Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

+53
Xhan
Besa
il conte
Emigranti
Gladiola
Labja
An0nim
T_o_n_i
valtori
Intriganti
Anakonda
e panjohura
Klio
Next
Aяtємιѕα
kasperi
Free spirit
Emona
Ariel
Alisa
Golden
Leo_uk
Arabela
Durrsaku
Darius
dajti modh
Amazone
Tonii
enigma
xhoni_bravo
Prada
Maksi
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
bobi 10
Gjeto Gjetani
Yll Qielli
ABC
LaDescarada
Agapi Mou
gesti
zafina
sycka
eros
Vellai
feneri
Drita
engel_boy
mela
SUZI
anetar
Aristogata
WebMaster
57 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga WebMaster Sun 23 Aug 2009 - 1:31

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

un mendoj egoizmi!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 1:33

un mendoj xhelozia e tepruar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga anetar Sun 23 Aug 2009 - 1:34

Saktesoje shemti fizike juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj apo shemti shpirterore karakteri :P
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 1:41

xhelozia eshte shpirterore me duket :gezim:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga anetar Sun 23 Aug 2009 - 1:47

e kisha per temen jo per pergjigjen zonjusha Aris :P
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 1:55

hotalboboy shkruajti:e kisha per temen jo per pergjigjen zonjusha Aris :P

me falni per keqkuptimin i dashur djalosh :P
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga SUZI Sun 23 Aug 2009 - 1:56

Mendjemadhësia :ngerdhesh:

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga anetar Sun 23 Aug 2009 - 2:00

ARISTOGATA shkruajti:
hotalboboy shkruajti:e kisha per temen jo per pergjigjen zonjusha Aris :P

me falni per keqkuptimin i dashur djalosh :P
Mos bej me gabime te tilla se dukesh si vajze e zgjuar :P
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga mela Sun 23 Aug 2009 - 4:47

kur bertet dhe ben si femer
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Sun 23 Aug 2009 - 4:48

hotalboboy shkruajti:
ARISTOGATA shkruajti:
hotalboboy shkruajti:e kisha per temen jo per pergjigjen zonjusha Aris :P

me falni per keqkuptimin i dashur djalosh :P
Mos bej me gabime te tilla se dukesh si vajze e zgjuar :P


juhjjjjj nuk dukem e zgjuar, jam e till juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga anetar Sun 23 Aug 2009 - 4:51

Ja defekti juaj qe na i hidhni neve juhjjjjj
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga engel_boy Mon 24 Aug 2009 - 1:39

Kur emiton te tjeret e nuk e mbane ate qendrim te cilin e ka
engel_boy
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Me von

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga SUZI Mon 24 Aug 2009 - 2:45

Genjeshtrat

SUZI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lost in a fairytale
Postime Postime : 1495
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Fri 18 Sep 2009 - 10:16

kur sillet si kalama tregon mos llogjikim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 12:06

kur te do sipas interesave te tij,dhe kur do dicka te lepihet qa shum sa e peshtin si njeri Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? 380147
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Fri 18 Sep 2009 - 17:03

´´Genjeshtra ´´ eshte nje fjal qe i perfshin shum gjera !
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Fri 25 Sep 2009 - 9:58

kur sillet si femi, mos maturia, mos respektimi. kur nuk te jep vendin qe te takon
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Sep 2009 - 11:57

kur vetem dine te shesin ment,eeee ky esht kulmi i kulmeve,e kur e pesojne rrin si kllocka ne veze Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Sep 2009 - 11:59

kur meret me llafe me zi se femra [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Drita Sun 27 Sep 2009 - 2:01

KLEA LOVE shkruajti:kur meret me llafe me zi se femra [You must be registered and logged in to see this image.]


Thashe e themet nuk i shkojn askujt, por nje mashkulli edhe me hiq keshtu me duket shum e shemtuar kur nje burr meret me te tilla gjera [You must be registered and logged in to see this image.]
Drita
Drita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 220
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 2:13

KLEA LOVE shkruajti:Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

un mendoj egoizmi!


Sepse , femra e fut ne shishe si dreqin sa here qe do!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Sep 2009 - 2:15

genjeshtra
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga feneri Sun 27 Sep 2009 - 2:18

Flasim per efektin apo per vetite? HUnda qe e kane te madhe !
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vellai Sun 27 Sep 2009 - 3:01

vera shkruajti:kur vetem dine te shesin ment,eeee ky esht kulmi i kulmeve,e kur e pesojne rrin si kllocka ne veze [You must be registered and logged in to see this image.]
me shum me pelqeu shpehia SI KEDHGOCKA NE VEZE [You must be registered and logged in to see this image.]
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga eros Tue 29 Sep 2009 - 10:49

mela shkruajti:kur bertet dhe ben si femer
mendo se cfar mendojm ne kur ju beni si meshkuj.
te gjith meshkujt kan nga nje defekt te tipit: mendjamdh, egoist etj.
Ajo qe i karakterizon dhe i penalizon me teper mendoj se eshte vulgariteti i tepruar. jo per gje po ste le as te hysh ne muhabet.

eros
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : SEO
Postime Postime : 48
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/09/2009

http://www.arninfo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 10:55

kur do gjithcka per interes,akoma e dashurin e sheh si te till
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga feneri Tue 29 Sep 2009 - 10:58

Defeti i shemtuar te nje mashkull? Moskuptimi i ndjesise se dhembjeve qe ka perjetuar gjate lindjes femra!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Sep 2009 - 10:59

te qenit superior para nje femre
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga feneri Tue 29 Sep 2009 - 11:00

Te qenurit bashketingellore ne xherdek!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 11:00

kurr sarrin te kuptoj nevojat apo deshiren e partneres se tij,e ben shum cnjerezor
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 21:37

kur sdin te pranojn vlerat e nje gruaje,por thon se munden te jetojn e pa ate Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? 636247
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Sep 2009 - 21:37

bisexulaliteti
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga sycka Wed 30 Sep 2009 - 2:17

hipokrizia,egoja e tepruar.
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga feneri Wed 30 Sep 2009 - 2:20

Kur tregohesh i sjellshem shume dhe han nje shuplake per te, te Ujvara!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Drita Wed 30 Sep 2009 - 2:33

Kur sgjejn rrugdalje per nje veprim te tyre akuzojn gruan se ka futur djallin ne shishe, por ne fakt meshkujt fusin djallin ne shishe, por se di pse i ka ngel qe femra ka ber ket veprim [You must be registered and logged in to see this image.]
Drita
Drita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 220
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga zafina Wed 30 Sep 2009 - 2:36

genjeshtra
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Sep 2009 - 3:13

tradhtija
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Vizitor Wed 30 Sep 2009 - 8:18

pa pergjegjesia dhe sjellja jo e pjekur e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga gesti Wed 30 Sep 2009 - 8:29

mendje madhesia
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Agapi Mou Sat 10 Oct 2009 - 9:08

[You must be registered and logged in to see this image.] jam cun per shpi une nuk bej gje jo
Agapi Mou
Agapi Mou
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 53
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje? Empty Re: Cili është defekti më i shëmtuar të një mashkull sipas teje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi