Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

+6
Darius
Maksi
Arabela
Golden
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
10 posters

Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga T_o_n_i Tue 9 Aug 2011 - 4:52

Dashi :


Puthjet e dashit jane te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.

Demi:


Puthjet e tua jane te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:


Puthjet e binjakeve shpesh here nderpriten me te qeshura te papritura dhe me
qeshje spontane

Gaforrja:


Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

Luani:


Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:


Puthjet e virgjereshea jane te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton
vetem pas nderprerjes

Peshorja:


Jeni aq te ndrydhur sa veshtire dhuroni puthje

Akrepi:


I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndermend

Shigjetari:


Puthjet e tuaja jane spontane, ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe
me ....


Bricjapi: Puthjet e tua jane momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet
dhe stresin e dites

Ujori:


Puthjet tuaja jane te lengeta dhe me se shumti deshironi ti mbani syte
hapur

Peshqit:Derisa putheni, syte tuaj xixellojne,
jane romantike dhe zgjasin shume....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 9 Aug 2011 - 9:26

Tema kalon tek kategoria "Dashuria&Romanca"
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Golden Fri 19 Aug 2011 - 9:03

Shigjetari [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Arabela Fri 19 Aug 2011 - 9:06

Akrepi: [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Maksi Fri 19 Aug 2011 - 9:06

virgjeresha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Darius Fri 19 Aug 2011 - 9:07

Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre

Gaforrja: 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 19 Aug 2011 - 9:08

E virgjera e horoskopit une...... Pff mos me merz
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga WebMaster Fri 19 Aug 2011 - 9:11

Gaforrja:


Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre  Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Golden Fri 19 Aug 2011 - 9:12

Eямєℓiиdå shkruajti:E virgjera e horoskopit une...... [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Darius Fri 19 Aug 2011 - 9:12

Klea@Love shkruajti:Gaforrja:


Puthjet e gaforres jane te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurre  Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! 426788
ca ke mi geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga EpiKada Fri 19 Aug 2011 - 9:18

Luaneshe une :D
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga ak-47 Sat 20 Aug 2011 - 20:22

Luani:


Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje
ak-47
ak-47
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 996
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/08/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : cdo gje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 18:54

Gaforrja une.Puthjet e saj jane te nxehta,te buta dhe nuk pushojne kurre.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Puthjet sipas shenjes se horoskopit ! Empty Re: Puthjet sipas shenjes se horoskopit !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi