Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa mall kam sot per ty... ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa mall kam sot per ty... ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa mall kam sot per ty... ?

+11
Lazdrane
Xhan
Neta E
il conte
Intriganti
Anakonda
Arabela
Maksi
dajti modh
EpiKada
WebMaster
15 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Jul 2011 - 9:35

Te kerkova atje ku gjithmone te gjeja, por sot nuk ishe!
Shfletoj ne te kaluaren, e atje jane syte e tu, me te shkelqyer se vete drita,
shoh ty...
Oh sa po me dridhet zemra, sa po me renkon shpirti!
Sa mall kam sot per ty...
Ashtu si shiu qe bie jashte dritares time, i perzier me deboren,
ashtu kjo mendja ime, e turbulluar mes ndjenjes e llogjikes.
Ndjej se po mbytem ne lot, kerkoj qe patjeter diku te kapem,
Perse nuk je, ose, perse Je?... Nuk e kuptoj?
Ti me nuk je, por copez e zemres me je bere, grimce shpirti qe merr fryme,
perbindesh qe po shkaterron universin tim...
Jam betuar fjale te tilla me mos te t'them, sepse sa me shume po te ndjek, aq me shume nga un po vrapon...
Hapu toke, sa here te thashe te hapesh? Hapu e merrem,
nuk dua te jetoj, as e gjallë e as e vdekur,
sepse sot kam shume mall e po Vuaj, e mallin tim nuk di si ta shuaj...!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga EpiKada Tue 19 Jul 2011 - 4:19

Kam mall për ty!
Ngaqë qava shumë gjatë, tani syri mbeti thatë
dhe kur për ty më merr malli, s'qaj me lot, por qaj me fjalë.
Kur t'më zë i madhi gjumë, gjithë afër në ëndërr të kam,
nuk dëshiroj fare të zgjohem, me ty nënë gjithmonë dua që të jam.
Kur të zgjohem qaj me lot.
Të kujtoj me mall unë sot.
S'di a do më bëhet ndonjë herë qejfi,
që të kam afër veti t'përqafojë, të të ledhatojë.
Jo, jo, fare nuk e di,
Sepse jeta më ndau nga ti,
nga ajo ditë që ne u ndamë, unë mbeta në vetmi,
gjithë çka kisha ishe ti.
Zemra ime vuan shumë sa herë që ty t'kujtoj, oj nënë!
Sa shumë qaj, lotët nuk dinë të ndalur
dua të të shoh me sy sa më parë,
të kërkoj të ma bësh hallall.
Oj nënë, dije se për ty kam shumë mall
Të kujtoj çdo ditë, çdo minutë dhe çdo sekondë.
ngado që shkoj ti më shoqëron
në kujtimet e mia je përgjithmonë
më beso nënë se shumë më mungon.
Atë që ke bërë për mua kurrë në jetë s'kam për ta harruar
Me mall pres ditën me ty me u takua
O Allah, bekoji dhe mëshiroji të gjitha nënat kudo që janë
dhe me fëmijët e tyre sa më shpejt bashkoji...!
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 7:55

Pyta zemren time

E pyeta zemren time
ti pse rehat nuk ndihesh,
e ne kraharor rreh
si ne mijera fluturime.

E pyeta zemren time ti
nga une c'kerkon, se ate
zemer qe te ka pushtuar
une ty nuk ta jap dot.

Se malli e di te ka trishtuar e ke
kaq kohe ti pa e pare, kaq kohe
zemrat prane e prane pa rrahur,
sa shume enderroni te jeni bashke.

Po fati juaj keshtu e deshi,
e ti ate nuk e mund dot, vec
kujtimet qe bashke patet nuk
do ti harroni ne kete bote.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga dajti modh Fri 12 Aug 2011 - 8:13

sa mall kam sot per ty ..
kisha dite pa te pa ne sy ...
....................................
dhe mbas kaq ditesh ..
qe me ty fola..
............ta them ke veshi ...
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 8:23

Mall

Eshte mesi i nates yjet kane
dalepermbi tastier hutuar rri
mundohet mallin ta largoj
mundohem heshtjen ta perpij.

Vall ku do jesh keto caste ti
dua patjeter te perqafoj
dua te shof ne syte e tu
dua te ndjej qe jetoj.

Me prek ne sy, ne buze, ne floke
me prek ngadale, por mos me zgjo
me fol ne vesh, ato qe ndjen
te lutem fol, vetem fol.

Dua te ndjej, se te kam prane
dua te prek, kam mall per ty
me ler te puth, edhe pse larg
na la kjo jete ne te dy.

Mos ik ti kurre nga endrra ime
aty qendro me ledhato
sado larg teje un do jem
te lutem kurre mos me harro.

Ja dhe tani, e njejta enderr
te shof cdo nate me lot ne sy
por ti se di, ste kam treguar
sa mall qe kam un per ty.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga dajti modh Fri 12 Aug 2011 - 8:26

traft pika ..
se na perlote..
kur je me hone te mire ..
je per jete note ..
...........................
q.esh Sa mall kam sot per ty... ? 426788 q.esh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Maksi Fri 12 Aug 2011 - 9:36

e vertete eshte se per ty ........ kam mall por smund te dij se cfare ndodh qe njeri tjetrin e shikojme nga distanca..........
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 9:44

Sa mall kam sot per ty ..edhe un perseri hesht
hesht sepse sme lejon zemra te te them hajde
hesht sepse ike ashtu si kisha deshire te ikje
hesht se kurr nuk ishim nje edhe kurr nuk do jemi nje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga dajti modh Fri 12 Aug 2011 - 9:55

sa mall kam sot per ty ..
se di sec me ka gjet...
a eshte qymyr qe digjet..
a kot fus veten ne siklet ..
....................................
Sa mall kam sot per ty... ? 426788 q.esh Sa mall kam sot per ty... ? 426788 Sa mall kam sot per ty... ? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Arabela Fri 12 Aug 2011 - 9:57

Klea@Love shkruajti: Pyta zemren time

E pyeta zemren time
ti pse rehat nuk ndihesh,
e ne kraharor rreh
si ne mijera fluturime.

E pyeta zemren time ti
nga une c'kerkon, se ate
zemer qe te ka pushtuar
une ty nuk ta jap dot.

Se malli e di te ka trishtuar e ke
kaq kohe ti pa e pare, kaq kohe
zemrat prane e prane pa rrahur,
sa shume enderroni te jeni bashke.

Po fati juaj keshtu e deshi,
e ti ate nuk e mund dot, vec
kujtimet qe bashke patet nuk
do ti harroni ne kete bote.

e bukur[You must be registered and logged in to see this image.]

kush esh shkrimtari??[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 9:58

Nuk e di vallai sepse skishte autor yllo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Arabela Fri 12 Aug 2011 - 9:58

Klea@Love shkruajti:Nuk e di vallai sepse skishte autor yllo

ska gje se e gjej vete,,,[You must be registered and logged in to see this image.] e kam ketu prane[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga dajti modh Fri 12 Aug 2011 - 10:00

Arabela shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Nuk e di vallai sepse skishte autor yllo

ska gje se e gjej vete,,,[You must be registered and logged in to see this image.] e kam ketu prane[You must be registered and logged in to see this image.]
q.esh q.esh q.esh ke ke eri se eshte larg Sa mall kam sot per ty... ? 426788 Sa mall kam sot per ty... ? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Arabela Fri 12 Aug 2011 - 10:02

dajti modh shkruajti:
Arabela shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Nuk e di vallai sepse skishte autor yllo

ska gje se e gjej vete,,,[You must be registered and logged in to see this image.] e kam ketu prane[You must be registered and logged in to see this image.]
ke ke eri se eshte larg [You must be registered and logged in to see this image.]

rri se sdi gje ti[You must be registered and logged in to see this image.]

ta tregoj me von[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Maksi Fri 12 Aug 2011 - 10:04

qe ketu deri aty ku je ti [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 10:07

Arabela shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Nuk e di vallai sepse skishte autor yllo

ska gje se e gjej vete,,,[You must be registered and logged in to see this image.] e kam ketu prane[You must be registered and logged in to see this image.]

shum mire yllo me pelqej shume ajo qe ka shkruajtur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 19:08

Sa mall kam per ty sa smund te te harroj,
dit e nat per ty mendoj.
E harroj veteveten se kush jam,
nuk e di se cdua,por per ty mall kam.
Qendroj e trishtuar dhe te shoh ty,
nuk kam guxim te te shpreh dashurin nne sy.
I dashur un jam thjesht nje pre e dashurise,
pasi me le vetem edhe pse ajo eshte dhurate e perendise.
Ndiej vetmin qe po me torturon,
ndiej mallin qe zemren po ma shkaterron.
Ndiej vetem duart e mia qe shkruajne,
e keto sy qe lot pikojne,
ndiej...........asgje pervec heshtjes se nates,
mos u be vrasesi i fates.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 8:44

Thjesht te te kem pran nuk kerkoj me shume ne kete bote
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 8:45

lene mos e pyt u kputeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 8:49

Kush te pyeti ty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 8:50

Hahahhaha oj kushe nuk te lene admiruesit ty moj... je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 8:50

po ti c'pate pse u pergjigje kur sme pyete mua pse te beri pershtypje edhe pse pikerisht mendon se e kam shkruajtur per ty????????????
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 8:54

Lere kusho lere e din ti nuk e zgjas dot un
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 8:56

o ti shoku pak me siper : admirues skam prinderit e familjen time e kur skam keta persona kaq te rendesishem ne jeten time skam per te pasur me kurr ok! thjeshte per info mir informohu kur te shkruash sigurisht nese e ke pasur ne lidhje me mua komentin !!!
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 8:57

Kush foli me ty more ...vetem ti je ketu..???
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 8:58

Ti lart nese don te lutem ai u pergjigj mua edhe jo ty ok mbaju se sta ka njeri per borxh ok Endri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 9:00

KleaLove shkruajti:Lere kusho lere e din ti nuk e zgjas dot un

Kushe hajde nga kushoja sot ..se e shoh ca gjera qe nuk me pelqejne...ketu...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 9:01

Kusho lere amon se skam nerva te merem me keto gjona thjesht le te shfryhet e di qe ste pelqejne po nese ska gjo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 9:01

po mire moreeeee se thash nuk te rash lexoje mire thash nese e ke me mua nese jo ska pse te beje pershtypje te fola si cun i kulturum gjoja si cun me shkoll 'sthash nai gja te keqe qe e mer me kaq ngut! ok more? hajt shnet
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 9:03

Endri mjaft mos e ekzagjero te lutem ok se do i besh gjerat me te gjera pastaj edhe nuk me pelqejne keto gjera ta kam thene 100 here ok
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 9:07

shoqja drejtoresh as nuk ofendova thjeshte dyshova edhe shkruajta tani e hoqa dyshimin flm per mirkuptimin!...meqe me ke then 100 here kjo eshte hera e 101 me fal nuk shkruaj me... edhe mos harro te maresh ato masat qe ke shkruajtur diku se na trembe r.l.x..
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 9:08

Ok se do i mor un masat pa merak
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Intriganti Tue 4 Dec 2012 - 9:09

bej ca te dush edhe si te dush si gjithmon sipas interesit tat!
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 12:12

Ahh sikur te isha me ty dhe te Largoja gjithe mallin qe kam
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 12:16

Neta shkruajti:Ahh sikur te isha me ty dhe te Largoja gjithe mallin qe kam

Merr aeroplanin dhe shko ne Greqi.... :P
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 12:19

il conte shkruajti:
Neta shkruajti:Ahh sikur te isha me ty dhe te Largoja gjithe mallin qe kam

Merr aeroplanin dhe shko ne Greqi.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Uff s'dua [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Xhan Tue 4 Dec 2012 - 13:33

sa ke edhe ti per mua aq r.l.x..
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 22:38

S'a qe t'i s'mund t'a marresh me mend
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Lazdrane Sat 15 Dec 2012 - 4:48

Sa mall kam per ty se di as si me ta pershkru po fjalet jan te pakta :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Xhan Sat 15 Dec 2012 - 4:59

Sa malle kom per ty as vet sedi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa mall kam sot per ty... ? Empty Re: Sa mall kam sot per ty... ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi