Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

+3
Emona
Poeti Dhimbjes
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Jul 2011 - 20:21

Per mua eshte nje garanci me teper per te ardhmen e ciftit.Eshte nje prove ku secili nga partneret perpiqet te shfaqe anet me te mira(jo te shtiret).Pas kalimit te nje apo dy viteve kjo menyre sjelljeje behet si nje lloj edukate(jo fallco).Ose arrihet ne perfundimin se asnjeri nga partneret nuk ben per njeri-tjetrin!

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 6 Jul 2011 - 4:00

Vetem nje dicka doja te thoja.
Nese bashkejetesa do te ishte apo eshte e domosdoshme per nje cift, atehere lind pyetja se, perse ne kohet kur nuk egzistonte bashkejetesa para martese, martesat zgjatnin perjete ose me mire me gjate se sa sot qe shoqeria civile e ka dhe po e provon edhe kete shancin ose sproven nese mund te thuhet, te bashkejeteses?!

Gjithsesi pergjigja ime personale ne lidhje me pyetjen e temes eshte se,
bashkejetesa nuk eshte e domosdoshme per nje cift, para se me u martuar...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Emona Wed 6 Jul 2011 - 6:14

E domosdoshme?!! Per veten tim Jo ,N'varet nga kendveshtirim i tjerve!

Per ata persona Qe kan frike nga nje ''Hap i madhe'' siq e
quajn''Martese'' ate here Bashkjetesa per ta eshte e domosdoshme,Ne menyre qe te marrin nje pervoje per te jetuar ne Cift!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 6 Jul 2011 - 18:40

E domosdoshme JO nuk eshte..per mendimin tim...eshte vetem nje shans per ti lejuar tjeret te perdorin sic duan ata..edhe tradhetia eshte me e lehte..martesa eshte me e cmuar..me e embel dhe merret me seriozisht per ate qe ka mend e koke.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Leo_uk Wed 6 Jul 2011 - 18:46

Une kam bashkejetuar me dike per disa kohe, eshte mire se ruan nje fare indipedence financiare... por sigurisht qe ka edhe ajo pergjegjsite e veta..Meson edhe shume per ate.. pasi cdo njeri ka difekte, kur jeton se bashku i sheh keto "difekte".. sado te vogla te jene kane rendesi, sepse detajet e vogla kane me shume rendsi per mua se ato te medhaja nganjer..

sa per tradhtine, se kam vrare mendjen kurre.... nese i jepet shanci tjetres te tradhtoj, nuk ruaj kende.. 00027003 00027003 00027003
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 19:23

Eshte thjesht kalim i disa casteve te bukura dhe pastaj nje lamtumire e hidhur qe te con ne vuajtje dhe trishtim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga WebMaster Sat 14 Apr 2012 - 2:11

Eshte nje kohe qe mundesh te maresh per te njohur me mire njeriun .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga era85 Sat 14 Apr 2012 - 3:16

mendoj se po per te njofur ma mir personin e jetes dhe keshtu i bien se ka me pak ndarje ne martes agagagaggaggagag

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo? Empty Re: A mendoni se bashkjetesa eshte e domosdoshme!C'eshte ajo?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi