Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

+6
Poeti Dhimbjes
Arabela
EpiKada
Neutral_ne_politike
T_o_n_i
WebMaster
10 posters

Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Jul 2011 - 4:51

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie . ???... ka nga ata qe e marrin ndjeshmerin si gjest fisnik sic ka edhe nga ata persona qe e marrin si dobesi.

Diskutim kendshem..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 13 Jul 2011 - 7:26

te jesh i ndjeshem esht dicka e mire por nese e tepron me ndjeshmerin ateher merret per dobesi...kam parasysh ate cunin e Bigut qe i dilnin lotet pa fol mire qesh qesh e te mendosh gjith ai cun
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Neutral_ne_politike Wed 13 Jul 2011 - 12:11

Te ndjeshem jemi te gjithe, femra si meshkuj - genjejne ata/ato qe pohojne te kunderten. Mirepo, cfare ne nuk dime, jane pikat tona te dobeta. Andaj, ne s'mund te themi nese eshte shenje dobesie apo fisnikerie. Per mendimin tim, dallimi eshte ky, se shumica nga njerezit dine si t'i fshehin fytyrat e tyre pas maskave, ndersa disa zhyten ne permbysje.
Neutral_ne_politike
Neutral_ne_politike
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Malmë
Postime Postime : 343
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/07/2011
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Fifa -futboll-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga EpiKada Wed 13 Jul 2011 - 20:24

eshte kualiteti qe te bene te gjeshe forcen per te ecur perpara
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Arabela Wed 13 Jul 2011 - 20:32

jam e ndjeshme,,kam shpirt,,por nuk e quaj dobesi,,me mire njeri me zemer se sa cope akulli,, por po vura re qe ne shkolle e kudo ne shoqeri po provuan te perfitojne behem krejt e kunderta e ndjeshmerise,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 14 Jul 2011 - 0:56

Te jesh i ndjeshem eshte shenje fisnikerie, por qe per fat te keq shume njerez e konsiderojne si shenje dobesie, duke u munduar per te fituar nga ndjeshmeria e dikujt ne kete rast, per interesat e tyre personale...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Katniss Thu 14 Jul 2011 - 3:10

Nuk eshte aspak dobesi,perkundrazi, eshte humanizem.

Por kjo nuk do te thote se , njerezit me pak te ndjeshem ose njerez qe nuk hapen, nuk mund te konsiderohen te tille.
Jeta te jep te tilla goditje qe, eshte me mire te jesh i ngurte dhe i permbajtur, per te perballuar me lehte ato.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 18:30

Un jam shume e ndjeshme per cdo gje,pastaj eshte shenje fisnikerie edhe pse ne ditet e sotme ta marrin per shenje dobesie.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Emona Sun 11 Mar 2012 - 7:19

Ndjeshmeria s'do te htot dpesi thjesh tregon se disa persona kan ndjenja njerzore...varet se ku dhe si shfaqin ndjeshmerine tyre ...ndaj edhe mirret per dopesi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Arabela Sun 11 Mar 2012 - 8:30

te jesh i ndjeshem do et thote te jesh njeri me bote,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Maksi Sun 11 Mar 2012 - 8:31

si i behet qe un jam i ndjeshem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Arabela Sun 11 Mar 2012 - 8:35

nuk ka gje marino,,,edhe une e ndjeshme jam,,,por nuk pendohem sepse e di qe te te lere ftohte cdo gje rreth njerezve nuk esh njerezore,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie? Empty Re: Te Jesh I Ndjeshem Eshte Shenje Dobesie Apo Fisnikerie?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi