23:18

Gjithone cunat e shkathet martohen me goca te urta por dhe femrat e levizeshme me cuna te urte :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Docteur Fri 24 Jun 2011 - 5:46

sme pelqejne shume femrat e urta se jane si gjarperi qe si duken kembet psh arabela hmmmmmmmmmmmm 17 vjece por gjarper eshte 00027003
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 24 Jun 2011 - 5:48

Sa per kengetar dhe aktore akoma sjam dashuruar me ndonje.. 00027003

Persa i perket temes..varet se per ke te ben zemra bam bam..ai mund te jete i bukur..mundet dhe te jete e kunderta..perzonalisht nuk i kam shikuar djemte nga bukuria ndonjehere..e lumtur qe kam zgjedh ate qe dua..per mua eshte me i bukuri ne bote..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Arabela Fri 24 Jun 2011 - 5:56

Psikologu_wolf shkruajti:sme pelqejne shume femrat e urta se jane si gjarperi qe si duken kembet psh arabela hmmmmmmmmmmmm 17 vjece por gjarper eshte 00027003

kjo eshte e keqja e yte,,,se kurre nuk mesove te njohesh se kush eshte gjarpri i vertete,,,,se shkrihesh nga lustrat ,,,, duhaniiiii duhaniiiii
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Arabela Fri 24 Jun 2011 - 5:58

nuk mendoj qe bukuria ka lidhje me vendimin per martese,,,, hhearts
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Docteur Fri 24 Jun 2011 - 5:58

Nuk kam pse ta njoh thjesht e pres dhe mbrohem nga gjarperi bej nje jete ne mbrojtje se ne sulm apo ne humbje sme pelqen
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Arabela Fri 24 Jun 2011 - 6:01

Psikologu_wolf shkruajti:Nuk kam pse ta njoh thjesht e pres dhe mbrohem nga gjarperi bej nje jete ne mbrojtje se ne sulm apo ne humbje sme pelqen
si do mbrohesh po nuk e njohe???
por mos ma merr per keq,,,se une dija dhe mos ta thoja mendimin tim fare,,,,se keshtu mbase preferon me shume,,,por e thashe,,,e drejta yte ta marresh apo ta hedhesh pa e marre ne konsiderate rrespekte rrespekte
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Daku Fri 24 Jun 2011 - 7:05

Sepse bukuria eshte e perkoheshme, Cilesite mbesin perjete !
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Emona Fri 24 Jun 2011 - 7:12

Me_I_Bukuri_Katunit shkruajti:Sepse bukuria eshte e perkoheshme, Cilesite mbesin perjete !

Ehh Mir e tha ky .[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 20:30

E vertete pasi cunat e bukur,jane disi mendjemedhenj,por nuk dua goca tra,la,la por duan goca shpie.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Tonii Sat 11 Feb 2012 - 8:47

po normale se te dashurin e bukur ta merr komshija apo shoqja
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 11 Feb 2012 - 9:23

Mashkulli si i bukur si i thjeshte, simpatik ...e ka ne geni ate "tradhetine" Une me shume e besoj per meshkujt kete qe dashurojne nje bukuroshe per te rene ne sy e te bejne cik buje por per te marr... marrin nje me te thjeshte, simpatike qe mos e ngacmojne shume e behet xheloz :P
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta Empty Re: Dashurojne djemte e bukur, por nuk martohen me ta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi