Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lexova Diku.. - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lexova Diku..

+69
Gjilanasi
Nella
rajana
LaDescarada
Bukurosh-Djal
fioll
Ariel
Malsori
Esba
Princ
Xhan
Lazdrane
valtori
pexha
Neta E
mister.albania
Arian 123
Americco
Samuela
il conte
Almira
Ludmilla
An0nim
Free spirit
Sasha
Besa
Tonii
era85
Shuke
Erii
CuN@BosS/
Next
Anakonda
Aristogata
Space
Leo_uk
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
tipi engjellor
ENZO
Alberti
Klio
kasperi
Durrsaku
Medina
Poeti Dhimbjes
leta
Golden
Emona
Katniss
T_o_n_i
Eliz
Docteur
Ajo goca
Daku
Arabela
Selda
Darius
Maksi
dajti modh
enigma
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
Albert
Anila
Gjeto Gjetani
bobi 10
WebMaster
73 posters

Faqja 13 e 19 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Vetem nje Mesazh..

Mesazh nga WebMaster Thu 3 Feb 2011 - 8:05

First topic message reminder :

Nje Dashuri E Sinqerte Dhe E Fituar Me Dhimbje E Pritje Te Stergjatur Eshte Prova Me E Forte E 2 Zemrave Te Dashuruara,por Dhe Qe Zgjat Sa Dhe Vete Dhimbja E Nuk Shuhet Kurre.......... 0000000
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Wed 7 Nov 2012 - 9:52

Bukuria e vërtetë, si dhe mençuria e vërtetë është shumë e thjeshtë dhe e kuptueshme për të gjithë.
Gorki
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 10:39

Mos u pendo kur per nje gje qe ke ber ne qoftese ka qene e mir mbetet kujtim ne qoftese ka qene e keqe behet mesim.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga il conte Wed 7 Nov 2012 - 10:44

E pamundur te largosh dike nga mendja jote ... kur ajo eshte futur thelle ne zemren tende....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Nov 2012 - 10:50

E kalojmë gjithë jetën duke shpresuar që të na shfaqet përpara rruga e duhur, por harrojmë ... që rrugët zbulohen.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 8 Nov 2012 - 4:37

1.Per interesat e vetvetes edhe djalli mund ta citoj biblen.
(Shekspiri)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Nov 2012 - 7:49

Njerëzit mendojnë se gjëja më e keqe është të humbësh dikë që do...
Gabohemi.
Gjëja më e keqe është të humbësh veten, ndërsa do dikë tjetër më shumë se jeten..!!!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:13

Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 9 Nov 2012 - 23:14

Të falësh është hyjnore, të gabosh është njerëzore ... ama të vazhdosh të qëndrosh në gabim, është djallëzore ... Ndryshoni pllakë sa jeni ende në kohë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 23:15

edhe rrobes duhet me e pas kujdes kur ta veshish e jo me njerzve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 12 Nov 2012 - 7:51

Jam e trembur.
Kam frik nga gjithqka qe duket e bukur.
Per shume kohe kam jetuar ne dhune.
Per shume kohe mbaj mend vetem shenja dhe pika gjaku dhe frike, shume frike.
jam zhgenjyer aq sa tani rri larg.
Larg gjithckaje.
E mbyllur ne boten time gjithcka duket me e bukur.
E mbyllur ne diferencen time ndihem me e mbrojtur Kam frike dhe nga lidhjet.
Oh sa here jam zhgenjyer nga meshkujt qe me
kane premtuar "pergjithemone."
Sa here jam dashur me meshkujt e gabuar
Sa here kam puthur buze jo te sinqerta...
......Sa here ...
Tani se di per cfare kam nevoje.
Tani kam nevoje te rri vetem.
Tani qe dicka duket sikur ecen mire kam frike Frike sepse une nuk jam mesuar te beje nje jete normale dhe me trembe
Nuk dua te dal. Kam frike.
Nuk dua miq. Kam frike.
Nuk dua lidhje. Kam frike
Dua te rri ne shtepi. Duke hapur frigoriferin. Duke pare filma. Duke
degjuar kenge. Te strukem ne batanije dhe te ndjej ngrohtesi.
Dua veten.
Dua veten keshtu. Nuk dua te tjeret
Por, nuk e fsheh. Nuk e fsheh qe do te doja dike te me shtrengonte forte dhe te me thoshte
" Nga sot s'je vetem, jam une ketu, askush nuk do te te beje keq."..........
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga il conte Mon 12 Nov 2012 - 9:00

Qe Arabela ka frike se e haj une prandaj nuk vjen... je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 4:12

Mashkulli dashurohet në femrën duke e shikuar, ndërsa femra dashurohet në mashkullin duke e dëgjuar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 7:24

Kush nuk do te arsyetoje, eshte fanatik; kush nuk di te arsyetoje, eshte budalla dhe, kush nuk guxon te arsyetoje, eshte skllav i te tjereve.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Wed 14 Nov 2012 - 7:48

T'i qe u mburre se talle nje femer...pyete motren tende perse po qan
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Wed 14 Nov 2012 - 9:33

Ç'është ideali, baba të lutem ma trego ?
- Se di bir, nuk dua të të gënjej me çfarë më kanë gënjyer!
Ç'është familja, baba të lutem më thuaj ?
- Është streha më e bukur që mund të ketë një njeri...
Ç'është drejtësia, baba të lutem ma shpjeg
o ?
- Është e vështirë të ta them, shpesh duhet ta vendosësh vetë atë...
Ç'është ndershmëria, baba të lutem më fol për të ?
- Do të ta mësojë vetë jeta, k...
ur të të kujtohen fjalët e mia.
Ç'është dinjiteti, baba të lutem më bëj ta kuptoj...
- Në jetë do njohësh hipokritë, njerëz pa flokë dhe të pafytyrë, dinak dhe harbutë, të mjerë e të çalë, të pabesë e servila... Por asnjëri nga këto nuk mund të ta heqë dinjitetin, nëse ti nuk ua lejon..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Nov 2012 - 18:42

Jetojmë në një botë ku njerëzit nuk e thonë atë që ndjejnë, dhe nuk e ndjejnë atë që thonë..(bot llakateresh)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Samuela Thu 15 Nov 2012 - 0:11

DASHURIA eshte s'i Luft,,e Leht te biesh brenda,,e veshtire per te dal jasht saje dhe e pamundur per t'i harruar
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 2:21

shum gjana po asnjana nuk mpelqeu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Thu 15 Nov 2012 - 6:31

Eshte e frikshme se sa shpejt ikin ditet
,behen jave,muaj e deri sa pa kuptuar behen vite... Mendon se asgje nuk
ka ndryshuar por papritur kur kthen koken pas e ve re se asgje nuk eshte
si me pare ,gjithcka ka ndryshuar. Ti vete ke ndryshuar... Jeta jone
perbehet nga koha . Sekondat,minutat,oret e keshtu me rradhe ikin
vrapojne,te gjithe gjerat vertiten rreth nesh dhe nganjehere te vjen te
ulerase
sh "Stop "dhe te mendosh e gjithe
kjo kohe eshte shpenzuar ne menyren e duhur? Do doje te riorganizoje
gjithcka dhe pastaj te vazhdosh por ce do,koha iken nuk pret fluturon
edhe ti bashke me te duhet... E cuditshme ,ironike,dredharake ,ne fund
te fundit nuk eshte as e mire e as e keqe eshte thjeshte origjinale
...ehh si eshte jeta te meson shume , nga cdo ane e saje meson ,si nga
pozitivet si nga negativet. Te meson se ti nuk i di te gjitha pergjigjet
sic mendoje . Jeta eshte e veshtire. E cfare pastaj ? Keshtu eshte per
te gjithe ,kush thote qe eshte e lehte ,genjen. Jeta te le letrat ne
dore dhe te thote luaj ,duhet te mesosh te luash ,duhet te mesosh te
ngrihesh pas cdo renje pas cdo perplasje me token ,te ngrihesh te
shkundesh nga pluhurat dhe te fillosh perseri me e forte se kurre .
Duhet te jetosh ne cdo fragment te saje qe iken me nxitimin e kohes . E
pra jeto ,buzeqesh dhe gjithmone mendo se dhimbja nuk vjen vetem eshte
lmturia qe pret pas deres qe do hyje papritur ashtu si pas shiu del
dielli. Jeto fuqishem dhe meso te shkelqesh ne erresire
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 6:43

"zgjidhi miqte sipas zemres e jo sipas lekut"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 8 Dec 2012 - 11:33

Që nga viti 2007 Bill Gates ka dhuruar 48% të vlerës së tij neto, ose 28000000000$, e cila ka ndihmuar dhe shpetuar rreth 6 milion jete.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Sun 9 Dec 2012 - 23:53


Per mua e vetmja ne jete, ne zemren time, e kaluar, ajo qe e deshta me te vertete..Mos mendo se per ty poezia ime ka marre fund, sepse fundi nuk i vjen kurre edhe nese ty s'te takoj askund.
Do te vazhdoj te shkruaj deri ne fundin e kesaj bote dhe nuk do te harroj kurre si me mashtroi dashuria jote.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga pexha Mon 10 Dec 2012 - 0:00

lexova diku qe vetm time don
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 0:20

"Më në fund e kuptova se çfarë kuptimi kishte dashuria e vërtetë…dashuria nënkuptonte që ti gëzoheshe lumturisë së tjetrit më shumë se tëndes, pa marrë parasysh zgjedhjet e dhembshme me të cilat do përballesh më tutje në jetë!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Mon 10 Dec 2012 - 7:26

Një nga gjërat më të bukura është të shikosh një njeri që buzëqesh dhe të dish që arsyeja je ti...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 8:15

Kurr nuk do te ndryshoj mendim per ty , edhe 100 emra po ti nderrosh je prap ai qe te njof nje njeri i varfer ne shpirt.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 14 Dec 2012 - 2:04

Ti zgjodhe emrin tim
por dikur mund të me zgjidhje mua...
Dhe unë zgjodha tjetër kend
por kurrë s'do t'i vija emrin tënd.
Për një buzëqeshje në ketë Jetë
jeta t'i merr mijëra lot...
se njeriu zbuloi shumë ilaçe
por prap dashuria mbeti sëmundje në botë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 2:43

Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Fri 14 Dec 2012 - 3:00

....
Nga Network Për Marino, Today at 14:02
Marino nese nuk i kupton ip mos nderu ne tema kot edhe userat kane perplasje me njeri -tjetrin ...
Do jete here e pare edhe e fundit qe ndodh kjo gje ..
Nese ke ankesa ec ankohu te Klea .. Por mos mer vet angazhimin dhe del huq ...
Kalofsh mir dhe do shifet edhe nje ky statusi qe te ka lene klea fondwebmaster !
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Neta E Fri 14 Dec 2012 - 4:54

[You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Fri 14 Dec 2012 - 4:59


Njeriu mund të harrojë se çfarë i keni thënë, por asnjëherë nuk mund të harrojë se si e keni bërë të ndjehet
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga valtori Fri 14 Dec 2012 - 7:14

e kam shkruar kete une po kush e ka lexuar thuaj midhje e kalbur je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arabela Fri 14 Dec 2012 - 7:16

i mencuri i dyrnjase ti posi[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Maksi Fri 14 Dec 2012 - 7:16

Edituar nga Klea nuk lejohen keto gjera je edhe User Network gjithcka flitet ne privat kur nuk shkon mire me Userin te lutet klea shiko punen tende komanden ketu ne koke e kam un pastaj jan te gjithe un nuk dua te me komandojne asnje sikur asnje ketu nuk don te jete i komanduar lali Klea te rrespekton keto gjera nuk dua te ndodhin me .
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga dajti modh Fri 14 Dec 2012 - 7:17

te mencurit falin ..
por nuk harrojne ?????
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga valtori Fri 14 Dec 2012 - 7:17

po mij midhje sjam danceee
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 7:20

Me duaj ose me urrej un perseri gjdo her ndricoj Lexova Diku.. - Faqe 13 3666372071
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga valtori Fri 14 Dec 2012 - 7:21

preferoj urrejtjen si fillim je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Arian 123 Fri 14 Dec 2012 - 7:22

Lexova diku se njeriu eshte me te vertet i vdekur atehere kur nuk e kujton me njei.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga WebMaster Fri 14 Dec 2012 - 7:44

Lexova diku nje gje qe me acaroj nervat

Te gjitha postimet qe kan ngacmime te renda jan edituatur nga une
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lexova Diku.. - Faqe 13 Empty Re: Lexova Diku..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 19 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi