Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

+2
Yll Qielli
Katniss
6 posters

Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Katniss Fri 24 Jun 2011 - 6:33

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Yll Qielli Thu 7 Jul 2011 - 0:52

qesh qesh qesh ca tha ky se se mora vesh
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Docteur Thu 7 Jul 2011 - 1:00

ky paska aq shume enderra sa sdi nga tia nise lol
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Golden Thu 7 Jul 2011 - 1:01

LoL

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 19:07

I shkreti paska municione mesa duket.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:07

Anakonda shkruajti:I shkreti paska municione mesa duket.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?  Empty Re: A keni pasur ndonjehere...nje enderr si kjo ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi