Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendimi.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendimi....

5 posters

Shko poshtë

Mendimi.... Empty Mendimi....

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Aug 2011 - 11:56

Nga Wikipedia, Enciklopedia e Lirë

August Rodë: "Mendimtari".

Mendimi është veprimtaria trunore e njeriut që merret me përpunimin dhe sendërtimin e lajmit nëpërmjet përfytyrimit, kujtesës dhe kuptimit për të vendosur, ndërmarrë apo zgjedhur një veprim sipas qëllimit, përfundimit, planeve dhe dëshirës; aftësia e ecurisë së të menduarit ose arsyetuarit dhe njohjes,

Një besim apo gjykim vetjak që nuk është i bazuar në dëshmi apo siguri.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga esmerina Thu 4 Aug 2011 - 19:18

Mendimi nga pikëpamja filozofike

Cdo gje qe na rrethon na fut ne mendime, koha qe per ne e pa kapshme dhe nuk e shpejtojme dot nuk na len te mendojme shum rreth asaj qe ne kemi ide.
Libri eshte e vetmja menyr per te perqendruar mendimin per cfare kemi nevoj.
esmerina
esmerina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 361
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 3:51

kur femrat thone/ duan te thone Mendimi.... 617475

kur te them : (budalla-te dua)...(idiot-tkam zemer)...(i cmendur-me magjeps)..(pusho-je shum i zgjuar)..(do te vras-vdes per ty)
(zhduku-kthehu)....(je shume i mire-te dua po sta them dot)...(vdeksh-te kam jete)...(naten e mire-me mer sa me pare)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Arabela Sun 27 Nov 2011 - 4:48

Durrsaku shkruajti:kur femrat thone/ duan te thone Mendimi.... 617475

kur te them : (budalla-te dua)...(idiot-tkam zemer)...(i cmendur-me magjeps)..(pusho-je shum i zgjuar)..(do te vras-vdes per ty)
(zhduku-kthehu)....(je shume i mire-te dua po sta them dot)...(vdeksh-te kam jete)...(naten e mire-me mer sa me pare)
Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 cfare fjalori,,Mendimi.... 668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 4:52

Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:kur femrat thone/ duan te thone Mendimi.... 617475

kur te them : (budalla-te dua)...(idiot-tkam zemer)...(i cmendur-me magjeps)..(pusho-je shum i zgjuar)..(do te vras-vdes per ty)
(zhduku-kthehu)....(je shume i mire-te dua po sta them dot)...(vdeksh-te kam jete)...(naten e mire-me mer sa me pare)
Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 cfare fjalori,,Mendimi.... 668312
pse nuk eshte e vertete bellezaMendimi.... 398758 ?
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Arabela Sun 27 Nov 2011 - 4:56

Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:
Durrsaku shkruajti:kur femrat thone/ duan te thone Mendimi.... 617475

kur te them : (budalla-te dua)...(idiot-tkam zemer)...(i cmendur-me magjeps)..(pusho-je shum i zgjuar)..(do te vras-vdes per ty)
(zhduku-kthehu)....(je shume i mire-te dua po sta them dot)...(vdeksh-te kam jete)...(naten e mire-me mer sa me pare)
Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 Mendimi.... 1388203807 cfare fjalori,,Mendimi.... 668312
pse nuk eshte e vertete bellezaMendimi.... 398758 ?
per te tjerat nuk e di por per vete do thoja qe varet ,,,kur i them gjerat me shaka mbase esh e vertete por ne situate serioze them ate eq mendoj dhe t enjeten gje nenkuptoj,,,Mendimi.... 668312
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Nov 2011 - 4:58

Kemi pak kontroll mbi mendimet tona. Jemi të burgosur të ideve
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Nov 2011 - 5:01

Me plasetttttt Visi ju lutem jo tema chit chat ndersa kjo teme eshte koktej diskutimesh edhe ne fillim ka gjera qe diskutohet diskutohet jo ta beni lemsh
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 5:03

Klea shkruajti:Me plasetttttt Visi ju lutem jo tema chit chat ndersa kjo teme eshte koktej diskutimesh edhe ne fillim ka gjera qe diskutohet diskutohet jo ta beni lemsh
mire ok shpirti Mendimi.... 555339
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 21:10

"MENDIMI POZITIV,eshte ARDHMERIA E NJEREZIMIT"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendimi.... Empty Re: Mendimi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi