Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje kenge per nje antare...

+11
WebMaster
era85
Kinxhi
Maksi
Anakonda
Daku
il conte
Aristogata
LaDescarada
leta
kasperi
15 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga kasperi Fri 23 Sep 2011 - 10:28

First topic message reminder :

Nje kenge per LetushenNje kenge per nje antare... - Faqe 2 947108
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga il conte Sat 3 Nov 2012 - 11:26

Per Arin dhe Kleushen ... hahahahahahahhaha

je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Arabela Sat 3 Nov 2012 - 22:50

per nje anetar ketu,,,,
https://youtu.be/fkpz8sb8ztk
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Almira Sun 4 Nov 2012 - 4:25


Kjo keng esht per Klea

Almira
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 257
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/10/2011
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 4:38

Flm Almira shume PUCC
Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Nov 2012 - 4:39


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Mar 2014 - 11:14
LADESCARADA Happy
Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga LaDescarada Mon 17 Mar 2014 - 11:21

flm klea shum mpelqen  PUCC  PUCC  PUCC 


kape dhe ti nja nga une

LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Mar 2014 - 11:22

Flm yllo  Perqafffimeee 
Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje kenge per nje antare... - Faqe 2 Empty Re: Nje kenge per nje antare...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi