Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, vritet me armë një person. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiranë, vritet me armë një person. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiranë, vritet me armë një person.

Shko poshtë

Tiranë, vritet me armë një person. Empty Tiranë, vritet me armë një person.

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Sep 2011 - 1:13

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur në mbrëmjen e së mërkurës në kryeqytet. (UPDATE) Ngjarja sipas policise ka ndodhur pas një sherri banal në lagjen rome pranë rrugës “Irfan Tomini”.Sipas burimeve të policisë, mësohet se viktima e identifikuar është 25-vjeçari Arjan Mejdani, ndërsa te plagosurit Arben Muharremi, 36-vjeç dhe Sajmir Mejdani, 40-vjeç.Ekspertët e policisë po punojnë për të zbardhur ngjarjen. Mësohet se viktima dhe dhe dy të plagosurit ishin kushërinj me njëri-tjetrin.Po ashtu gjatë mbrëmjes, në sheshin “Avni Rustemi” në Tiranë një 30 vjecar është hedhur nga kati i katërt i një pallati dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Sipas policise, viktima është Taip Çiço dhe prej kohësh vuante nga depresioni.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi