Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

4 posters

Shko poshtë

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . Empty Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Sep 2011 - 11:52

Kur është fjala për seksin, problemi është te meshkujt, sepse ata as që dëshirojnë por as që kanë durim të mjaftueshëm që ndaj secilës femër, varësisht nga karakteri i saj, të sillen në mënyrë të posaçme. Aq më tepër, meshkujt janë të prirë që të gjitha femrat t'i vendosin në dy grupe: ato të cilat e duan seksin dhe ato të cilat nuk e duan. Mirëpo, kjo nuk është e saktë. Shumica e femrave nuk e refuzojnë seksin, por i refuzojnë meshkujt që nuk dinë t'u ofrohen.
Mosnjohja e teknikës së dashurisë prish edhe situatat më ideale. Disa meshkuj fare nuk e përfillin paralojën e dashurisë, ndërkaq disa të tjerë nuk kanë haber për zonat erogjene të trupit të femrës, të cilat kanë një rol shumë të rëndësishëm në kontaktet seksuale.

Pjesët më të ndjeshme të trupit të femrës ndaj nxitjeve erotike janë sisët, qafa, pjesët e brendshme të kofshëve dhe organet gjenitale.

Mirëpo, disa femra më shumë i eksiton puthja e butë të cilën e ndjejnë me pjesën e brendshme të muskujve apo miklimet e buta të flokëve, ndërkaq pothuajse secila femër i do puthjet dhe përqafimet e buta, para se të shkrehet tërësisht në dashurinë fizike.

Në një anketë vajzat e moshave të ndryshme i kanë dhënë shumë përgjigje interesante pyetjes se çfarë i eksiton më së shumti.

- Pa paralojën e dashurisë nuk mund të paramendoj marrëdhënien intime - ka thënë njëra ndër vajzat e anketuara.

- I dua puthjet në gojë - ka deklaruar një tjetër - mirëpo më së shumti më eksitojnë puthjet në sisë.

- Dëshiroj që i dashuri im të më puth nëpër tërë trupin - përgjigjet një vajzë tjetër.

Lirimi nga traumat

Është interesant rasti i një djaloshi 27-vjeçar, i cili ka njohur një vajzë 24-vjeçare, të bukur, sharmante dhe joshëse. Pas një mbrëmjeje shumë të këndshme vajza ka pranuar që ta dërgojë në shtëpi dhe as që ka tentuar që ta puth.

Ka kërkuar që të takohet me të dhe duke e kthyer në shtëpi i ka propozuar që të ndalen në një rrugë ku nuk ka pasur kalimtarë. Nuk ka kundërshtuar. Janë puthur disa herë. Mirëpo kur ai ia ka vënë dorën në gjunjë, ajo është trembur shumë dhe e hidhëruar ka kërkuar që ta dërgonte në shtëpi...

Edhe gjatë tri takimeve të tjera kanë ndodhur skena të njëjta. Sapo ai ka provuar diç më tepër se puthjet, ajo e ka ndërprerë lojën. Atëherë ai ka vendosur të ndryshojë taktikën. Një të shtunë e ka ftuar me telefon dhe i ka propozuar që të shkojnë së bashku në një vikend.

Dita e bukur dhe me diell ka ndikuar shumë në disponimin e vajzës së bukur. Ai sërish tenton që ta përkëdhelë pak më shlirshëm, mirëpo edhe këtë radhë ajo sërish refuzon. Dhe, ai kalon në metodën të cilën tashmë e kishte paramenduar. Filloi t'i pëshpëritë në vesh dhe njëkohësisht ta miklonte dhe ta puthte në qafë dhe përreth veshëve. Ajo ngadalë i dorëzohej...

Vajza e bukur kontaktin e parë seksual e ka pasur derisa shkonte në gjimnaz, madje me një futbollist të shkollës. Atëbotë ai kishte qenë i vrazhdë, pothuajse kishte dashur ta dhunonte. Që atëherë, kurdo që ndonjë mashkull ka tentuar diç më tepër se puthja, asaj i është rikujtuar ajo përvojë e hidhur dhe nga frika gjithnjë është shtanguar.

- Nuk e di se sa ka vazhduar kjo situatë, mirëpo menjëherë kam ndier se si trupi po i shlirohej - tregon ai.

Kur ia kam vënë dorën në sisë, vetëm ka lëshuar një ofshamë të lehtë. Pas atij çasti ajo më ka përqafuar fuqishëm pa kurrfarë frike. Kemi kaluar çaste të mrekullueshme. Më vonë kemi vendosur që të martohemi.

Domethënë, vajza nuk ka qenë frigjide, por viktimë e traumës, të shkaktuar nga teknika e gabuar e mashkullit, me të cilin për herë të parë është takuar. Kur ai e ka mësuar se çarë kënaqësie i ofron paraloja, madje edhe ajo e parëndomtë, atëherë ajo i ka mposhtur edhe frikën, edhe paragjykimet.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . Empty Re: Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

Mesazh nga Intriganti Sun 18 Sep 2011 - 11:53

Epo dashuri do me than kush ta lyp me ja dhan hahaha ma ka than nje rrumune kete [You must be registered and logged in to see this image.]
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . Empty Re: Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

Mesazh nga dajti modh Mon 19 Sep 2011 - 3:41

geeegge geeegge
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . Empty Re: Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

Mesazh nga kasperi Sat 24 Sep 2011 - 10:10

po mashkulli a e refuzon mesuese klea[You must be registered and logged in to see this image.] si mendon ti...
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" . Empty Re: Mashkulli duhet ta di "Femra nuk e refuzon seksin" .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi