Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin lë binjakët të vetmuar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ricky Martin lë binjakët të vetmuar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ricky Martin lë binjakët të vetmuar

2 posters

Shko poshtë

Ricky Martin lë binjakët të vetmuar  Empty Ricky Martin lë binjakët të vetmuar

Mesazh nga Emona Sun 17 Jul 2011 - 7:10

Ricky Martin lë binjakët të vetmuar  F.0717173125851_mRicky Martin nuk është më i interesuar për të shkuar nëpër festa të ndryshme dhe është duke e detyruar veten të dalë diku tjetër, me ç’rast është duke i lënë fëmijët e tij binjakë në shtëpi të vetmuar.
Këngëtari homoseksual, i cili u bë baba i binjakëve, Matteto dhe Valentino, me anë të një nëne surrogate në gusht të vitit 2008, më shumë preferon të qëndrojë me djemtë e tij dhe partnerin Carlos Gonzales, se sa të shkojë nëpër festa të ndryshme.
“Gjithçka tani në jetën time sillet rreth djemve të mi binjakë. Unë zakonisht në mbrëmje shkoja në ndonjë festë, por tani më pëlqen më shumë të qëndroj në shtëpi të lexoj diçka dhe t’i rehatoj ata në shtrat”, theksoi Ricky Martin.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ricky Martin lë binjakët të vetmuar  Empty Re: Ricky Martin lë binjakët të vetmuar

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:24

e tmerrshme;cfare skandali

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi