Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

+5
Poeti Dhimbjes
Docteur
Єямєℓiиdå
Arabela
Emona
9 posters

Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Emona Sat 2 Jul 2011 - 6:28

Veshja e një personi është mënyrë e mirë për të zbuluar personalitetin e tij. Nga veshja e tij mund të kuptoni shumë karakteristika të personalitetit të tij: a është i qetë, i urtë, kërkon apo jo kujdes ndaj tij etj.
Këtu i keni disa informata në lidhje me atë se çka tregojnë ngjyrat e veshjeve për personalitetin…

  • Kuq

-është simbol i dominancës, pasionit dhe sensualitetit. Është për meshkujt, që duan ta pushtojnël botën.

  • Kaltër

- shikohet si ngjyrë besnike, e varshme dhe e besës.

  • Zi

- është ngjyra më popullare në modë. Mashkulli i veshur në të zezë sugjeron elegancë, autoritet dhe fuqi. Kur vishet në mënyrën e duhur ajo gjithashtu simbolizon rregull, thjeshtësi dhe shkathtësi.

  • Bardhë

- është ngjyrë virtyti dhe mund të ju jap paraqitje të pastër. Veshja e bardhë mund të simbolizoj edhe status social më të lart. Ajo tregon thjeshtësi dhe pastërti. Ajo është ngjyrë e përsosur për verë.

  • Verdhë

- është ngjyrë e Diellit. Ajo tregon ankth dhe alarm. Por mos harroni gjithashtu edhe se simbolizon edhe ngjyrën e zjarrit.

  • Bojë trëndafili

- është për romantikët, për personat që duan tu kushtohet kujdes. Kjo e tregon dëshirën e tyre për të njoftuar persona të ri. Personat që i veshin këta ngjyra shpesh janë emocional dhe vetjak.

  • Gjelbërt

- ajo simbolizon freski, relaksim dhe qetësi. Ajo është për personat këmbëngulës dhe kritik. Por që në çdo kohë janë të gatshëm të ndihmojnë. E gjelbërta ju ndihmon për koncentrim.

  • Kafe

- kjo është për personat që duan të ndjehen të sigurtë. Ata duan ta tejkalojnë konfliktin,jokomoditetin dhe depresionin. Ngjyra kafe asocon në siguri dhe besim.
A mendoni ju se ka lidhje preferenca e ngjyrave të veshjes së një perosni me karakterin dhe personalitetin e tij???

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Arabela Sat 2 Jul 2011 - 6:51

,,une vesh gjtha ngjyrat,,e veshtire,,, 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 2 Jul 2011 - 10:56

•Bardhë
- është ngjyrë virtyti dhe mund të ju jap paraqitje të pastër. Veshja e bardhë mund të simbolizoj edhe status social më të lart. Ajo tregon thjeshtësi dhe pastërti. Ajo është ngjyrë e përsosur për verë.


celebrate005
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Docteur Sat 2 Jul 2011 - 10:59

kur dal naten dal me te zeza dhe ndonje kemishe te bardhe diten veres psh me pelqejne shume ngjyrat skane anje lloj personaliteti vec king me qesin 00027003 por ne mbremje apo takime me pelqejne kostumet
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 2 Jul 2011 - 13:05

Zi


- është ngjyra më popullare në modë. Mashkulli i veshur në të zezë sugjeron elegancë, autoritet dhe fuqi. Kur vishet në mënyrën e duhur ajo gjithashtu simbolizon rregull, thjeshtësi dhe shkathtësi.



Ngjyren e zeze e perdori shume ne veshje, pasi me pelqen me shume nga te gjitha, por gjithsesi nuk mendoj se ka ndonje lidhje apo demethenie te madhe ne personalitetin e njeriut...


Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Jul 2011 - 8:19

Bardhë

- është ngjyrë virtyti dhe mund të ju jap paraqitje të pastër. Veshja e bardhë mund të simbolizoj edhe status social më të lart. Ajo tregon thjeshtësi dhe pastërti. Ajo është ngjyrë e përsosur për verë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Fragolina Wed 13 Jul 2011 - 2:50

kafjaaaaaaaaaa
dhe e gjelberta

.....Pooo poooo, se ka keq
Fragolina
Fragolina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : andej kendej gjithandej
Postime Postime : 513
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/05/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : te caj derrasat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Neutral_ne_politike Wed 13 Jul 2011 - 3:55

Bardhë

- është ngjyrë virtyti dhe mund të ju jap paraqitje të pastër. Veshja e bardhë mund të simbolizoj edhe status social më të lart. Ajo tregon thjeshtësi dhe pastërti. Ajo është ngjyrë e përsosur për verë.

Aha, tani e kam te qarte pse zezaket u veshkan ne te bardhe.....atehere, pse disa pohojne se s'kane per te ngrene!!!



Une me shume vishem gjelber; është për romantikët, për personat që duan t'u kushtohet kujdes. Kjo e tregon dëshirën e tyre për të njoftuar persona të ri. Personat që i veshin këta ngjyra shpesh janë emocional dhe vetjak.


Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Anakonda Mon 13 Feb 2012 - 19:10

Po une si jam e fiksuar vec pas ngjyres zi,cte bej.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd??? Empty Re: Çka tregojnë ngjyrat e veshjeve tuaja për personalitetin tënd???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi