Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina pushime me Krenarin në Vlorë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina pushime me Krenarin në Vlorë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina pushime me Krenarin në Vlorë

2 posters

Shko poshtë

Dafina pushime me Krenarin në Vlorë  Empty Dafina pushime me Krenarin në Vlorë

Mesazh nga Emona Sat 6 Aug 2011 - 3:47

Dafina pushime me Krenarin në Vlorë  F.0806162821560_mKëngëtarja Dafina Zeqiri e cila është një nga këngëtaret më të pëlqyera në trevat shqiptare, ka një agjendë të ngjeshur verore.

Këngëtarja së fundmi ka qenë në Vlorë për të mbajtur atje koncert, ku veç të tjerash ka kaluar edhe disa orë relaksim nën diellin e nxehtë të këtyre ditëve shkruajnë mediat shqiptare.

Ndonëse detin e ka pasur fare afër, këngëtarja ka zgjedhur pishinën e “Saint Tropez” për t’u larë dhe për të pushuar . Kjo ndoshta edhe sepse nuk ka dashur të jetë shumë në vëmendjen e njerëzve.

Në disa foto më poshtë këngëtarja shihet së bashku me të dashurin e saj Krenarin në qytetin bregdetar të Vlorës.

Dafina Zeqiri ka vetëm pak kohë që e ka publikuar klipin e saj më të ri “Dangerously in love”, por premton që shumë shpejt do të sjellë një tjetër këngëDafina pushime me Krenarin në Vlorë  Dafina

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina pushime me Krenarin në Vlorë  Empty Re: Dafina pushime me Krenarin në Vlorë

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 18:34

lum vlora kush paska shkuar.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi